• YARIM ALTIN
  1.582,00
  % 1,43
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  476212,710
  % 2,42
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Akbank İnternet Bankacılığı Kullanımı

Akbank İnternet Bankacılığı Kullanımı

Akbank üzerinden herhangi bir kredi, kredi kartı ya da mevduat hesabı gibi işlemler alan kişiler için, Akbank Direkt isimli internet bankacılığı hizmeti oluşturulmuştur. Akbank İnternet Bankacılığı kullanmak isteyen kişiler için böyle bir hizmetin var olması, her şeyden önce kişilerin hiçbir şekilde banka şubesine gitmesine gerek kalmamasını ve tüm işlemlerini internete bağlanabildikleri her yerden kolaylıkla yapması sağlanmaktadır.

Akbank internet bankacılığı kullanmak isteyen kişiler için sunulan avantajları şu şekilde sıralamamız mümkündür.

[turuncu]#[/turuncu] İnternet bankacılığı hesabı bulunan Akbank müşterileri, hesaplarına giriş yaptıktan sonra hesapları ile ilgili tüm dökümanlara ücretsiz bir şekilde ulaşabilirler. Hangi tarihte hesaplarına para girişi olduğunu, hangi tarihte ödeme ya da para çıkışı olduğunu ve harcamalardan ne kadar puan kazanıldığı kolaylıkla görülmektedir.

[turuncu]#[/turuncu] İnternet bankacılığı üzerinden kredi kartı harcamlarınızı ve güncel borç ile limit bilgilerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

[turuncu]#[/turuncu] Kullandığınız hizmet ne olursa olsun Akbank İnternet Bankacılığı üzerinden kredi ve kredi kartı başvurularınızı anında yapabilir ve güncel kredi paketlerinin avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Bankanın burada sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklar, diğer bireylere sunulandan farklı olacaktır.

[turuncu]#[/turuncu] Dönem dönem ortaya çıkan tatil kredisi, bahar kredisi ya da kış kredisi gibi özel paketlere anında başvuru yapılabilir.

[turuncu]#[/turuncu] Akbank internet bankacılığı kullanan kişiler, diledikleri zaman E-Devlet uygulamasına şifresiz bir şekilde giriş yapabilirler.

[mavi] Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır? [/mavi]

Akbank int. bankacılığı kullanmak isteyenler, hesaplarına erişebilmek için vatandaşlık numaralarını, müşteri numaralarını ve bu bilgilere ek olarak internet bankacılığı şifrelerini bilmeleri gerekmektedir. Eğer daha önce internet bankacılığı kullanmak için bir şifre oluşturulmamışsa, bankanın internet sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan bireysel internet bankacılığı, ardından da açılan sayfadan alt kısımda bulunan Şifre Al butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Şifre almanız için oluşturulan sayfada ilk etapta TC kimlik numaranız, annenizin evlenmeden önceki soyadından belirli harfler ve kullandığınız kartın numarasının son dört hanesi sizden istenecektir. Bunun beraberinde kart şifresi, cep şifresi ve sonuç kısımlarında istenen bilgileri girerek şifrenizi belirleyebilirsiniz.

akbank internet bankaciligi

Akbank İnternet Bankacılığı

[mavi] Akbank İnternet Bankacılığında Neler Yapılır? [/mavi]

Akbank internet şubesini kullanan kişiler farklı hesaplara para gönderip para almalarının yanı sıra, hesabı olmayan kişilere de ATM üzerinden para gönderimi yaoabilmektedirler. Akbank ATM’sine para göndererek karşı tarafın parasını almasını sağlayacağınız bu hizmet için sadece internet bankacılığı kullanıyor olmanız yeterlidir. Buna ek olarak, internet bankacılığı kullanan kişiler anlık borsa, hisse senedi ve VİOP işlemlerini de kolaylıkla sağlayabilmektedir. Yatırım piyasasına doğrudan katılacağınız Anlık Borsa uygulamasının size katacaklarını şu şekilde sıralayabiliriz.

[turuncu]#[/turuncu] Anlık Borsa sayesinde güncel portföyünüzü görüntüleyebilirsiniz.

[turuncu]#[/turuncu] Alım ve satım işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.

[turuncu]#[/turuncu] Hisse senedi işlemlerinizde güncel ve borsa verileri ışığında alım satım işlemi yapabilirsiniz.

[turuncu]#[/turuncu] BIST hisse senedi piyasa verilerine, vadeli işlem borsası (VİOP) verilerine, yurtdışı spot pariteleri, foreks haberleri, bilanço bilgileri, BIST şirket haberleri ve para piyasaları ile ilgili tüm verilere ulaşabilirsiniz.

Görüldüğü üzere Akbank internet bankacılığı sayesinde yalnızca hesaplarınızdan para kontrolü değil, kolaylıkla yatırım işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

[mavi] Akbank İnternet Bankacılığı Kredi Başvurusu [/mavi]

Akbank int. bankacılığı kullanmanız ile birlikte, ihtiyaç kredisi paketleri için yeni başvurularda bulunabilirsiniz. Eğer bankanın sizin için hazırladığı özel bir kredi paketi bulunuyorsa, hiçbir şekilde şubeye gitmeden belirli limit aralığında başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun dışındaki ihtiyaç kredisi başvurularınızda ise yalnızca ön başvuru yapmış sayılacaksınız. Eğer internet bankacılığı üzerinden bir kredi başvurusu yapılmışsa ve onay alınmışsa, gelir belgeniz ve istenen belgeler ile banka şubesine gitmeniz gerekecektir.

Akbank’tan 20 Bin Liralık Belgesiz İhtiyaç Kredisi adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.