• YARIM ALTIN
  1.571,00
  % 0,74
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  474105,507
  % 3,45
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Vakıfbank Tarafından Sunulan Krediler

Vakıfbank Tarafından Sunulan Krediler

Vakıfbank günümüzde pek çok -bankanın ya da serbest finans kurumunun yaptığı gibi kullanıcılarının acil ihtiyaçları ya da konut almak, araç alım ve satım işlemleri gibi pek çok alan için müşterilerine farklı krediler sunan firma, müşterilerine vermiş olduğu bu kredi miktarının kolay bir şekilde geri ödenmesi için esnek ödeme koşulları belirlemiş olup müşterilerine hem maddi açıdan değil hem de manevi açıdan destek olmaktadır, Taksitli İhtiyaç Kredisi haricinde taşıt ve konut kredileri de bulunmaktadır, yazımızın devamında bunlardan bahsetmeye çalıştık.

[mavi_baslik] Vakıfbank ihtiyaç kredileri [/mavi_baslik]

[mavi] Taksitli İhtiyaç Kredisi [/mavi]

Vakıfbank firmasının kullanıcılarına verdiği ilk kredi Taksitli İhtiyaç kredisidir. Evlilikten eğitimi, pek çok farklı alanda kullanılmak üzere Vakıfbank müşterilerine Taksitli İhtiyaç Kredisi vermektedir. 48 aya varan vade imkanı ile birlikte ödeme yöntemleri olarak 3 aylık dönemler kullanıldığı gibi isteyen müşteriler kendi belirledikleri miktar ve taksit miktarı ile ödeme yapabilme imkanı bulunmaktadır. Taksitli ihtiyaç kredisi her ay düzenli bir şekilde gelire sahip olan ve araştırma sonucunda olumlu yanıt verilen müşterilere verilmektedir. Vakıfbank firması bu krediyi verdiği müşteriye aynı zamanda hayat sigortası da yapmaktadır. Bu kredi türünün müşterilerinin ihtiyacına göre seçebileceği farklı türleri bulunmaktadır.

Taksitli İhtiyaç Kredisi

Taksitli İhtiyaç Kredisi

Taksitli ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler ellerinde bulunan gayrimenkulleri ipotek ettirme yolu ile yararlanmakta olup, ihtiyaçları halinde yüksek miktarlarda nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. 48 aya kadar vade imkanı ve çeşitli ödeme yöntemleri sunan Vakıfbank, krediyi kullanan müşterisine hayat sigortası yapmaktadır. Ayrıca konut paket sigortası yapmakta olup her sene yenilemektedir. Bu işlem ile alınabilecek maksimum kredi miktarı ise ipotek olarak bırakılan gayrimenkulün değerinin %80’ni olacak şekilde belirlenmiştir.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisinin bir diğer alt türü ise araç rehin verilmesi ile kredi almaktır. 48 aya kadar varan vade imkanı ve çeşitli ödeme seçenekleri ile verilen kredi ile müşteriye kasko sigortası ve hayat sigortası yapılmaktadır. Bu kredi türün de alınabilecek maksimum limit rehin bırakılan aracın modeline ve türüne göre önceden belirlenmiş değerin %50’si kadardır.

[mavi_baslik] Vakıfbank taşıt kredisi [/mavi_baslik]

  Vakıfbank araba almak isteyen müşterilerine kredi vererek finansal açıdan destek olmaktadır. 0 KM araç almak isteyen müşterilerin almak istedikleri araç 50.000TL’yi aşan araçlarda 50.000 TL’ye kadar olan kısım için %70, geriye kalan kısım içinse %50’si değerinde kredi verilmektedir. 48 aya varan vade imkanı ile birlikte farklı ödeme yöntemleri sunan Vakıfbank müşterilerine destek olmaktadır. Ayrıca teminat amacı ile ara. Rehin sistemi uygulanmaktadır. Vakıfbank taşıt kredisi paketlerinde, sıfır ve ikinci el araçlara göre farklı uygulamalar bulunmaktadır.

[mavi_baslik] Vakıfbank konut kredisi [/mavi_baslik]

Vakıfbank ev almak isteyen ya da yeni bir eve geçmek isteyen müşterilerine “[gri] sarı panjur konut kredisi [/gri]” vererek destek olmaktadır. Uygun faiz oranları ile birlikte 120 aya varan vade seçeneği sunan Vakıfbank müşterilerinin ev al hayallerin de destek olmaktadır. Yeni konut alımlarında verilebilecek maksimum kredi miktarı ise 1 milyon TL olarak belirlenmiş durumdadır. Ayrıca müşterilerin isteğine bağlı olarak hayat sigortası yapılmaktadır.