• YARIM ALTIN
  1.577,00
  % 1,12
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  471077,523
  % 1,50
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Kuveyt Türk ile Şubesiz Bankacılık Senin Bankan

Kuveyt Türk ile Şubesiz Bankacılık Senin Bankan

Senin Bankan Nedir?

Şubeye gitmeye gerek kalmadan bankacılık hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Senin Bankan dünyanın ilk faizsiz dijital bankacılık hizmetini Kuveyt Türk müşterilerine sunuyor.

Senin Bankan Özellikleri

Senin Bankan ile vadesiz hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Senin Bankan’da kredi kartı kullanım bedeli alınmamaktadır. Ayrıca ister havale yapın isterseniz EFT yapın tüm transfer ücretleri ücretsizdir. Yıl boyunca Senin Bakan müşterileri her ay 3 kez ücretsiz Tüm Banka ATM’lerinden para çekebilirler.

Şubesiz bankacılık uygulamasını birde Senin Bankan hizmetlerini ve avantajlarını inceleyerek tanımlayalım.

Şube aracı bankaların mobil şube, internet şube ve ATM gibi bankacılık kanallarından hizmet alabilmek için şubeye uğramanız gerekir. Örneğin banka hizmet kanallarını kullanmaya başlayacağınızda mutlaka bankaya giderek bir hesap açtırmanız gerekiyor. Böylece bankanın diğer kanallarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Kuveyt Türk Senin Bankan ile bu işlemlere gerek duymadan banka ürünlerinden ve kanallarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Senin Bankan Başvuru Süreci Nasıl İlerliyor?

Senin Bankan hizmetlerinden yararlanmaya ilk olarak hesap açtırarak başlıyorsunuz. İnternet sitesi üzerinden başvurunuzu tamamladıktan sonra Senin Bankan müşteri temsilcisi tarafından aranarak süreç hakkında bilgilendirilirsiniz. Sözleşme, kart gibi evraklarınız kurye aracılığıyla bulunduğunuz ildeki hizmet yetkilisine ulaştırılır. Başvuru sırasında belirttiğiniz adres doğrulama için hizmet yetkilisi başvuru sahibini arar ve randevu alır. Hizmet yetkilisi sözleşme ve kart adresinize ulaştırdığında sözleşmeyi imzaladığınızdan kısa bir süre sonra Senin Bankan hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Senin Bankan kredi başvurusu henüz yapılmamaktadır.

Kartınız güvenlik nedenleri nedeniyle şifresi belirlenmeyerek adresinize ulaştırılır. Bu nedenle kartın şifresini almak için 444 01 23 numaralı çağrı merkezini aramalısınız.

Senin Bankan işlemleri yaklaşık 7 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Senin Bankan Ürün ve Hizmetleri

Senin Bankan müşterilerinin yararlanabileceği ürün ve hizmetler arasında Cari Hesap, Katılma Hesabı, Altın Hesabı, Platin Hesabı, Yatırım Hesabı, Finansman Çeşitleri, Kredi Kartı, Mobil Şube, İnternet Şube, Bireysel Emeklilik vardır.

Senin Hesabın, Senin Finansmanın, Senin Kartın, Senin Güvencen, Senin Teknolojin, Finansal Hizmetler şubesiz bankanın ürün ve hizmetlerinin ana başlıklarıdır.

Cari Hesap ile para transferi, kredi ve kredi kartı ödemesi, anlık ya da düzenli ödeme talimatı gibi fatura işlemleri, SGK prim, vergi ödemeleri, çek karnesi işlemleri ile çek ve senet tahsilatları gibi işlemlerin tamamını Senin Bankan ve Kuveyt Türk iletişim kanallarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırım Hesapları ile birbirinden farklı birikim ortaklıklarından yararlanılıyor. Turkuaz Katılma Hesabı, Birikim Katılma Hesabı, Altın Hesabı, Gümüş Hesabı, Platin Hesabı, Yatırım Hesabı gibi ortaklıklardan birini tercih ederek birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

Senin Güvencen ile Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası işlemlerinden yararlanabiliyor. Senin Kartın ise Altın Kart, İhtiyaç Kart ve Sağlam Kart olarak çeşitli kart hizmetleri sunuyor.

Senin Bankan Senin Kartın

Altın Kart Özellikleri

Bankanın vadesiz hesabına ulaşarak alışveriş yapmanızı ve ATM’lerde vadesiz hesap işlemleri yapmanızı sağlar. Altın Kart’ınızı kullanarak ayda 3 kez tüm banka ATM’lerinden komisyon ücreti ödemeden para çekebilirsiniz. Alışveriş yaptıkça altın puan biriktirirsiniz. Altın Kart ücretsiz bir karttır.

İhtiyaç Kart Özellikleri

Kredi kartı özelliği taşıyan İhtiyaç Kart başvuru sırasında belirttiğiniz taksit sayısına göre alışverişlerinizi taksitlendirmenizi sağlar. Kartın bu özelliğinden yararlanabilmek için en az 50 TL tutarında alışveriş yapmanız gerekir. Taksit seçenekleri 6 aydan 46 aya kadardır. Sadece üye işyerleri POS cihazından değil tüm POS cihazlarında taksit imkanından yararlanırsınız.

Sağlam Kart Özellikleri

Kart ücreti ödemeden kullanabileceğiniz Sağlam Kart taksitli ve nakit alışveriş yapma, nakit avans çekme gibi hizmetleri müşterisine sunar. Alışveriş yaptıkça altın puan kazanırsınız. Yıl boyunca düzenli olarak her ay 200 TL ve üzerinde harcama sözünüze ekstre borcunuzu vaktinde ödemeniz halinde 50’şer puan kazanırsınız. Eğitim ve Sağlık kayıtlı işyerlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişleriniz vade farkı olmadan 5 taksite bölünür.

Senin Teknolojin

Mobil ve internet şube hizmetlerinden yararlanabildiğiniz Senin Teknolojin ile ayrıca cebe para gönderebilir, kartsız para çekebilirsiniz. 7 gün 24 saat cebe para gönderebilirsiniz. Ayrıca parayı gönderdiğiniz kişinin Kuveyt Türk müşterisi olma şartı da yok.

Kuveyt Türk ATM’leri kullanılarak kartsız para çekebilirsiniz. Mobil Şube’ye giriş yaparak QR Kod ile Para Çek menüsünü tıklayın, tutarı yazın ve ATM’nin 5 tuşuna basarak QR Kodu’nu telefonunuzun kamerasına okutarak para çekebilirsiniz.

Senin Bankan Kampanyalar

Giyim, kırtasiye, akaryakıt, bayram, online alışveriş gibi çeşitli alanlarda kampanyalar yapan Senin Bankan ile indirim, ekstra taksit, taksit öteleme ve indirimli bilet gibi avantajlar sunuyor.

Kuveyt Türk Senin Bankan ile yeni nesil şubesiz bankacılık hizmetlerini Enpara, Nuvo ve CepteTEB gibi kuruluşlardan sonra ülkemize kazandıran bankalar arasına girmiştir.

YORUMLAR YAZ
 • Ahmet12 ay önce
 • İhtiyacım var