• YARIM ALTIN
  1.576,00
  % 1,05
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  477136,172
  % 3,01
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Vakıfbank Worldcard Avantajı

Vakıfbank Worldcard Avantajı

Birkaç hafta önce Vakıfbank‘ın kendi bünyesine yenilikler getirdiğini, televizyon kanallarına vermiş oldukları reklamlar sayesinde görmüşsünüzdür. Vakıfbank’ın bünyesi altında büyük bir yatırım yaparak, şubelerinin neredeyse tamamında değişikler yapmış hatta logosunu bile yeniledi. Vakıfbank’ın gerçekleştirmiş olduğu bu yenilik ve değişimler ile beraber, Yapı Kredi Bankası ile iş birliği içerisine girerek Vakıfbank Worldcard avantajını, bünyesinde bulunan kredi kartlarına ekledi.

[mavi_baslik] Worldcard Başvurusu Yapmadan Önce [/mavi_baslik]

İki bankanın bu konu ile ilgili görüşmeleri ve çalışmaları yeni bitmiş olacak ki, konuyla alakalı birlikte bir basın toplantısı düzenlemişler. Hemen hemen tüm haber ajansı ve gazetelerde, bu iki banka yöneticileri tarafından belirlenmiş ve alınmış kararları vardı. Vakıfbank kredi kartları başkanı Nazan Özkaymak, bankaya ait kredi kartlarının bundan sonra Worldcard markası ve adı altında, ve özelliklerine sahip olacaklarını belirtti.

Bu yenilik ile Vakıfbank’ın mevcut olan cirosunu 2 yılda 3 katına çıkartmayı ve 1 milyon yeni kart müşterisine ulaşmayı hedeflediklerinden söz etti. Bu yeni anlaşmadan doğan harika imkanlar da tabi ki de beraberinde geldi. Vakıfbank Worldcard kart sahipleri Vakıfbank üye iş yerlerinde geçerli olan indirim ve taksit imkanlarının yanında, World üye iş yerlerinde sunulan Worldpuan ve Worldtaksit imkanlarından da yararlanabilecekler.

Hali hazırda olan Vakıfbankkredi kartı kullan müşteriler, yeni bir Worldcard başvurusunda bulunmadan, otomatik olarak Worldcard özelliği kazanabilecek. Vakıfbank’ın müşterilerine sağlamış olduğu imkan ve hizmetler Worldcard hizmetinin de eklenmesi ile iki katına çıkmış olacak.

Vakıfbank Worldcard Avantajı

Vakıfbank Worldcard Avantajı

[mavi_baslik] Vakıfbank kredi kullanıcıların dikkatine [/mavi_baslik]

Vakıfbank kredi kartı kullanıcılarına şunu hatırlatmak isteriz. Vakıfbank kredi kartları ile World kampanyalarından yararlanabilmeniz, katılabilmeniz için, kullanıyor olduğunuz kartınızı WORLD POS’undan bir kere geçirmeniz gereklidir.

Normalde işlem yapan firmanın bu hizmeti size otomatik olarak sağlaması gerekmekte ancak firmanın bu özelliği atlaması halinde, kartınızın World özelliğine sahip olduğunu firmaya hatırlatarak kartınızı World Pos’undan geçirmesini isteyin. Vakıfbank müşterileri, kullandıkları kredi kartlarından daha öncesinde kazanmış oldukları VakıfPara’ları Worldpuan’a çevirerek hem Vakıfbank hem de World üye iş yerlerinde puan olarak kullanabilecekler. Geçilen bu yeni sistemde sadece WorldPuan kazınalacak. Kartınızdan harcama yaparak kazanmış olduğunuz her iki puan 1 YKR yapacak.

Vakıfbank’ın yakın zamanda özelleştirilmesi ve geliştirilmesi gereken devlet bankaları listesinde ilk sıralarda geliyor. Bankanın yapmış olduğu yenilikler ve WorldCard ile bu devrim niteliğinde yapılan işbirliği ile birlikte, özelleştirme işlemlerinde doğru ve yolunda gittiğini görebiliyoruz.

[mavi_baslik] Vakıfbank Worldcard [/mavi_baslik]

Türkiye’de bankalar tarafından kullanılan en yaygın ve avantajlı puan sistemlerinden bir tanesi World. VakıfBank tarafından sizlere sunulan Worldcard hizmeti sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun, yaptığınız harcamaların geri dönüşü var. Dünya üzerinde bulunan 250.000′ den fazla farklı noktadan yapmış olduğunuz her 10 tl’lik alışveriş karşılığında 1 Worldpuan kazanabilirsiniz. Yaptığınız her harcamanız ile biriken Worldpuan’ larınız ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

[mavi_baslik] Vakıfbank Worldcard Özellikleri Nelerdir? [/mavi_baslik]

[turuncu]#[/turuncu] VakıfBank Kredi Kartı ile dünyanı her yerinden yapmış olduğunuz harcamalar karşılığında size gelen Worldpuan’ larınızı, yapmış veya yapacak olduğunuz harcamalarınız da para yerine kullanabilirsiniz.

[turuncu]#[/turuncu] Kredi kartınız ile taksitli nakit avans çekebilir,5-9 ay arası sabit ve sizlere sunulan uygun fiyatlı faiz oranları ile rahatça geri ödeme yapabilirsiniz.

[turuncu]#[/turuncu] VakıfBank’ın Worldcard’ larda sizlere sunmuş olduğu temassız özellik ile alışveriş sırasında bozuk para arama derdi, para üstü bekleme derdi ortadan kalkıyor. Alışverişlerinizde anında ödeme yaparak kartınızdan yararlana bilirsiniz. Üstelik almış olduğunuz kartınıza, ücretsiz olarak Temassız Ödeme tanımlaya bilir, bu hizmetten yararlana bilirsiniz.

[turuncu]#[/turuncu] Worldcard’ınızla verebileceğiniz ödeme talimatları ile birlikte, yapacak olduğunuz ödemelerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz.