• YARIM ALTIN
  1.573,00
  % 0,87
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  473281,108
  % 3,27
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Ziraat Bankası Güncel Hizmetleri

Ziraat Bankası Güncel Hizmetleri

Ülkenin en köklü bankası olmakla birlikte müşterilerine verdiği pek çok kredi ile birlikte müşterilerine finans olarak yardımcı olmaktadır. Ayrıca verdiği krediler ile için [gri]en uygun faizli bireysel kredi oranları[/gri], en uygun faizli taşıt ve konut kredisi ile ve uzun vadeler belirleyen Ziraat Bankası, uygun ödeme yöntemleri ile birlikte müşterilerini memnun etme konusunda oldukça başarılı bir konumdadır, Ziraat Bankası Kredi Paketleri hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız.

[mavi_baslik] Ziraat Bankası Kredi Paketleri [/mavi_baslik]

Ziraat Bankası müşterilerine pek çok kredi türü ile hizmet vermekte olup bu krediler içinde ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, [gri]eğitim kredisi[/gri] ve daha pek çok alanda kredi vermekte olup uygun ödeme yöntemleri ve düşük faiz oranları ile dikkat çekmektedir. Ayrıca hemen her müşteriye uygun olacak şekilde düzenlenmiş olan krediler, düşük faiz oranları ve taksitler ile birlikte ödenebilmektedir.

  Ziraat Bankası, müşterilerini her türlü ihtiyacı ve hayali için ihtiyaç kredisi vermekte olup verdiği ihtiyaç kredileri için 48 aya varan vade imkanı ve uygun taksitli ödeme yöntemler ve faiz oranları ile müşterilerine geri ödenme noktasında da yardımcı olmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Paketleri

Ziraat Bankası Kredi Paketleri

Müşteriler istersen sabit ödeme yöntemini kullanabilirler. İsterlerse kendi ödeme planlarını oluşturarak ödeme işlemlerinde kendilerine göre en uygun ödeme planını yapabilmektedir. Bununla birlikte ihtiyaç kredisi alan müşterileri için Ziraat Bankası hayat sigortası da yapmaktadır. Ayrıca bu kredi türü için Ziraat Bankası belli bir teminat istemektedir.

Ziraat Bankası Kredi Paketleri arasında, her düzeyde eğitim gören müşterileri için de  eğitim kredi vermektedir. 36 aya varan vade seçeneği ile birlikte esnek bir ödeme planı oluşturan Ziraat Bankası müşterilerine ödeme kısmında da destek olmaktadır. Bu kredi türü için Ziraat Bankası belirli bir teminat istemekte olup, kredi vadesi boyunca müşteriye hayat sigortası yapılmaktadır. Bu krediden yararlanmak isteyen müşteriler için eğitim masraflarını karşılayan bir kişi olma ya da düzenli bir gelir kaynağı olan öğrenci olma şartı aranmaktadır.

[mavi_baslik] Ziraat Bankası konut kredisi [/mavi_baslik]

Ziraat Bankası kredi paketleri arasında ev almak isteyen ya da yeni bir eve taşınmak isteyen müşterilerinin bu isteklerini gerçekleştirebilmeleri amacı ile konut kredisi vermektedir. Bu kredi için 120 aya varan vade imkanı sunan Ziraat Bankası, uygun ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları ile birlikte müşterilerine destek olmaktadır. Bu kredi türünde alına bilecek maksimumum miktar ise alınmak istenen konutun değerinin %80;’lik bir kısmıdır.

[mavi_baslik] Ziraat Bankası taşıt kredisi [/mavi_baslik]

Ziraat Bankası, 0 ay da 2.el taşıt almak isteyen müşterileri için taşıt kredisi vermektedir. Bu kredi türü için Ziraat Bankası 48 aya kadar varan vade seçeneği sunmakta olup, bu kredi türünde düşük bir faiz uygulamaktadır. Bu krediyi Ziraat Bankası 0 ya da en fazla 5 yaşındaki araçlar için vermekte olup teminat olarak araç rehin alma sistemini kullanmaktadır. Bununla birlikte Ziraat Bankası kredinin vadesi boyunca müşterilerine hayat sigortası ve kasko sigortası yapmaktadır.