• YARIM ALTIN
  1.577,00
  % 1,12
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  470589,607
  % 1,21
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

TEB Hizmetleri

TEB Hizmetleri

TEB, oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olarak Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olmaktadır. Bununla birlikte müşterilerinin finansal açıdan her ihtiyacında yanında yer alan TEB ile birlikte kullanıcılar hem ihtiyaçlarını hem de hayallerini ertelemek zorunda kalmamaktadırlar. Bununla birlikte uzun vade, düşük faiz ve ödeme seçeneklerinin bolluğu ile birlikte TEB pek çok kullanıcının en çok tercih ettiği bankalardan biri olmakla birlikte bünyesinde bulunan müşterilerine çeşitli kredi hizmeti vererek finans olarak yardımca olmaktadır. TEB hizmetleri ve sunduğu avantajlar ise şu şekildedir.

[mavi_baslik] TEB hizmetleri [/mavi_baslik]

[mavi] TEB İhtiyaç Kredisi [/mavi]

TEB, eğitim, seyahat ya da her ne ihtiyacı olursa olsun müşterilerine ihtiyaç kredisi hizmeti vererek finans olarak destek olmaktadır. Bununla birlikte TEB ihtiyaç kredisi hizmetini 36 aya varan vade ve esnek ödeme seçenekleri ile birlikte müşterilerine sunmaktadır. Bununla birlikte TEB her kesimden müşterisine uyacak şekilde çeşitli ihtiyaç kredileri vermektedir.

TEB, bireysel finansman kredisi hizmeti ile birlikte ev dekorasyonu, tadilat gibi ihtiyaçları için müşterilerine kredi vermektedir. Bu krediden yaralanmak için müşterilerin sahip oldukları evi teminat olarak göstermeleri gerekmektedir. Bu kredi türünde alınabilecek maksimum miktar ise teminat olarak gösterilen evin değerinin %60’ı kadarı olarak belirlenmiş durumdadır.

TEB Hizmetleri

TEB Hizmetleri

TEB “Arsa Kredisi” vererek müşterilerinin ihtiyaçlarını yönelik bir kredi hizmeti vermektedir. Bu krediden yararlanmak isteyen müşterilerin sahip oldukları evi teminat olarak göstermeleri gerekmektedir. Bununla birlikte alınabilecek maksimum miktar ise teminat olarak gösterilen evin değerinin %60’ı kadarı olarak belirlenmiş durumdadır. 36 aya kara varan vade ve uygun ödeme seçenekler ile birlikte TEB müşterilerine hem krediyi verirken hem de ödeme konusunda da yardımcı olmaktadır.

[mavi] TEB Taşıt Kredisi [/mavi]

TEB, 0 ya da 2. El taşıt almak isteyen müşterilerine yönelik bir hizmet olarak “Taşıt Kredisi” vermektedir. 48 aya varan vade imkanı ve düşük faiz oranı ile taşıt almak isteyen müşterilerine yarımcı olan TEB, verdiği kredinin geri ödenmesi konusunda da tekrar müşterinin yanında yer alarak kolay bir şekilde ödenmesi için çeşitli çözümler sunmaktadır. Sabit bir ödeme planı isteyen kullanıcılar olduğu gibi, esnek bir ödeme planı ile ödeme yapmak isteyen müşterilere imkan sağlamaktadır. Bunların yanında ödeme planını kendisi belirlemek isteyen kullanıcılar için ödeme yöntemi sağlayan TEB, oldukça geniş bir ödeme yelpazesine sahiptir. Bundan dolayı araç almadan önce TEB taşıt kredisi paketlerinin incelenmesinde fayda vardır.

[mavi] TEB Konut Kredisi [/mavi]

TEB, yeni bir ev almak ya da yaşadığı evi başka bir evle değiştirmek isteyen müşterilerinin hayallerini ertelememesi amacı ile “[gri]Konut Kredisi[/gri]” hizmeti vererek müşterilerine yardımcı olmaktadır. 60 aya kadar varan vade imkanı ve %0.90’dan başlayan faiz oranları ile birlikte oldukça kullanıcı dostu bir kredi hizmeti vermektedir. Bununla birlikte hem sabit ödeme planı  hem de esnek ödeme planlarına izin veren TEB, hem kredi verilmesinde hem de ödeme konusunda müşterilerinin yanında yer almaya özen göstermektedir.