• YARIM ALTIN
    1.592,00
    % 0,36
  • %
  • %
  • %
  • %
  • %
  • BITCOIN/TL
    403299,416
    % -2,00
  • BIST 100
    1.441,33
    % -0,24
  • İhtiyaç Kredisi
  • Konut Kredisi
  • Taşıt Kredisi
  • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

İş Bankası Kredileri

İş Bankası Kredileri

Günlük yaşamda ev, araba ve acil nakit ihtiyacı için kredi almak zorunda kalabilir. Kredi almak isteyen kişilerin en çok dikkat edeceği konu ise kredi kullanmak için detaylı bir araştırma yapması gerekmektedir. Bunun sebebi ise kredi faizleri ve kampanyaları her bankaya göre değişkenlik göstermektedir. Sizler kullanacağınız kredinin faizlerini ve kampanyalarını detaylı şekilde araştırarak çok faiz ödemeden ve kolay ödeme ile kredi alabilirsiniz. İş bankası son zamanlar da yaptığı avantajlı kredi kampanyaları devam etmektedir. Biz siz kredi kullanmak isteyen müşteriler için iş bankasının kredi kampanyalarını detaylı olarak ele aldık. İş Bankası Kredileri ve özelliklerini sizlere aşağıda detaylı olarak sunacağız.

[mavi_baslik] İş Bankası Kredileri [/mavi_baslik]

[mavi] İş Bankası Hızlı Kredi [/mavi]

Son zamanlar da teknolojinin bu derecede gelişmesi siz müşterilerin kredi kullanmakta ki kolaylığını da oldukça arttırmıştır. İş Bankası Hızlı kredi acil nakit ihtiyacını karşılamak amacı ile iş bankasının yapmış olduğu bir uygulamadır. Hızlı krediyi iş bankası cep şubelerinden başvurarak kullanabileceğiniz gibi cep telefonunuzdan kısa mesaj ile de başvurabilirsiniz. İş bankası cep şubeden başvurmak için başvuru seçeneğinden ürünler kısmına girerek oradan hızlı kredi başvur seçeneği ile kolaylıkla başvurabilirsiniz.

Başvurunuzun sonucu hemen size iletilecektir. Aynı şekilde cep telefonunuzdan kısa mesaj bölümüne (NAKİT, TC NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR) bu bilgileri aralarda boşluk bırakarak yazarak 4402’ye göndererek hızlı krediye başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Bankası Kredileri

İş Bankası Kredileri

[mavi] İş Bankası Taşıt Kredisi [/mavi]

Araba almak için kullanılan taşıt kredisi iş bankasında ister yeni sıfır kilometre araç için isterseniz İş Bankası taşıt kredisi ile sahip olacağınız finansmanı 2. El araç için kullanabilirsiniz. Tüm araba markaları için iş bankasından taşıt kredisi başvurusu yapabilir ve kefilsiz sadece aracınız satılmaz konularak bu kredi imkanlarından düşük faizler ile yararlanabilirsiniz. Bu kredileri şubelerden, internet bankacılığından ve müşteri hizmetlerini arayarak başvuruyu yapabilirsiniz. 0 km araç için başvurulan taşıt kredisi faiz oranı %1.20 iken, 2. El taşıt kredisi faiz oranı ise %1.25’ dir.

[mavi] İş Bankası Ev Kredisi [/mavi]

Ev almak artık krediler ile daha kolay olup, iş bankası ev kredisi için gerekli çalışmaları yaparak siz müşterilerine düşük faiz oranları ve kolay ödeme imkanı sunarak ev sahibi yapmaya karar vermiştir. İş Bankası ev kredisine başvuruda bulunmak için şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Size uygun ev kredisi seçenekleri için bankaların sunmuş olduğu avantajları şubelere giderek değerlendirmeli ve düşük faizli olanı tercih etmelisiniz. Şuan da İş Bankası ev kredisi paketi için faiz oranı %0.5 olup, gerekli kampanyadan yararlanmak için müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamalısınız.

[mavi] İş Bankası İhtiyaç Kredisi [/mavi]

[gri]İş Bankası ihtiyaç kredisi[/gri] kişinin özel ihtiyaçları için kullandığı kredilerden olup, bu krediyi kullanmak için cep şube, size yakın şubeler ve müşteri hizmetlerini arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda ATM’lerden de ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilir ve iş bankasının sunduğu ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanabilirsiniz. İş Bankası’ nın sunduğu İhtiyaç kredisi faiz oranı şuan %1.16’dır.

[gri]kredi notu hesaplama[/gri] başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz