• YARIM ALTIN
  1.652,00
  % -0,24
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  343000,419
  % -0,48
 • BIST 100
  1.442,56
  % -0,80
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Halk Bankası Hizmetleri

Halk Bankası Hizmetleri

Halk Bankası 1933 yılında kurulmuş bir devlet bankasıdır. Kuruluş amacı olarak küçük ya da orta büyüklükte esnaf ve sanayiciye, kolay ve ucuz kredi vermektir. 1938 yılında hizmet hayatına başlayan banka 128 milyon TL büyüklüğündeki finans hacmi ile birlikte dünyanın en büyük 159. Bankası olarak kabul edilmektedir. Türkiye’nin hemen her bölgesinde yer alan şubeleri ile birlikte oldukça geniş bir kitleye hitap eden banka kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini sağlamış olmakla birlikte sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Banka oldukça geniş bir personel sayısına sahip olarak Türkiye’nin en büyük bankalarından biridir. Bununla birlikte sütün hizmet kalitesi ile birlikte ülkede bulunan pek çok bankaya öncü olma konumundadır. yazımızın devamında Halk Bankası Müşteri Hizmetleri ve insan kaynakları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

[mavi_baslik] Halk Bankası Müşteri Hizmetleri [/mavi_baslik]

  Banka müşteri memnuniyetini kurulduğu günden itibaren ilke olarak belirlemiş durumdadır. Bu ilkesinden hiçbir koşulda ayrılmadan hizmet vermeye devam eden firma bu konuda oldukça başarılıdır. Halk Bankası Müşteri Hizmetleri her müşterisine eşit miktarda yaklaşan hizmet anlayışı ile birlikte oldukça üst düzey bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri

Müşterileri pek çok kanal üzerinden talep oluşturmakta olup banka tüm bu talepleri ayrı ayrı inceleme altına alarak değerlendirmekte olup her müşterisine çözüm odaklı bir şekilde geri dönüş yapmaktadır. Oluşturulan taleplerin alındığına dair bir e-posta gönderen banka sonrasında taleplerin araştırmasını yaparak çözümler sunmakta olup bu çözümleri yine aynı kanal üzerinde müşterilerine aktarmaktadır. Bu şekilde kullanıcılarına en iyi çözümleri sunmakta olup olası sorunlar ile karşılaşılması halinde hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır.

[mavi_baslik] Halk Bankası İnsan Kaynakları [/mavi_baslik]

Halk Bankası insan kaynakları oldukça iyi bir kadroya sahip olması ile birlikte personellerinin gelişim göstermesi için her türlü desteği sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile personel memnuniyeti üst seviyede tutmaya çalışan firma bu konuda önemli adımlar atmaktadır. Bununla birlikte üstün performans gösteren tüm personellerini ödüllendirme yoluna giden firma bu konuda oldukça başarılı olmakla birlikte personel memnuniyetini üst seviyede tutmayı başarmaktadır.

Ayrıca tüm personellerine verdiği sözleri tutma konusunda oldukça titiz bir yaklaşım sergileyen banka bu konuda oldukça büyük başarıya sahiptir.

[mavi_baslik] Halk Bankası’nın Dahil Olduğu Projeler [/mavi_baslik]

Halk Bankası projeleri iklim değişikliği ve etkilerini farkında olmakla birlikte bu durumun engellenmesi amacı ile çeşitli konularda etkin bir şekilde rol almaktadır. 2013 yılından itibaren karbon ayak izleri hesaplamak ve azaltmak amacı ile çeşitli çalışmalar yürütmeye başlamış durumdadır. Bununla birlikte çevresel etkileri düzenlemek, enerji kaynaklarının düzgün bir kullanımını sağlamakta amacı ile pek çok proje başlatan ve hali hazırda devam eden projeler için yer alan Halk Bankası bu konuda pek çok kuruma öncü olmaktadır. Bununla birlikte çevrenin korunması amacı ile çeşitli seminerler düzenlemekte olan firma, bunun yanında çeşitli eğitimler ve duyurular yayınlayarak kamuoyunu bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır. Bu projelerde devamlılık sağlamak amacı ile sürekli bir çalışma içinde olan Halk Bankası çalışmalarını arttırmakta olup çeşitli kurumlar ile ortak bir çalışma sürdürmektedir.