• YARIM ALTIN
  1.578,00
  % 1,12
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  475710,135
  % 3,04
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Türkiye bankacılık sektöründe ortaya koyduğu hizmetler ile her zaman ön planda olan QNB Finansbank, yıl içerisinde dönemlik hazırladığı ihtiyaç kredisi paketleri ile binlerce vatandaşımıza hizmet sunmaktadır. Bankanın bu kadar fazla tercih edilmesindeki sebeplere baktığımızda ise, yılın  her dönemi uygun faiz oranlarının olduğunu, banka şubelerinde bireylere gösterilen güler yüzü ve ödeme konusunda da kolaylıkların sunulduğunu sayabiliriz. QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi almak isteyen kişilerin elde edecekleri en büyük avantaj ise, kredi notlarına göre bankanın en iyi faiz oranlarını onlara sunacak olmasıdır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi için şuan güncel verilere baktığımızda, kredi faiz oranının %1,26’dan başladığını görmekteyiz. Bu oran, en alt değeri göstermektedir. Eğer kredi notunuz oldukça yüksek ve daha önce de kullanmış olduğunuz kredi ya da kredi kartlarından yana bir problem yaşamamışsanız, bankanın size sunacağı avantajlı faiz oranı bu şekilde olacaktır.Bankanın hazırlamış olduğu bu kredi paketinde bireylerin faydalanacağı en yüksek faiz oranı ise %1,69 olarak belirlenmiştir. Her iki faiz oranı için de örnek bir hesaplama yapacak olursak, 30 bin liralık kredi başvurusu için şu bilanço karşımıza çıkacaktır.

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank İhtiyaç Kredisi

[mavi] QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama [/mavi]

Bankaya yapılacak 30 bin liralık kredi başvurusu için sunulan %1,26 ve %1,69’luk faiz oranlarına göre yapılacak olan hesaplama şu şekilde olacaktır.

 1. [turuncu]#[/turuncu] Başvurulan Miktar: 30.000 TL
 2. [turuncu]#[/turuncu] Kredi Vadesi: 48 Ay
 3. [turuncu]#[/turuncu] Kredi Faiz Oranı: %1,26
 4. [turuncu]#[/turuncu] Tahsis Ücreti: 157,5 TL
 5. [turuncu]#[/turuncu] Aylık Taksit: 884 TL
 6. [turuncu]#[/turuncu] Kredi Toplam Maliyeti: 42.432 TL

30 bin liralık kredi başvurusunda sunulan en düşük faiz oranı için maliyet tablosu bu şekildedir. En yüksek faiz oranı için yapılacak hesaplama ise şu şekildedir.

 1. [turuncu]#[/turuncu] Başvurulan Miktar: 30.000 TL
 2. [turuncu]#[/turuncu] Kredi Vadesi: 48 Ay
 3. [turuncu]#[/turuncu] Kredi Faiz Oranı: %1,69
 4. [turuncu]#[/turuncu] Aylık Taksit: 984 TL
 5. [turuncu]#[/turuncu] Kredi Toplam Maliyeti: 47.232 TL

Aynı miktarda yapılan başvuru için kişilerin kredi notlarına göre sunulan faiz oranlarının sonuçları bu şekildedir. Yapmış olduğumuz hesaplamanın geçerli olacağı QNB Finansbank ihtiyaç kredisi paketlerinde, faydalanılacak en düşük miktar 3 bin lira olurken, en yüksek tutar ise 50 bin liradır. Faydalanılan miktar ne olursa olsun, maksimum vade süresi 48 ay olacak ve sunulacak olan faiz oranı da kredi notunuza bağlı olarak %1,26 ile %1,69 arasında belirlenecektir.

[mavi] QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? [/mavi]

QNB Fnansbank ihtiyaç kredisi için başvuru yapacak olan kişilerin karşısında birkaç farklı başvuru kanalı bulunmaktadır. Bunlar.;

 1. [turuncu]#[/turuncu] QNB Finansbank şubeleri
 2. [turuncu]#[/turuncu] QNB Finansbank internet bankacılığı
 3. [turuncu]#[/turuncu] QNB Finansbank cep şubesi

Yukarıdaki yöntemleri kullanarak anında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka şubelerinden yapacağınız başvurularda, öncelikli olarak kimliğinizi ve gelir belgenizi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Çünkü, ihtiyaç kredisi paketlerinde size sunulacak hizmetin miktarının belirlenmesi için BDDK kararları gereği gelir belgesi zorunluluğu bulunmaktadır. İstenen belgeler ile şubeye geldikten sonra size sunulacak olan kredi başvuru formunu da doldurarak anında başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Hem internet bankacılığı hem de cep şubesinden yapacağınız başvurularda ise, kredi notunuz ve banka sicilinizin sorunsuz olmasına bağlı olarak 10 bin liraya kadar olan kredi başvurularınızda banka şubesine gelme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. 10 bin liraya kadar yaptığınız QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurunuza olumlu yanıt alırsanız, bankada bulunan hesabınızdan onaylanan tutarı çekebilirsiniz. Eğer daha üst tutarlarda bir başvuru için onay alınmışsa, 10 iş günü içerisinde istenen belgeler ile birlikte QNB Finansbank şubelerine giderek başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Eğer 10 iş günü içerisinde banka şubelerine gidilmezse, başvuru iptal edilecektir.