• YARIM ALTIN
  1.631,00
  % -2,24
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  339022,320
  % 7,18
 • BIST 100
  1.454,25
  % -0,45
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Finansbank ve Hizmetleri

Finansbank ve Hizmetleri

1987 yılında kurulmuş olduğunu görmekteyiz. 99’lu yıllar da piyasaya sunduğu taksit imkanı ile çok fazla kampanyaya imza attığını söyleyebiliriz. 2006 yıllarına bakacak olursak, daha yakın tarih olarak, Yunanistan tarafından satın alındığını görmekteyiz. Yazımızın devamında Finansbank Bireysel Emeklilik hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

En iyi banka kartı[gri] lansman[/gri]ında ödül alan tek Türk bankası olduğunu belirtebiliriz. 2016 yılına geldiğimizde ise, Katar Ulusal Bankası tarafından %99.81 payını satın alarak bugünkü adı QNB Finanbank olarak değişmesinde etken olmaktadır. Finansbank olarak; 6 adet iştirakının olduğunu görmekteyiz. Finansbank iştirakleri ise; finans leasing, finans invest, finans portföy, cigna finans emeklilik, finans faktoring, efinans, IbTech olduğunu söyleyebiliriz.

[mavi_baslik] Finansbank Bireysel Emeklilik [/mavi_baslik]

Sizlerin tercihi doğrultusunda oluşturulmaktadır. Bireysel emeklilik talebiniz varsa, yazının devamını okumanızı rica ediyoruz. Bireysel emeklilik, sosyal güvenlik tamamlayıcı olarakta bilinmektedir. Fiil ehliyetine sahipseniz, rahatlıkla katılabilmektesiniz. 2013 yılı itibarı ile devlet katkılı olarak işlem sürecinde yer aldığını görmekteyiz.

Sosyal güvencenize ek olarak katkı sağlamaktadır. Emekli olduğunuzda yalnızca devletten alacağınız değilde ek olarak bireysel emekliliktende ücret alacağınızı belirtebiliriz. Para biriktirme konusunda çok da iyi olamadığımız için teşvik konusunda da yardımcı olmaktadırlar. Sahip olduğunuz tutarları, karlı ve doğru bir kazanca dönüştürebilmeniz açısından yardımcı olunmaya çalışılmaktadır.

Finansbank Bireysel Emeklilik

Finansbank Bireysel Emeklilik

Aksaklık durumunda maddi durumunuzun el vermemesi gibi süreçlerde bireysel emeklilik ödemelerinizi durdurabilme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca sadece banka olarak değil, devlet garantisi olarak sağlanmaktadır. Fiil ehliyetine sahipseniz bireysel emeklilik proğramına kayıt olabilirsiniz. Emekli olabilmeniz için; sisteme kayıt tarihiniz ile beraber 10 yıl kadar sistemde kalmış olmanız ve 56 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir. Cigna Finans adı altında sunulan Finansbank Bireysel Emeklilik paketlerinde, her bütçe için katılım hakkı bulunmaktadır.

[mavi_baslik] Finansbank Kredi Paketleri [/mavi_baslik]

Finans desteği pek çok sektöre sağladığını görmek mümkündür. İş sektöründe, yeni girişimciler yahut var olan işlerini büyütmek isteyen kişiler için pek çok avantajlı, uygun ödeme koşulları ile yardımcı olmak için hizmet sunulmaktadır. Birçok alana kredi verildiği gibi tarım olarak da sizlere hizmet vermektedir. Tarım ve hayvancılık sektörü bazında destek sağlayan hizmetleri; işletme kredileri ve yatırım kredileri olarak akış sağlamaktadır.

Gelir sorunu yaşamadan ödenen tutarlar ile cazip ücret tekliflerin olduğunu belirtebiliriz. İşletme kredileri; gelire dayalı tarım kredisi, sözleşmeli olan üretim kredisi, organik tarım kredileri, bitkisel üretime verilen krediler, bağ kredileri, besicilik adına verilen krediler, sera kredileri, arıcılık kredileri ve sayılabilecek pek çok kredi avantajı olduğunu söylemek mümkündür.

Sizler gelişmek istediğiniz takdir de Finansbank Kredi Paketleri ile gerekli finansman desteğini sağlamaktadır. Baktığımızda vizyon olarak müşteri memnuniyeti üst düzey de gelmektedir. Vade imkanı ve ödeme seçeneği olarak 84 ay’a kadar ödeme kolaylığı sağladığını söyleyebiliriz.

Nasıl olmasını istediğinizi personellere iletmeniz yeterli olacaktır. Sizleri talebiniz üzerine, yönlendirmeleri belirtebiliriz. Yatırım kredilerine bakacak olursak; Tarımsal ekipman kredileri, tarla alım ve yatırım kredileri, tarımsal proje kredileri, besicilik yatırım kredileri gibi daha sayabileceğimiz birçok yatırım kredilerinin olduğunu söylemek mümkündür.