• YARIM ALTIN
  1.579,00
  % 1,18
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  475710,699
  % 3,04
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Kobi Kredisi

Kobi Kredisi

[turuncu]Kobi;[/turuncu] küçük veya orta ölçekli işletmelere verilen isimdir. Birçok banka Kobi işletmecilerine özel kampanyalar sunmaktadır, Kobi kredisi bunlara en iyi örnektir. Türkiye’nin ekonomik şartları gereği işletmecilerin çoğu ekonomik sıkıntı çekmektedir. Son zamanlarda yaşanan olaylar, esnafları olumsuz bir şekilde etkilemiştir. Bankalar Kobiler için ihtiyaç anında Kobi kredilerini sunmaktadırlar. İşletmenin bu krediyi kullanması için belirli şartları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi “vergi levhası” zorunluluğudur. İşletmeniz için henüz vergi levhası almadıysanız, maalesef ki bankaların bu kredisinden yararlanamayacaksınız. Vergi levhası şartı, tüm bankalar için geçerlidir. İşletmeciler tarafından çok fazlası ile kullanılması bankalar tarafından en önemli kredi desteği haline gelmiştir. Bu yüzden, neredeyse her banka Kobi kredisi sunmaktadır ve esnafların ihtiyaçlarına göre şekillenmekte ve düzenlenmektedir.

kobi kredisi nedir

kobi kredisi nedir

[mavi_baslik]Kobi Kredisi veren bankalar[/mavi_baslik]

[turuncu]Vakıfbank [/turuncu]

Diğer bankalara göre daha düşük faiz ile Kobi kredisi sağlayan ve bu kredileri 36 ay vadeli bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Sizde Vakıf Bank aracılığı ile kredisi almak istiyorsanız en yakın şubesine giderek veya müşteri temsilcilerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

[turuncu]Garanti Bankası[/turuncu]

İşletmenizi büyütmede size yardımcı olan Garanti Bankası, birçok özel Kobi kredisi kampanyaları sunmaktadır. %1,15 gibi düşük faiz oranları ile 3 ay sonra ödemeli Kobi kredilerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası bu kredilerde sizlere 48 aya kadar vade avantajı da tanımaktadır. Garanti Bankası Kobi kredilerinde en az çekebileceğiniz kredi tutarı 1.000 TL’dir. Ödeme opsiyonlarını kendinize göre ayarlamanızda size sunulan en büyük avantajlardan bir tanesidir.

[turuncu]Akbank[/turuncu]

Akbank’ta diğer bankalar gibi Kobilere özel bir çok fırsat sunmaktadır. Akbank sadece yeni Kobilere destek çıkmaktadır, eski esnaflar maalesef ki Akbank üzerinden Kobi kredisi alamazlar. Eğer sizde yeni bir işletme sahibiyseniz, en yakın Akbank şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

[turuncu]Ziraat Bankası[/turuncu]

Devlet bankası olması nedeni ile Kobilere en çok destek veren bankadır. Ziraat Bankası Kobi kredileri iki çeşittedir. Nakdi ve Gayrinakdi, bu iki Kobi kredisi seçeneğinden size uygun olanı seçebilir ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Unutmayın, tüm bankalardan kredi alabilmeniz adına vergi levhası olması gereklidir.

[turuncu]ING Bank[/turuncu]

Ziraat Bankası’ndan sonra Kobileri en çok düşünen banka diyebiliriz. Bu krediden de altını çizerek bahsettiğimiz gibi sadece vergi levhası sahibi olanlar yararlanabilir. ING Bank’tan çekebileceğiniz en fazla kredi tutarı 48.000 TL’dir.

Sizde işletmenizi büyütmek istiyorsanız yukarıda verdiğimiz bankalar aracılığı ile Kobi kredisi çekebilir ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tüm bankaların resmi internet sitelerini inceleyerek krediler hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca sadece şubelerden değil, birçok bankaya SMS aracılığı ile de başvuru yapabilirsiniz.