• YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 1,30
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  477758,596
  % 3,78
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay Kredi Veren Bankalar

Günümüzde toplu bir şekilde para bulmak oldukça zor durumlardan biri haline geldi. Bu nedenle de çoğu kişi en önemli ihtiyaçlarında bile kredi kullanma yolunu seçiyor. Bankalar tarafından sunulan kredi oranları ve kredi faizleri ile birlikte düzenlenen kampanyaların da etkisi ile pek çok kişi eğitimden, konut ihtiyacına kadar Kolay Kredi Alma yollarını arıyor.

Kredi başvurularında pek çok banka belirli bir geliri olmayan ya da kredi notu yeterli olmayan kişilere istedikleri kredileri sunmayabiliyor. Bu gibi durumlarda ise kolay kredi veren banka seçenekleri devreye giriyor. Kredi alırken daha az kriter üzerinden değerlendirilmek isteyenler içinse bankalar zaten müşterileri olarak görünen kişilere çeşitli kampanyalar düzenleyerek kısa sürede kredi sunabiliyor.

Kolay Kredi Alma

Kolay Kredi Alma

[mavi_baslik] Hangi Durumlarda Kredi Alınamaz? [/mavi_baslik]

 • Kredi notu düşük olanlar yani daha önce kredi aldığı halde düzenli bir şekilde ödeme yapmayan kişilere hangi banka olursa olsun kredi vermeyecektir. Bu nedenle kişilerin gittikleri bankalardan geri dönmemek adına kredi notlarını yükseltmeleri daha iyi bir çözümdür.
 • İdari takip yaşayan ya da geçmişinde yasal takip sürecine giren borcu bulunan kişilere bankalar tarafından kredi sunulması oldukça zordur. Bu nedenle de yasal takip sürecinin olup olmadığına dikkat etmek gerekir.
 • Başka bir bankaya borcu bulunan kişilerin kredi çekmeleri de oldukça güç durumlardan biridir. Eğer farklı bir bankada kredi kartınız varsa ve ya çektiğiniz bir kredi bulunuyorsa borcunuzu düzenli bir şekilde ödemeniz gerekir. Aksi halde banka borçlarınızı ödemediğiniz için diğer bankalardan kolay kolay kredi alma imkânınız olmayacaktır.
 • Çalışma sürenizin olmaması yani sigortalılık sürenizin yetmemesi gibi durumlarda da kredi almanız oldukça zor olacaktır.

[mavi_baslik] Anında ve Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir? [/mavi_baslik]

Kolay kredi veren banka hangisi sorusu çoğu zaman çevremizden de yöneltilen sorular arasında bulunuyor. Kolay kredi genellikle herkese kredi verebilen bankalar olarak anlaşılıyor olsa da sadece hızlı bir şekilde kredi veren bankaları kapsıyor. Bu nedenle kolay kredi çekme hayalleri kuran kişilerin aslında kredi çekmek için bankaya gitmek zorunda kalmaması hedefleniyor.

Kredi almak için başvuracağınız banka sayısı giderek arttığı için geniş bir araştırma yapmanız gerekiyor. Çünkü bankaların kredi verirken sizden istedikleri kriterler değişebiliyor. Kimi bankalar kredi notu düşük olan kişilere kredi çekme hakkı verirken kimileri ise idari takip sürecinde olan kişilere de kredi verebiliyor.

[turuncu]QNB Finansbank[/turuncu]

Gelir belgeniz yoksa ve dosya masrafı ödemeden kredi sahibi olmak istiyorsanız müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve geniş kredi seçenekleri ile hizmet veren Finansbank şubelerine uğrayabilirsiniz. Eğer şubeye gidecek vaktiniz yoksa kısa sürede internet üzerinden de başvuru yapabiliyorsunuz. Genellikle öğrencilere verdiği krediler ile bilinen bu bankadan sigortalı bir işiniz olmasa bile kredi alabilirsiniz.

[turuncu]Denizbank[/turuncu]

Faiz oranı düşük kredi almak isteyenler için 5.000 TL ile 30.000 TL arası ihtiyaç kredisi imkanı sunan bu banka aynı zamanda gelir belgesi olmayan kişilere de kredi verebiliyor. Dosya masraflarının olmayışı ile de farklı bir avantaj sunan Denizbank, acil nakit ihtiyaçlarınızda da sizlere yardımcı olacak bankalardan biri oluyor.

[turuncu]İş Bankası[/turuncu]

Özellikle işi olmayan ve öğrenci olan kişilere sunduğu krediler ile bilinen İşbank, telefondan atacağınız bir sms ya da internetten yapacağınız bir başvuru ile sizlere 25.000 TL’ye kadar kredi sunuyor. En kolay ev kredisi veren banka olarak da bilinen bu adresten sizde başvuru yaparak kredi alabiliyorsunuz.

[turuncu]Akbank[/turuncu]

Bankaya giderek uğraşmak istemeyenler için kısa yoldan kredi verme yolunu seçen Akbank, Direkt uygulaması ile sms ya da internet üzerinden istenilen miktarlarda kredi veriyor. 7/24 ihtiyaç kredisi alma imkânı sunan bu bankadan 20.000 TL’ye kadar kredi alınabiliyor.

[turuncu]TEB[/turuncu]

Kefilsiz bir şekilde ve dosya masrafı olmadan kredi çekmek isteyen kişilere yardımcı olan TEB, cep telefonu ile ya da internet bankacılığı ile kısa sürede kredi başvurularını onaylayabiliyor.

[turuncu]Garanti Bankası[/turuncu]

İnternet üzerinden 5 dakika içerisinde başvuru yapabileceğiniz Garanti Bankası günümüzde sunduğu imkanlar ile biliniyor. Hem düşük faiz oranları hem de sunduğu kampanyalar ile kredi alan kişilerin yanında olan Garanti Bankasının kredi başvurusu ise birkaç işlemle telefon üzerinden de yapılabiliyor.

[turuncu]Fibabank, Ziraat Bankası, Halkbank[/turuncu]

Bu üç banka tarafından kişilere maaş bordrosu olmasa bile kredi veriliyor. Ayrıca kefil istemeyen bu sistem sayesinde Kolay Kredi Alma yolları içerisinden en uygunu diyebiliriz. Sadece yaptığınız işe dair ustalık belgesi türünde bir çalışmanız varsa kredi almanız daha kolay hale geliyor.

[turuncu]ING Bank[/turuncu]

Kefilsiz, senetsiz ve maaş bordrosu olmadan kredi almak isteyenlere düşük faizli ve ihtiyaca yönelik krediler sunan bu bankaya internet üzerinden ya da telefon ile ulaşabilirsiniz. Faiz oranlarını düşüren bu banka sayesinde kısa sürede kredi alabilirsiniz.

Kolay Kredi Alma başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız eğer bir diğer yazımız olan kredi puanı sorgulama adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.