• YARIM ALTIN
  1.642,00
  % -1,41
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  338078,637
  % 7,37
 • BIST 100
  1.454,25
  % -0,45
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Halk Bankası Kredileri ve Kredi Kartları

Halk Bankası Kredileri ve Kredi Kartları

Halk Bankası Kredileri ve kredi kartları ile yaptığı avantajlı kampanyalar sonucunda şu sıralar en çok gündemde olan bankalar arasında yer almaktadır, peki gelelim bize ne gibi faydaları olup olmadığına, direk konuya geçmeden önce kısaca banka hakkında bir kaç bilgi verip, daha sonrasında ise kredileri ve kredi kartları hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız.

1938 yılında hizmet hayatına başlayan Halk Bankası, orta ve küçük esnafa kolay ve ucuz kredi imkanı sunmak amacı ile kurulmuş olan bir firmadır. Bununla birlikte pek çok sosyal projede yer alan banka bu konuda pek çok kuruma önder olma konumundadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini sağlamak için personel memnuniyetini sağlayan banka bu yöntemde oldukça başarılı olmaktadır.

Her müşterisine ayrı ayrı değer veren firma 2016 yılı itibari le 211 milyar TL’yi aşan finans hacmi ile birlikte tüm dünyada en büyük bankalardan biri olarak kabul edilmiş durumdadır. Ayrıca kuruluş amacına uygun olacak şekilde çeşitli kredi ve kartları müşterilerine sunan banka müşterilerine her türlü ödeme kolaylığını da sağlamaktadır

[mavi_baslik] Halk Bankası Kredileri [/mavi_baslik]

[turuncu] Halk Bankası konut kredisi  [/turuncu]

Halk Bankası konut kredisi ile birlikte müşterilerinin ev alma ya da yeni bir eve taşınma hayallerini ertelememesi amacı ile konut kredisi vererek finans olarak destek olmaktadır. Hesaplı Evim Konut Kredisi hizmeti vererek müşterilerine yardımcı olan Halk Bankası bu kredisinde ödeme kolaylığı sunmaktadır.  Bu kredinin ödeme seçenekleri arasında sabit ödeme seçeneği ve esnek ödeme seçeneği bulunmaktadır. Sabit ödeme seçeneği her ay ödenen taksit tutarlarının sabit olmasını isteyen müşterileri hedeflemekte olup, esnek ödeme planı ise her ay ne kadar ödemeyi kendisinin belirlemesini isteyen müşterileri hedef almaktadır. Ayrıca Halk Bankası bu krediden yararlanan müşterilere ilk taksiti 3 ay erteleme fırsatı sunmaktadır.

[turuncu] Halk Bankası İhtiyaç Kredisi [/turuncu]

[gri]Halk Bankası İhtiyaç Kredisi[/gri] müşterilerinin eğitim, sağlık, seyahat ya da herhangi bir ihtiyaçlarını karşılamaları amacı ile ihtiyaç kredisi vermektedir. İhtiyaç Kredisini müşterilerine 48 aya varan vade imkanı ile veren Halk Bankası çeşitli ödeme yöntemleri sunarak müşterilerini ödeme konusunda rahatlatmaktadır. Bununla birlikte bu kredi türünde %1.20 faiz oranları ile veren Halk Bankası oldukça az bir faiz uygulayarak müşterilerine bir kez daha destek olmaktadır.

Halk Bankası Kredileri

Halk Bankası Kredileri

İhtiyaç kredisi için çeşitli belgelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu belgeler kimlik belgesi ve gelir belgesidir. Gelir belgeleri müşterilerin hangi alanda çalıştığına göre değişebilmekte olup detaylı bilgi Halk Bankası şubelerinde ya da müşteri hizmetlerinde alınabilmektedir.

[turuncu] Halk Bankası Kartları [/turuncu]

Halk Bankası müşterileri Paraf kart ve Bank 24 Jet isimli iki kart kullanımına izin vermekte olup müşterileri tarafında en fazla Bank24 jet kartı tercih edilmektedir. Bank24 Jet Halk Bankası’nın bir banka kartı olup para yatırma, para çekme işlemleri gibi pek çok işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bununla birlikte 35 TL’ye kadar yapılan harcamalar için şifre özelliği olmaması ile ve temassız kart özelliği ile Halk Bankası müşterilerinin en çok tercih ettiği kart olmaktadır.

Paraf kart ise farklı seçenekleri ile her kesimden kullanıcıya hitap eden bir kredi kartı olarak görülmektedir. Bununla birlikte çok sık aralıklarla kampanyalar düzenleyen Paraf kart ile alış verişlerde çok karlı bir konuma geçilebilmektedir.