• YARIM ALTIN
  1.629,00
  % -2,30
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  338479,578
  % 7,57
 • BIST 100
  1.454,25
  % -0,45
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

TekstilBank yatırım işlemleri

TekstilBank yatırım işlemleri

Tekstilbank, tekstil sektörüne finansman sağlamak amacıyla, Akın şirketler grubu tarafından 1986 yılında kurulmuştur. Ardından sonra ki yıllarda hisselerinin bir kısmını Çin’e satmasının ardından, ICBC Türkey Bank olarak bugün ki adını aldığını görmekteyiz. yazımızın devamında TekstilBank yatırım işlemleri hakkında bilgilendirmeler yapacağız.

[mavi_baslik] TekstilBank yatırım işlemleri [/mavi_baslik]

Birikimleriniz için, sermaye olarak ve para piyasası olarak bilir kişilerin eline teslim etmek en doğrusu olacaktır. Belirleyeceğiniz, sunulmuş olan seçenekler için hizmet sunulmaktadır. Risklere ve getiri düzeylerine göre, hizmete sunulmuş olan yatırım fonlarından uygun olanı seçebiliyorsunuz. Bakacak olursak; para piyasası fonu, birinci değişken fon, ikinci değişken fon, altın fonu, hisse senetleri fonu olduğunu görmekteyiz. Sizlere en uygun olan fonu seçip yatırımlarınızı değerlendirmeye alabilirsiniz. Yapacak olduğunuz yatırım fonlarına [gri]TEFAS[/gri] aracılığı ile her banka hesabından kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca bu fonlar da alım satım süreçleri için, internet sayfasından online olarak ya da şubelere uğrayarak yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri TekstilBank yatırım işlemleri ile kolayca yapabileceksiniz.

TekstilBank yatırım işlemleri

TekstilBank yatırım işlemleri

[mavi_baslik] Tekstil Bank Kampanyaları [/mavi_baslik]

Tekstilbank, müşteri hizmetleri için çok fazla çaba sarf etmekle, sizlerin taleplerini karşılayabilmek için çabalamaktadır. Birçok kampanyası ile sizlere sınırsız hizmet sunmaya özen göstermektedir.

[mavi_baslik] Tekstil Bank Konut Kredisi [/mavi_baslik]

Ev sahibi olmayı düşünüyor olabilirsiniz, krediler, faizleri derken kararsızlık ile kalmışlık hissi yaşamanız oluşmaktadır. Tekstilbank’ın sunmuş olduğu sınırsız hizmet ile ev sahibi olabilmeniz daha da kolaylaşmaktadır. Azami konut kredisi için 1.000.000 TL belirlediğiniz söyleyebiliriz. Krediler için yapılan sigortalara bakacak olursak; dask, konut, hayat sigortalarının yapılması gereklidir. Kampanyalardan faydalanabilmeniz için, kredi kartı ayrıca kredili mevduat hesabı açmanız gereklidir. Sizlere sunulan kampanyalar da değişiklik yapma hakkınızın bulunmaktadır. Hızlı başvuru için online olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Tekstil Bank konut kredisi başvurusunu internet üzerinden yapamazsanız; en yakın şubeyi ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

[mavi_baslik] Tekstil Bank Mevduat Hesapları [/mavi_baslik]

Mevduat da vadeli olarak kazandırmak da olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerin yapmış olduğu birikimleri, fazlaca arttırma yönünde, yardımcı olmaya çalışılmaktadır. Vadeli mevduat hesaplarınız için, bir ay, üç ay, altı ay, ya da bir yıl ve daha uzun süreli olarak açabilmektesiniz. Yapmış olduğunuz birikimlerinizde 100 bin tl’ye kadar tasarruf mevduat sigortası yapılarak güvenceye alınabilinmektedir. Faiz oranları brüt olarak hesaplanmaktadır.

Mevduat hesabı açabilmek adına online internet üzerinden, ya da banka şubelerine giderek açtırabilmektesiniz. Dönemsel ödemeli vadeli mevduat, yapmış olduğunuz birikimler uzun dönemi ele alarak faiz uygulanmaktadır. Diğer konular için yapılmakta olan alt ve üst limit olarak bulunmadığını belirtebiliriz. Seçeceğiniz dönem farketmeden, faiz oranlarının yüksek olduğu dönemler baz alındığını söyleyebiliriz. Kredili mevduat hesabı, hesabınızda para olmasa bile, parasız kalmayacaksınız.

Nakit ihtiyacınız için, ödenmesi gereken kredi, fatura gibi işlemler için hesabınız da para olmasa dahi, kredili mevduat sayesinde ödemeler ve nakit avans ihtiyacınızı karşılayabilmektesiniz. Üstelik kredi sistemi olarak işlenen bu sistemde, faiz oranları cüzi miktarda olduğunu belirtebiliriz. Artan hesap, vadesiz hesabınızda paranız varsa, yahut maaşınızın için olan ücretler dışında para yatırmanıza gerek olmadan, artmaya devam eden, iyi bir birikim mevduat’ı olduğunu söyleyebiliriz. Tekstil Bank mevduat işlemleri ile, yatırımlarınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz.