• YARIM ALTIN
  1.643,00
  % -1,36
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  338179,300
  % 7,30
 • BIST 100
  1.454,25
  % -0,45
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Akbank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Akbank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Akbank hizmet verdiği 1948 yılından bu yana müşterisi olsun olmasın herkese uygun ödeme planları ile hazırlanmış krediler sunuyor. Bu kredilerden biri olan Akbank İhtiyaç Kredisi ise kişilerin kısa vadede ödeyebilecekleri, düşük miktardaki nakit ihtiyaçlarını karşılıyor. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere çeşitli kampanyalarda sunan bu banka gerekli şartları taşımanız durumunda 20.000 TL’ye kadar kredi kullandırabiliyor.

İhtiyaç kredisi kapsamında isterseniz eğitim masraflarınızı isterseniz düğün masraflarınızı isterseniz de evinize yeni alacağınız eşyaların masraflarını ödeyebiliyorsunuz. Akbank müşterisi olan kişilere ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı tanıdığı gibi müşterisi olmayan kişilere de bu hakkı veriyor.

[mavi_baslik] Akbank İhtiyaç Kredisi Nereden Alınabilir? [/mavi_baslik]

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler için banka tarafından çeşitli imkanlar sunuluyor. Buna göre Akbank şubelerine giderek başvuruda bulunabileceğiniz gibi telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Ayrıca ihtiyaç kredisi için internet üzerinden de başvuru yaparak şubeye gitmeden ya da telefonda bekleme sıkıntısı yaşamadan kredi alabiliyorsunuz.

[mavi_baslik] Akbank İhtiyaç Kredisi Almanın Şartları Nelerdir? [/mavi_baslik]

 • [turuncu]#[/turuncu] Akbank müşterisi olma zorunluluğu bulundurmayan bu bankadan kredi alabilmek için 18 yaşını aşmış olmak gerekmektedir.
 • [turuncu]#[/turuncu] Herhangi bir bankaya borcun olmaması, idari işlemde bulunan borcun olmaması ve kredi notu olarak risk grubunda olunmaması da gerekmektedir.
 • [turuncu]#[/turuncu] Gelirin belgelenmesi gerekir.
 • [turuncu]#[/turuncu] Kredi miktarı ise hane halkının bütün kazancının %50’lik kısmını geçmemelidir.

[mavi_baslik] Akbank İhtiyaç Kredisi Almak İçin İstenen Belgeler Nelerdir? [/mavi_baslik]

Akbank ihtiyaç kredisi alma şartları tamamlanan kişiler eğer Akbank müşterisi değillerse genellikle kendilerinden şu belgeler istenmektedir:

 • [turuncu]#[/turuncu] Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi (Buna ek olarak pasaport, sürücü belgesi),
 • [turuncu]#[/turuncu] Gelir durumunu gösteren belge (Bu belge çeşitli gelir gruplarından istenirken ek belgelerde istenebilmektedir. Örneğin; vergi levhası, tapu aslı ve fotokopisi, emekliler için hesap cüdanı gibi.)
 • [turuncu]#[/turuncu] Özel kurum ve ya kuruluşlarda çalışanlar için SGK hizmet döküm belgesi,
 • [turuncu]#[/turuncu] Bazı durumlarda ise ikamet adresini gösterir belge.

[mavi_baslik] Akbank Direkt İle İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? [/mavi_baslik]

Akbank direkt uygulaması Akbank müşterilerine şubeye ve ya ATM’lere gitmeden kredi alma imkanı sunmaktadır. Buna göre sizde Akbank müşterisi iseniz tek tıkla Akbank Direkt uygulamasına bağlanarak buradan ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. En fazla 20.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceğiniz bu uygulamada TC. kimlik numaranız ve telefon numaranızı da girmeniz yeterli olacaktır. Aynı işlemi internet bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank direkt ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında telefonunuza gelecek onay kodunu girerek kredi kullanım tercihinizi yapabilirsiniz. Taksit miktarını ve faiz oranlarını da görebileceğiniz bu sayfa üzerinden belirlediğiniz seçenekler doğrultusunda Akbank hesabınız varsa istediğiniz kredi hesabınıza yatacaktır. 20.000 TL üzerindeki ihtiyaç kredileri için Akbank Direkt ya da internet bankacılığını kullanamazsınız, şubeye gitmeniz gerekmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank İhtiyaç Kredisi

[mavi_baslik] Kredim Akbank’ta İhtiyaç Kredisi Kampanyası [/mavi_baslik]

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası olarak karşımıza çıkan Kredim Akbank’ta uygulaması kişilere 3 ay ertelemeli bir şekilde ihtiyaç kredisi sunuyor. Faiz oranları ise %1.23’ten başlayan bu kredi ile 48 aya kadar vade seçeneğinden faydalanabiliyorsunuz. Krediyi almak için Akbank şubelerine gidebileceğiniz gibi telefonla ya da internet üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

[mavi_baslik] Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır? [/mavi_baslik]

Akbank şubelerine giderek Akbank ihtiyaç kredisi hesaplama işleminden yararlanabileceğiniz gibi internet üzerinden de faiz oranlarını ve ödeme koşullarını görüntüleyebilirsiniz. Akbank kredi hesaplama kısmından İhtiyaç Kredisi Hesapla kısmına gelerek karşınıza çıkan ekrandan bilgileri girmeniz gerekmektedir.

Çekeceğiniz kredi tutarını girerek vade kısmından da ne kadar taksite bölmek istediğinizi ayarlamanız gerekir. Sağ kısımda sizlere aylık olarak ödeyeceğiniz miktarlar çıkacağı gibi krediye ek olarak ödeyeceğiniz faiz oranları da yansıtılmaktadır. Hesaplama detayları kısmına tıkladığınıza her ay ne kadar ödeyeceğinizi ve toplamda ne kadar ödeyeceğinizi de tablo haline görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz Akbank şubelerine de giderek bu bilgileri karşılıklı konuşarak da öğrenebilir ve başvuru da bulunabilirsiniz.

Akbank’tan 20 Bin Liralık Belgesiz İhtiyaç Kredisi Adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.