• YARIM ALTIN
  1.592,00
  % 0,36
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  402441,418
  % -1,92
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası – Yapı Kredi Kart İptali Etme

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası – Yapı Kredi Kart İptali Etme

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan tüm bankacılık hizmetlerinde yaşanan problemlerin giderilmesi, hırsızlık ve kayıp olaylarına karşı hesapların ve kredi kartlarının güvence altına alınabilmesi ya da hizmetler hakkında detaylı bilgi alınabilmesi amacıyla, müşteri hizmetleri üzerinden anında hizmet sunulmaktadır. Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri için 444 0 444 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Numara arandıktan sonra, sistemde kayıtlı olan bir telefon numarası ise, size doğrudan isminiz ile hitap edilecek ve işlemlerinizi yapmanız için operatör tarafından işlem menüleri sizlere okunacaktır.

[mavi] Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri ‘ne Bağlanma [/mavi]

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri işlemleri için 444 0 444 numaralı telefonu aramanızın ardından sizlere bazı menüler seslendirilecektir. İşlem yapmak için seçim yapacağınız menüler ve hangi rakamlara karşılık geldiğini de şu şekilde sıralayabiliriz.

 • [turuncu]#[/turuncu] Bir numaralı menü, size kredi kartı işlemleri ile ilgili menüye yönlendirecektir. Bu rakamı tuşlamanızın ardından operatör tarafından son ekstre bilgileriniz, ödeme işlemleriniz, güncel kredi kartı bakiye işlemleriniz, limit bilgileriniz, puan işlemleri ve ek kart işlemleri ile ilgili menüye giriş yapabileceksiniz.
 • [turuncu]#[/turuncu] İki numaralı menü ise, bankacılık işlemleri ile ilgili menüye yönlenmenizi sağlayacaktır. Bu menüde, vadesiz hesabınız ile ilgili işlemler, fon alım ya da satım işlemleri, repo, bono, tahvil işlemleri ile vadesiz hesap bilgilerinize ulaşabileceksiniz.
 • [turuncu]#[/turuncu] Üç numaralı menü, bankacılık hizmetlerinize yönelik belirlenecek şifre işlemlerine yönlenmenizi sağlayacaktır. Bu menüde, kredi kartınızın şifresi, banka kartı şifresi ya da internet bankacılığı ile mobil bankacılık işlemlerinde kullanacağınız Tek Şifre işlemlerini yapabilmeniz içindir.
 • [turuncu]#[/turuncu] Dört numaralı menü, banka tarafından diğer işlemler olarak adlandırılmıştır. Bu menüyü tuşladığınız zaman, telefon bankacılığı ana menüsüne gidebilir, müşteri temsilcisine bağlanabilir ya da Sim kartınız için oluşan bir bloke işlemi varsa, bunu kaldırabilirsiniz.
Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Eğer bu menüleri dinlemekle vakit kaybetmeden doğrudan Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri için bağlantı kurmak istiyorsanız, operatör sesini duyduktan sonra önce 4 rakamını, ardından yeni menü seslendirilirken de 3 rakamını tuşlamanız yeterli olacaktır. Bu işlemler sayesinde kısa sürede müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve dilediğiniz konuda destek veya bilgilendirme alabilirsiniz.

[mavi] Farklı Bir Numaradan Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Bağlanma [/mavi]

Eğer Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri için bağlantı yapacağınız sırada, sistemde kayıtlı olan ve size ait olan bir telefon numarasından değil de, farklı bir cep telefonu numarasından hizmet almak istiyorsanız, bu durumda menüler seslendirilmeden önce operatör tarafından yönlendirileceğiniz sayfada, vatandaşlık numaranızı cep telefonunuzdan tuşlayarak devam etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra, Yapı Kredi Bankası, farklı numaralardan hizmet almak isteyen kişilerden vatandaşlık numaralarının beraberinde, müşteri numaraları, kart numaraları ya da kredi kartı numaralarını tuşlayarak da işlem yapmalarına olanak tanımaktadır.

Müşteri numaranızı bilmiyorsanız, kullandığınız hizmet için verilen kartın ön yüzünü inceleyebilirsiniz. Kredi kartlarında müşteri numaranız, isminizin yazılı olduğu kısmın hemen altında yazılmaktadır. Kart numarası ile işlem yapmak isteyenlerin ise, kullandıkları vadesiz hesap ya da kredi kartlarının ön yüzünde bulunan 16 haneli sıra dizisini tuşlaması yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından söz konusu kartın şifresini tuşlamanız da sizden istenecektir.

[mavi] Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerinden Kart İptali Yaptırmak [/mavi]

Günümüzde binlerce vatandaşımız hırsızlık olayları ile karşılaşmaktadır. Bankacılık sekötründe birçok işlemin kredi kartları ya da banka kartlarıyla yapılabiliyor olmasından dolayı da, hırsızlık olayları ile karşılaşıldığı zaman doğrudan kartlarınızın iptal edilmesini sağlamalısınız. Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri ile bağlantı kurarak, kayıp ya da hırsızlık olaylarına bağlı olarak kartınızın kullanıma kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterlidir.

Operatörün karşılayacağı bu aramada, işlemlerde hızlılık sağlanabilmesi amacıyla ilk olarak kayıp ve çalıntı işlemleri için oluşturulan menü sizlere seslendirilecektir. 1 numaralı rakamı tuşladıktan sonra bağlanacağınız bu menüde, kredi kartınız ya da çaldırdığınız veya kaybettiğiniz tüm bankacılık hizmetlerinizi anında kapattırabilir, ne POS cihazlarından ne de internet üzerinden alışveriş yapılması engelleyebilirsiniz. Bu işlem için banka hiçbir şekilde ücret talebinde bulunmayacaktır. Ayrıca, iptal ettirdiğiniz kartlarınıza yönelik yenileri adresinize de gönderilecektir. Eğer vadesiz hesabınızı iptal ettirmişseniz, hesabınızda bulunan paraları kullanabilmek için banka şubelerine kimliğiniz ile başvurda bulunarak, para yatırma ya da çekme işlemlerini kısa sürede sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.