• YARIM ALTIN
  1.592,00
  % 0,36
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  405343,714
  % -2,65
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

En Güncel ve En Uygun Kredi Kampanyaları

En Güncel ve En Uygun Kredi Kampanyaları

Her gelirden insan çeşitli ihtiyaçlarından dolayı banka kredilerine başvuruyor. Sizler için en güncel ve en uygun kredi kampanyalarını bir araya getirdik. Her banka kredi kullandırırken değişken faizler uyguluyor. Kredi kampanyaları yaparak da tüketicilerini uygun faizli kredi kullanma imkanından yararlandırıyor. Kredi başvurusu yapmadan önce en güncel ve en uygun kredi kampanyalarını karşılaştırabilirsiniz.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’ın yapmış olduğu kredi kampanyası faiz oranları müşterisinin kredi notu skoruna göre değişkenlik gösteriyor. 3 ay ertelemeli QNB Finansbank kredisine T.C kimlik numaranızı  5030’a SMS atarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru onaylandıktan sonra krediniz anında hesabınıza yatırılacaktır.

QNB Finansbank faiz oranları:

 

Ertelemeli kredide 3 ay sonradan ödemeye başlanıldığından toplam ödenen taksit sayısı 45’tir.

3 ay ertelemeli kredi başvurusunda istenilen evraklar: Kimlik belgesi, adres belgesi ve gelir belgesidir. Gelir belgesi ön onayı alınamayan müşterilerden talep edilmektedir.

Yapıkredi’den Şubesiz Kredi

Şubeye gitmeye gerek kalmadan kredinizi anında hesabınızdan kullanabileceğiniz kredi için Yapıkredi bankasının müşterisi olmanız gerekiyor. Yapıkredi mobil ya da internet şubesi kanalıyla başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan krediniz yılın her anında hesabınıza geçer. Böylece şubeye gitmeden ne zaman ihtiyaç duyarsanız nakit ihtiyacınız için kredi kullanabilirsiniz.

Yapıkredi Şubesiz Kredi’ye başvuru yapmak için internet-mobil bankacılık hizmetinden yararlanıyor olmanız gerekiyor. İnternet-Mobil bankacılığa giriş yaparak 7 gün 24 saat başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca ön onaylı ya da onaylı kredilerinizi yılın her günü 02.00-21.00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Denizbank Hoşgeldin Kredisi

Kampanyadan Denizbank müşterisi olun ya da olmayın, Denizbank’tan ilk kez kredi kullanacak olanlar en uygun kredi imkanından yararlanabilir. Maksimum 48 ay vade ve aylık yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranlarıyla 55.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Halkbank Hızlı Kredi

Halkbank’ın en güncel ve en uygun kredi kampanyalarından Hızlı Kredi’nin şartlarını incelediğimizde 1.000 TL-25.000 TL tutarları arasında kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurularınız aynı gün içerisinde değerlendirilir ve sonucu SMS olarak cep telefonunuza iletilir. Kredinizi erken kapatarak erken ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Başvuru yapmak için KREDI yazıp T.C kimlik numarası, gelir belgesi ve talep edilen kredi tutarını yazdıktan sonra 3452’ye SMS göndermeniz gerekecektir. Ayrıca Halkbank web sitesinden ya da internet-mobil şubeden de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında hesabınıza yatırılır ve hemen paranızı kullanabilirsiniz.