• YARIM ALTIN
  1.579,00
  % 1,24
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  471587,346
  % 1,46
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Astropay Hakkında Bilinmesi Gerekli Olan Her Şey

Astropay Hakkında Bilinmesi Gerekli Olan Her Şey

Kredi kartlarıyla yapılan online alışverişlerde ortaya çıkan riskli durumların her geçen gün artmasından dolayı tercih edilen en ucuz astropay güvenlikli yapısının yanı sıra kolay ve pratik işlemleriyle de ön plana çıkmaktadır. İnternet üzerinden bayilik hizmeti sunan çeşitli siteler aracılığı ile elde edilen ön ödemeli sanal kartla online alışveriş mağazalarından çeşitli işlemler yapılabilmektedir. İşlem süresi açısından da kısa olmasından dolayı tercih edilen Astropay kartların içinde farklı tutarlar bulunmaktadır. Kart seçimleri için yapılacak harcama kadar sitenin güvenilir olması da gereklidir. Bazı internet siteleri üzerinden çok düşük fiyatlı kart satımlarında dolandırıcılık olaylarının yaşandığı da görülmektedir. Bundan dolayı Astropay alım işlemlerinde dikkatli olunması ve çok daha geniş imkanlar sunan bilinen sitelerin tercih edilmesi önerilmektedir. Astropay nedir, şimdi bu soruya detaylıca yanıt verelim:

Ön ödemeli özelliğine sahip olan kartlar içinde dolar kuruna ait bakiyeler bulunmaktadır. Tek kullanımlık özelliğe sahip olması da kartların hızlı bir şekilde devre dışı kalmasında önemli bir özelliktir. Ucuz Astropay al işleminden sonra kişiye ait hiçbir bilginin verilmesine gerek olmadığı gibi böyle bir durum yaşanmamaktadır. Kişisel bir kart olmamasından dolayı kim tarafından alındığı veya kullanıldığının bir önemi de bulunmamaktadır. Kart içindeki bakiyenin harcanması için tek bir pin kodu yeterli olmaktadır. Karta özel olmasından dolayı kimseyle paylaşımı önerilmeyen kodların dışında hiçbir kimlik bilgisi alışveriş sırasında gerekli olmamaktadır. Bakiyenin harcanması ise istenildiği şekilde olabilirken kullanımı devam eden kartın takip edilebilmesi ya da şifresinin ele geçirilmesi imkân dahilinde değildir.

Kredi kartlarının şifrelerini çok kolay ele geçiren dolandırıcılar için Astropay tüm özellikleriyle pek de cazip gelmemektedir. Bununla birlikte bakiyenin bitmesiyle tek kullanımlık olan kartın iptali otomatik olarak işleme alınmaktadır. Böylelikle kart ile işlem yapılabilmesi mümkün olmamaktadır. Bu işlem sayesinde kullanıcının borçlanması da ortadan kalkmaktadır. Gereksiz harcamalarla borçlanılmasına izin verilmediği gibi harcamalarda ek ücretlerin talep edilmesi ya da kesintilerin gerçekleşmesi gibi durumlarda bulunmamaktadır. Astropay Kart kullanımının tercih edilebilmesi için ise internet siteleri üzerinden yeni bir alım işlemi yapılmaktadır. Çeşitli durumlarda kart içindeki bakiyenin nakit olarak çekilebilmesi için Astropay bozdurma işlemleri de siteler üzerinden kısa süre içinde gerçekleştirilmektedir.

ASTROPAY İLE KEYİFLİ ONLİNE ALIŞVERİŞLER

İnternetten yapılan alışverişlerin tereddüt içermemesini sağlayan ön ödemeli kartlardan bir tanesi olan Astropay gerek güvenlik yapısı gerekse işleyiş kolaylığı bakımından ön plana çıkmaktadır. Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmakla birlikte 50 bine yakın internet sitesinde geçerli olan kartların sahip oldukları yenilikçi anlayışta her geçen gün çok daha geniş imkanların verilmesini beraberinde getirmektedir. Bundan dolayı kullanım alanlarıyla birlikte kullanım koşulları da gelişme kaydetmektedir.

Astropay Tarafından Sunulan Hizmetler

Son derece basit bir işleyişe sahip olmakla birlikte üst düzey güvenlik koruma yapısıyla hizmet veren Astropay, internet siteleri üzerinden satışa sunulmaktadır. Seçilecek sitenin tanınırlığının yüksek olması ve kaliteli işleyişe sahip olması önerilmektedir. Aksi durumlarda çok daha makul fiyat seçenekleriyle yapılan dolandırıcılık işlemlerinin bulunduğu bilinmektedir. Hiçbir kişisel verinin verilmesine gerek olmadan alınabilir olması da Astropay için en önemli unsurlar arasındadır. İçinde belli tutarların yer aldığı ön ödemeli sanal kartlar arasında seçim yapılmaktadır. Harcama yapılacak tutara göre seçim yapılmakla birlikte fiyatlandırmada güncel dolar kuruna paralel olmaktadır. Hiçbir banka ile iletişim kurulmadan işlemlerin sonlandırılmasından dolayı kısa süre içinde Astropay al işlemi bitirilmektedir. Alım işlemleriyle birlikte verilen pin kodu ile çeşitli siteler üzerinden güvenli ve keyifli bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir. Alışveriş işlemlerinde hiçbir kayıt ve takip olmamaktadır. Böylelikle kişisel bir kart olma özelliğinden uzak olan Astropay sayesinde herkesin rahat bir şekilde zahmetsiz alışveriş imkanlarından faydalanması da sağlanmaktadır.

Sistem İşleyişi Nasıl Olmaktadır?

Alımı yapılan Astropay Kart ile çeşitli siteler üzerinden yüzbinlerce farklı ürün satın alınabilmektedir. Bakiyenin tamamının harcanması sağlanmaktadır. Ürün fiyatları dışında bakiye üzerinden kesim ücretleri, komisyon, hesap ücreti, işlem ücreti gibi durumlar olmamaktadır. Böylelikle tam olarak harcama sunulması ortaya çıkmaktadır. Astropay Kart içinde yer alan bakiyenin harcanmaması durumlarında nakit çekilebilmesi de internet siteleri üzerinden yapılan bozdurma işlemleriyle kişiye sağlanan hizmetler arasındadır. Ayrıca bakiyenin tüketilmesi durumunda ise kart pin kodunun devreden çıkması güvenlik açısından sağlanan işleyişler kapsamındadır. Böylelikle bir daha kartın kullanıma sokulabilmesi de imkân dahilinde değildir. Tek kullanımlık olan kartın kısa süre içinde geçersiz olması güvenlik açısından önemli olurken kişinin borçlanmaya maruz kalması da engellenmektedir.