• YARIM ALTIN
  1.641,00
  % -1,47
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  336980,565
  % 6,76
 • BIST 100
  1.454,25
  % -0,45
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

En çok merak edilen konulardan biri olan gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri ve aynı zamanda konu hakkında detayları sizlere bu yazımızda sunacağız. Sigortasız çalışıyorsanız veya herhangi bir işiniz yoksa kredi başvurularınız da gelir belgesi sunamıyorsunuz.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

[mavi_baslik]Gelir belgesiz kredi[/mavi_baslik]

Tüm bankalar bireylerin kredi başvurularında mutlaka istediği belgeler arasında gelir belgesi ve maaş bordrosu bulunmaktadır. Bankalar, sizden talep ettiği bu belgeleri çekeceğiniz krediyi ödeyebileceğiniz konusunda emin olmak adına istemektedir. Günümüzde artık teknoloji sürekli gelişmekte, son birkaç yıldır bankalar arası finansal durumların kontrolü açısından kredi notu sistemi çıktı. Kredi notu, sizin geçmişteki tüm finansal işlemlerinizin düzenliliği konusunda verilen puandır. Bu puan hesaplanırken sadece kredi ve kredi kartları değil tüm ödeme alışkanlıklarınız incelendiği için bankalar gelir belgesiz kredi verebilmektedir.

[mavi_baslik]Gelir belgesi olmayanlar için kredi başvurusu[/mavi_baslik]

Belgesiz kredi çekmek için öncelikle çekeceğiniz bankayı seçmeniz gerekmektedir. Kredi çekeceğiniz bankayı faiz oranları ve taksit seçeneklerine göre değerlendirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Hangi bankadan kredi çekeceğinize karar verdikten sonra, bankanın en yakın şubesine giderek veya internet, SMS üzerinden de gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yapacağınız bu gelir belgesiz kredi başvuruları daha hızlı sonuçlanmasını istiyorsanız daha önceden çalıştığınız ve finansal geçmişiniz bulunan bankayı seçmeniz durumda daha hızlı cevaplar alabilirsiniz.

[mavi_baslik]Gelir belgesi olmayanlara kredi veren bankalar[/mavi_baslik]

Sizlere gelir belgesiz kredi veren bankaları sıraladık, faiz oranları sürekli değişmekte ve güncellenmektedir. Bizde bu yazımızda elimizden geldiğince güncellemeye çalışmaktayız.

Aşağıda verilen gelir belgesiz kredi hesaplaması 5 bin TL ve 36 ay vadeli kredi başvurusu taslaklarıdır.

[mavi]AKBANK[/mavi]

Gelir belgesiz kredi veren bankalarda ilk sıramızda Akbank bulunuyor. Akbank en uygun faiz oranları ve müşterilerine düzenlediği kampanyalar ile kredi oranlarında en iyi bankalardan biridir.  Akbank gelir belgesiz kredi çekmek isteyenlere kredi sağlamaktadır. Kredi başvurusunu yapmak için en yakın şubeye gidebilir veya internet üzerinden yapabilirsiniz.

[turuncu]Kredi faiz oranı:[/turuncu] %1.35
[turuncu]Toplam masraf:[/turuncu] 30 TL
5 bin TL’lik kredi tutarında toplam ödeme: 6663 TL’dir.

[mavi]Ziraat Bankası[/mavi]

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında 2. sırada ki Ziraat Bankası, devlet bankası olması sebebi ile her il ve ilçede şubeleri bulunması en büyük avantajdır.  Ziraat bankası diğer özel bankalara göre müşterilerine daha az kampanya sunmaktadır. Diğer bankalar gibi, Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın şubeye gitmeniz gerekmektedir. Eğer ki kredi notunuz başvuru için yeterli seviyedeyse kısa zaman içerisinde onay gelebiliyor.

[turuncu]Kredi faiz oranı:[/turuncu] %1.39
[turuncu]Tüm masraflar:[/turuncu] 30 TL
5 bin TL’lik kredi tutarında toplam ödeme: 6715 TL’dir.

[mavi]ING Bank[/mavi]

2007 yılında Oyak Bank’ı satın alarak Türkiye’de 2007 yılında faaliyete başlayan ING bank, “Eski köye yeni adet” sloganı ile farklılık ve ses getirdi. ING Bank belgesiz kredi konusunda oldukça ilgi görmektedir. Kredi başvuruların sonrasında hızlı bir şekilde sonuç alması müşterilerin bankayı tercih etme sebeplerinden biridir.

[turuncu]Kredi faiz oranı:[/turuncu] %1.39
[turuncu]Tüm masraflar:[/turuncu] 30 TL
5 bin TL’lik kredi tutarında toplam ödeme: 6852 TL’dir.