• YARIM ALTIN
  1.579,00
  % 1,24
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  471587,266
  % 1,46
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Garanti Bankası ve Deniz Bankası çalışma saatleri

Garanti Bankası ve Deniz Bankası çalışma saatleri

Bu yazımızda banka çalışma saatleri konusunda sizlere detaylı bilgi verip, bankaya giderken boşuna sıra beklememenize  ve hızlı işlem yapmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktayız.

[mavi]Garanti Bankası Çalışma Saatleri[/mavi]

Doğmamış oldukları halde aileleri tarafından güvence altına alınmak istenen çocuklardan emekli olan binlerce kişiye kadar hemen herkesin bankalarla bir ilişliği bulunmaktadır. Hepimiz de kendimiz için en uygun en güvenilir olan banka ile çalışmak isteyebiliriz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bankalardan biri de Garanti Bankasıdır.

Kurumsal adı T.C. Garanti Bankası A.Ş. olan ve garanti bankası olarak hayatımıza 1946 yılında Ankara da kurulmuş ve aktifliğini günümüzde hala tüm hızıyla devam ettirmektedir. 107 milyon dolar ile Türkiye de özel sermayeli bankalar arasında ikinci sırada yer almaktadır.

Banka çalışma saatleri

Garanti Bankası ve Deniz Bankası çalışma saatleri

Bireysel bankacılık, ticari bankacılık ve kurumsal bankacılık alanlarında hizmet veren Garanti Bankası şubeleri atmleri internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri sunarak işlemlerinizi istediğiniz hızda ve saatte yapmanızı sağlamaktadır. Banka Çalışma saatleriGaranti Bankası çalışma saatleri sabah [kirmizi]09.00 -12.30[/kirmizi] öğleden sonra ise [kirmizi]13.30-17.00[/kirmizi] zamanları arasındadır. Banka işlemlerinizi aynı zamanda mesai saatleri ve hafta sonlarında mobil şube yada internet bankacılığı kullanarak 7/24 yapabilirsiniz.

Banka aracılığı ile yapılabilecek işlemlerinizi artık garanti bankası cep şube den müşteri numaranız ile giriş yaparak halledebilir bunun dışında sormak ya da sorgulamak istediğiniz tüm hizmetler için garanti bankası çağrı merkezlerinden yardım alabilirsiniz.

Garanti bankası müşterileri için şubelerinden belirtilen mesai saatleri içinde yardımcı olsa da bazı durumlarda çalışma saatleri dışında öğlen vardiyalarında 12.30-13.30 arasında da hizmet vermeye devam etmektedirler. Bankanın merkezi ve kalabalık yerleşim yerlerinde ki şubeleri, havalimanlarının bulunduğu yerlerdeki şubeleri alışveriş merkezleri ve sınır kapılarının bulunduğu yerlerdeki şubeleri öğlen saatleri içerisinde müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına çalışmaya devam etmektedirler. Sizde garanti bankası ile çalışmak isterseniz veya çalışıyorsanız şubeler ile mesai saatleri içerisinde atmler mobil ve internet bankacılığı aracılığı ile istediğiniz her an bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

[mavi]Deniz Bankası çalışma saatleri[/mavi]

‘Hayat denizde güzel ‘ slogan da oldukça güzel. Özel sermayeli bankalar arasında Türkiye nin önde gelen kuruluşları arasında yerini almış bir bankadır Denizbank. Rusya ya bağlı özel sermayeli bir bankadır ve amacı denizcilik sektörü için finansal kaynak sağlamak ve bu sektörün gelişmesi için kalkınması için sermaye temin etmektir. Banka 1938 yılında kurulmuş ve günümüze kadar hızlı ilerleyişini devam ettirmektedir. 12000 personeli ve 700 e yakın şubeyi bünyesinde barındırmakta olan Denizbank atmleri ile de müşterilerine bankacılık işlemlerinde yardım sağlamaktadır.

Tüm bankalar gibi Denizbank ında standart çalışma saatleri vardır. Denizbank Banka çalışma saatleri hafta içi [kirmizi]09.00-12.30[/kirmizi] bir saat öğle molası ve ardından öğleden sonra [kirmizi]13.30-17.00[/kirmizi] arasındadır. Her banka gibi Denizbank da hafta sonu şubelerinden bankacılık hizmeti vermemektedir. Fakat Deniz bank şubeleri dışında atmlerinden  7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Para çekme para yatırma havale borç ödeme gibi işlemlerinizi Denizbank atmlerinden istediğimiz her an gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank ın size hizmet verdiği alanlar bununla da sınırlı değil. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık da sizin hizmetinize tasarlanmış uygulamalardır. Bu uygulamalar ile para transferlerinizi gerçekleştirebilir, alışveriş imkanı bulabilir sıra beklemeden otomatik ödeme ile de ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank klasik bankacılık işlemlerinin yanında leasing ve faktöring hizmetleri de sunmaktadır. Yaygın hizmet ağı ile istediğiniz anda hizmet alabilirsiniz.

Postane Çalışma Saatleri adlı yazımızada göz atabilirsiniz.