• YARIM ALTIN
  1.651,00
  % -0,06
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  342024,438
  % 0,05
 • BIST 100
  1.442,56
  % -0,80
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti firması çok uzun yılardır ülkemizde hizmet vermekle birlikte hem ülkemizde hem de dünya genelinde hizmet vermektedir. 2014 yılı itibar ile geniş finansal bütçe ile Türkiye’nin en büyük özel ikinci bankası olmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve personel memnuniyetini en üst seviyede tutan firma bu konuda oldukça başarılı olmaktadır. Bünyesinde yer alan personellerinin geliştirmekte olup her müşterisine eşit mesafe ile yaklaşarak kimsenin mağdur durumda kalmasını engellemekte olup, tüm müşterilerinin aynı hizmeti almasını sağlamaktadır. Bununla birlikte müşterilerine sunduğu pek çok kredi ve kart seçeneği ile birlikte finansal açıdan destek olmakta olup üst düzey müşteri hizmetleri ile müşterilerinin sorunlarına önem vermektedir. Garanti Bankası Konut Kredisi hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

[mavi_baslik] Garanti Bankası Konut Kredisi [/mavi_baslik]

Garanti bankası müşterilerinin ev alma ya da başka bir eve taşınma hayallerinde finansal olarak destek olmaktadır. Ayrıca müşterilerine sunduğu bu hizmeti uzun vade ve farklı ödeme seçenekleri ile sunmakta olup müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır.

Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti Bankası Konut Kredisi

Sabit ödeme seçeneği ile verilen Garanti Bankası konut kredisi , 240 aya kadar vade imkanı sunmakta olup TL cinsinden vermektedir. Alınabilecek kredi miktarı ise konutun değerinin %80’i kadar bir miktara denk gelmektedir. Bu kredi türü her ay sabit bir ödeme miktarı olsun diyen müşterileri hedeflemekte olup pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Özel ödemeli kredi sisteminde ise Garanti firması kredi verdiği müşterinin ödeme seçeneklerini kendisinin belirlemesine izin vermektedir. Bu kredi sistemi 240 aya varan vade imkanı ile birlikte her ay ne kadar ödemek istediğini kendisinin belirlemesini isteyen müşterilere yönelik bir kredi türüdür.

[mavi_baslik] Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi [/mavi_baslik]

Garanti firması hayallerinin gerçekleştirmek isteyen müşterileri için bireysel ihtiyaç kredisi 48 ay varan vade ve %1.16 faiz oranı ile verilmektedir. Pek çok farklı kanal üzerinde başvuru yapılabilen bu kredi türü Garanti müşterisi olunması ya da olunmaması halinde de uygun görülürse verilmektedir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için müşterilerin ihtiyacı olan belgeler ise sadece nüfus cüzdanı ve gelir belgesidir. İhtiyaç kredisi için herhangi bir şart koşulmamaktadır. Müşteri seyahat ya da eğitim masrafları ya da hayali her ne ise onun için kullanabilmektedir.

[mavi_baslik] Garanti Bankası Kredi Kartları [/mavi_baslik]

Garanti bankası müşterilerine büyük işlemleri için kredi verdiği gibi günlük yaşam da kullanabilmeleri için pek çok farklı banka ve kredi kartı da vermektedir. Garanti Bankası kredi kartlarında en çok tercih edileni ise [gri]Garanti Bonus Kartı[/gri]’dır.

Bu kart tüm bonus özelliklerini taşımakla birlikte bonusa özel kampanyalardan da yararlanılmasına imkan sağlamaktadır. Bu kart ile müşteriler taksitli alışveriş yapabilir, kazandıkları bonuslar ile birlikte bedava alış veriş yapabilirler. Bununla birlikte Garanti hesap ekstrelerini ödenmesi konusunda müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır.

Ödeme erteleme seçeneği sunan Garanti firması bu özellikle ile birlikte kullanıcıların finansal açıdan zor zamanlar geçiren kullanıcıları desteklemektedir. Bununla birlikte bu karta sahip olan kullanıcılar acil nakit ihtiyaçları olması halinde nakit avans çekebilmektedir.