• YARIM ALTIN
  1.592,00
  % 0,36
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  404999,266
  % -2,43
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

ING Bank Hizmetleri

ING Bank Hizmetleri

Bank of Boston olarak İstanbul şubesi olarak 1984 yılında kurulmuştur. Ardından 4 hissedarın oluşması ile [gri]Oyak Bank[/gri] adını almıştır. 2007 yıllarında ING Grup tarafından tüm hisseleri satın alınarak bugün ki adı olan ING Bank olarak faaliyet sürmektedir. Merkez şubesi Hollanda’da bulunmakla birlikte, 2007 tarihi itibarıyla sahibi Hollandalı olduğunu belirtebiliriz. ING Bank destek hesap hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız.

[mavi_baslik] ING Bank İle Turuncu Hesap [/mavi_baslik]

Hesabınızı Ing Bank’ta açtığınız takdir de birçok avantajdan yararlanmış olacağınızı belirtmek isteriz. Bakacak olursak; Hesap işletim ücretleriniz, havaleleriniz, eft gönderimleriniz gibi işlemlerde masraf ücreti ödemezsiniz. Avantajlı faiz oranlarına şubeye gitmeden de, online olarak internet işlemlerini kullanarak sahip olabiliyorsunuz. Yeni hesapları için bir yıla kadar faiz avantajlarından yararlanabiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman para çekme ve yatırma işlemlerini vade beklemeden gerçekleştirebiliyorsunuz.

ING Bank destek hesap

ING Bank destek hesap

İnternetten online başvuruda bulunduğunuz takdir de banka personelleri ayağınıza gelip yardımcı olmaktadır. Telefon ya da internet ile şubeye gitmeden talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Hesap açma işlemlerinde alt limit uygulaması bulunmamaktadır. Faiz kazanabilmeniz için; saat 17:00’den önce yatırmanız yeterli olacaktır. Aynı gün faiz işlemeye başlayabilmektedir. ING Bank turuncu hesap ile bu avantajları elde edebilirsiniz.

[mavi_baslik] ING Bank Özel Bankacılık Hizmeti [/mavi_baslik]

Sizlere sunulmak için hazırlanan global raporlar ile, ekonomi de karşılaştırılmış verilere, ülkeler arası analizlerine ve karşılaştırmalarına ulaşabilirsiniz. Günlük verilen strateji notlar verileri ile Türkiye piyasası ve yurt dışında ki diğer piyasal hakkında olan verilere ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca özel bankacılık hizmetleri için bu verilere mail yolu ile almanızda mümkündür. En az 500.000 TL bakiyeye sahip kişiler bireysel bankacılık hizmetinden faydalanabilmektedirler.

[mavi_baslik] ING Bank destek hesap [/mavi_baslik]

Hesabınız da para var ya da yok farketmeksizin 500 TL’ye kadar nakit çekebilme imkanı sağlamaktadır. Taksit miktarları olarak 45 tl karşılığında 12 ay olarak ödeme gerçekleştirebilmektesiniz. Taksitli destek hesap, hesabınıza bağlı olan limit ile kullanabileceğiniz bir tutardır. Bu krediler dilerseniz 3, 6, 9 ve 12 ay şeklinde kullanabilmektesiniz. İşte ING Bank destek hesap ile, zorlukları bu şekilde aşabilirsiniz.

[mavi_baslik] ING Bank İhtiyaç Kredisi [/mavi_baslik]

ING Bank İhtiyaç kredisi çekmek için düşünceniz var ise uygun faiz miktarları ile beraber vade oranları ile ING Bank sizlere, hizmet sunmaktadır. Sahip olduğunuz kimlik ya da pasaport, maaş bordroları, misal çiftçi iseniz, çiftcilik belgeniz gibi evraklarınız ile başvurularınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. 18 yaşını doldurmuş her birey [gri]kredi başvurusu[/gri]nda bulunabilir. Olumlu olarak değerlendirilebilmesi için ING Bank tarafından belirlenen koşulları taşıyor olmanız gerekmektedir.

Bir mesleğe sahip olmanız, bankalara yaptığınız ödemelerin düzenli yapılıyor olması, diğer bankalar da dahil gelir oranınıza denk olması gibi bazı koşulları bulunmaktadır bunların gerçekleşmesi, olumlu olması dahilinde onaylanabildiğini söyleyebiliriz. Kredi alabilmeniz için en önemli unsur; düzenli ödemelerdir, Hangi banka olduğu farketmeksizin puanınızı etkilemektedir. İyi bir ödeme planına sahipseniz, düzenli ödemelerinizi gerçekleştiriyorsanız; kredi’nin çıkma olasılığı daha çok yükselecektir. Ödeme alışkanlığına sahip her birey şüphesiz ki düzenli olarak ödeme gerçekleştirmektedir. Buda puan uygulamasında büyük bir avantaj sağlayacaktır.