• YARIM ALTIN
  1.652,00
  % -0,12
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  344319,242
  % 1,14
 • BIST 100
  1.442,56
  % -0,80
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Akbank birebir bankacılık

Akbank birebir bankacılık

İlk olarak finansman sağlamak amacı ile başlamış olsa da sonralarında kurumsal kimlik kazanarak, genişleyen şubeleriyle bugün ki konumunda olduğunu görmek mümkündür. Ticari bankacılık, döviz para piyasaları gibi birçok alanda hizmet veren kaliteli bir kurum olduğunu söyleyebiliriz, yazımızın devamında Akbank birebir bankacılık hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

[mavi_baslik] Akbank Kredi Kartları [/mavi_baslik]

Kredi kartına ihtiyacınız varsa; internet üzerinden online olarak, ya da arayak bilgi alabilirsiniz. Elbette şubeye giderek de başvuru da bulunabiliyorsunuz. Kolay olması açısından talebiniz olursa online form doldururak, kartınız vereceğiniz adrese teslim edilebilir. Alışverişler de bol bol chip-para kazanabiliyorsunuz, ayrıca nakit paraya ihtiyacınız olduğunda kredi kartınızı kullanarak nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik az miktar da faizlerle olduğunu söyleyebiliriz.

Mil puanlarınız ile bedava uçak kazanma şansı yakalayabilmektesiniz. Alışverişleriniz de kolayca taksit imkanı da sunmaktadır. Akbank’ın resmi internet sayfasına girerek kolay başvuru yöntemi ile kredi kartınıza sahip olabilirsiniz. Akbank Kredi Kartı başvurularınız için hem internet hem de banka şubelerini kullanabilirsiniz.

Akbank birebir bankacılık

Akbank birebir bankacılık

[mavi_baslik] Akbank’tan KOBİlere Özel Hizmetler [/mavi_baslik]

Girimciler, esnaflar için yeniliğe her zaman destek olduklarını, ve yardımcı olmak için yeni fikirler geliştirmeye sürekli olarak devam ettiklerini söyleyebiliriz. Kobiler projesine değinecek olursak;  yeni girişimciler yahut esnaflar için sadece kredi olarak değil, iş geliştirme eğitimleri, pazarlama stratejileri gibi pek çok eğitimle beraber her aşamasında destek olup doğru yönlendirme sağlamaktadır. Olduğun da öde, olarak sunduğu hizmetle bir çok esnafı ziyaret edip, herhangi bir zorluk çekmeden ödeme seçeneği olarak oldukça olumlu, kolay basit bir seçenek sunmaktadırlar.

Esnafların birçoğunu düşündüğümüz de her gün fazla fazla kazanan kişiler olmadığını biliyoruz, bazı sezonlarda iş yapıp bazen de durağan olduğu zamanlar olmaktadır ve ödeme seçenekleri olarak bu kolaylığın sağlanması oldukça yararlı olmaktadır. Akbank KOBİ hizmetleri, görüleceği üzere hem kredi kartları hem krediler hem de KOSGEB onaylı projelere yapılan yardımlar ile desteklenmektedir.

[mavi_baslik] Akbank Birebir Bankacılık [/mavi_baslik]

Akbank birebir bankacılık olarak, sizlere en iyi şekilde bireysel olarak yardımcı olabilmek adına çalışılmaktadır. Kariyerinizin başında olabilirsiniz, ev alıyor olabilirsiniz, ya da evleniyor, çocuklarınız için birşeyler yapmak isteyebilirsiniz, işinizde yükseliyor olabilirsiniz, emekli ya da işinizi kuruyor olabilirsiniz, Akbank sizin için her aşamayı düşünüp hayatınıza yön verecek, ya da verdiğiniz yönde destek sağlayabilecek her türlü konuyu önceden düşünmüş ve bu konuyla alakalı yardımcı olmaya hazırdır. Misal olarak söyleyebiliriz ki; yeni bir iş kuracaksınız. İşiniz ile ilgili desteğe ihtiyacınız olabilir, nakit akışında problemler olabilir, işinizi büyütmek istiyor olabilirsiniz, dış ticaret yapmak istiyor olabilirsiniz.

Her aşamanın bir hiyerarşik düzeni olduğu için sadece tepe başlıkları değil de başlıkların detayında ki konuları da sizler için düşünüp, geliştirebilmek adına birçok desteği sağlamakta ve talebiniz doğrultusunda istediğiniz yön için yardımcı olmaktadırlar. Yeni işiniz için, girişimcilik paketi sunabilinmektedir. Düşündüğünüz işin patronuda olabilirsiniz, ya da hayaliniz de ki yer için temsilci bir yer sahibide olabilmektesiniz. Hayaliniz olan markanın temsilcisi olabiliyorsunuz, bunun yanı sıra, verilen destek paketi ile alınan komisyonlar, faiz ve fiyat avantajları gibi birçok durumdan yararlanabilirsiniz.