• YARIM ALTIN
  1.577,00
  % 1,12
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  476047,551
  % 2,77
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

HSBC kredi paketleri

HSBC kredi paketleri

Hsbc bankası yabancı kaynaklı olup Türkiye’de hizmet veren nadir bankalardan biridir. Türkiye’de oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Bununla birlikte müşterilerine her zaman iyi bir hizmet sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Ayrıca müşterilerine çeşitli kampanyalar düzenlemekte olup verdiği çeşitli kredi ve kartlar ile müşterilerini finansal açıdan desteklemektedir. Hsbc bankası müşterilerine verdiği kredi ve kartlar için pek çok farklı ödeme seçeneği ve düşük faiz oranları uygulanmaktadır. yazımızın devamında HSBC Kredi Paketleri hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız.

[mavi_baslik] HSBC Kredi Paketleri [/mavi_baslik]

Hsbc bankası müşterilerinin acil ihtiyaçları ya da hayallerini gerçekleştirmeleri konusunda yanlarında yer alarak çeşitli kredileri kullanımlarına sunmaktadır. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi gibi pek çok krediyi müşterilerine sunan banka düşük faiz oranları ve kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerinin memnun etmeyi başarmaktadır. Bundan dolayı en güncel HSBC Kredi Paketleri takip edilerek, yüksek faiz ödemekten kurtulunmalıdır.

[mavi_baslik] HSBC İhtiyaç Kredisi Paketleri [/mavi_baslik]

Bireylerin herhangi bir işleri için kullanabilecekleri HSBC ihtiyaç kredisi uygun şartlarla verilmektedir. %1.37 faiz oranları ile başlayan ödeme seçeneği sunan banka kredisini 48 ay varan vade ile birlikte vermektedir. Kampanya kapsamında yer alan bu faiz oranlarından faydalanmak için 2.500 TL üzerindeki krediler için hayat sigortası yapılmaktadır.

HSBC kredi paketleri

HSBC kredi paketleri

[mavi_baslik] HSBC Konut Kredisi [/mavi_baslik]

Hsbc bankası müşterileri için kampanya düzenleyerek %100 finansman desteği ile konut kredisi sunmaktadır. HSBC konut kredisi banka müşterilerine satın alacakları konuta ilave olarak şu anda sahip olduğu konutu da teminat göstererek %100 kredi alma imkanı tanımaktadır. %100 finansman konut kredisini 120 aya varan vade imkanı ile veren banka, uygun faiz oranları sunmaktadır. Kolay ödeme seçeneğe ile birlikte müşteriler eğer isterlerse “erken ödeme” ya da “ara ödeme” yaparak ödeme miktarlarını azaltabilme seçeneğine sahiptirler.

[mavi_baslik] HSBC Taşıt Kredisi [/mavi_baslik]

HSBC taşıt kredisi ile birlikte müşterilerine 0 ya da 2.el taşıt alım işlemleri için finansal açıdan destek sağlamaktadır. 0 km araçlar için 50000 TL’lik kısmı için %70, üzeri içinse %50 si kadarı ile kredi sunulmaktadır. 48 aya varan vade imkanı sunan banka kefilsiz ve sadece taşıt rehin teminatı ile değerlendirmektedir.

[mavi_baslik] HSBC Kredi Kartları [/mavi_baslik]

Hsbc bankası müşterilerinin sosyal hayatında da nakit ihtiyaçlarında destek olmak için çeşitli kredi kartlarını müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Bu kredi kartlarından bir olan ve hsbc bankasının kredi kartları arasında en sevilen ve en çok tercih edilen kredi kartı “HSBC Advantage Classic” olarak bilinmektedir. Hem yurt içinde hem yurt dışında Visa ve MasterCard özelliklerinin tamamı kullanıma hazır durumdadır. Bununla birlikte bol taksit imkanı ve alışveriş yaptıkça kazandırdığı puanlar ile birlikte kullanıcılarına pek çok avantaj sağlamaktadır. Bununla birlikte kullanıcılarına acil nakit ihtiyaçları durumunda nakit avans çekme olanağı sunan kart internet alışverişine de acil durumda olup güvenli bir şekilde internet üzerinden alışveriş olanağı sunmaktadır. HSBC kredi kartları için kolay başvuru imkanları da bulunmaktadır.

[mavi_baslik] HSBC Banka Kartı Başvuru İşlemleri [/mavi_baslik]

Hsbc bankası kullanıcılarına banka kartı olanağı sunmakta olup bu kart pek çok kredi kartı özelliği ile birlikte sunulmaktadır. HSBC banka kartı başvuruları için, şubelerden işlem yapılması yeterli olacaktır.