• YARIM ALTIN
  1.582,00
  % 1,43
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  480950,676
  % 4,03
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Bütçe uygulamaları ile işinizi kolaylaştırın

Bütçe uygulamaları ile işinizi kolaylaştırın

Aylık olarak çok fazla gelir ve gideri olan kişiler arada kafa karışıklığı yaşayabilir, hesabı karıştırabilirler. Yada bütçe konusunda çok tutucu ve ne geliyor ne gidiyor bizzat yakından takip etmek isteyen kişiler için uygulayabileceğiniz en iyi bütçe uygulamaları bu yazımızda sizler için derledik. Aylık veya günlük olarak gelir ve giderlerini yakında takip etmek isteyen tüketiciler için, bütçe planlamasının artık çok kolay yolları var.

Günün her saati yanınızdan ayırmadığınız cep telefonlarınıza uygulama marketlerinden kolayca indirebileceğiniz bütçe uygulamaları bulabilirsiniz. Uygulamalar arasında ücretli veya ücretsiz dilediğiniz uygulamayı indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Maaş, kira geliri gibi gelir ve yaptığınız harcamaların kolay bir şekilde takibini  sağlamak birçok kişinin isteği. Bu konuda yardıma ihtiyacı olanlar yazımızı okumaya devem ediniz.

[mavi_baslik] Gideriniz varsa [/mavi_baslik]

Gelir ve giderlerinizi kolay bir şekilde kontrol altında tutmak istiyorsanız sizlerle paylaşacağımız uygulamalar ile artık bunu yapmak çok kolay. Giderim var uygulaması, sizleri aylık giderlerinizin Excel ve PDF formatında detaylı bir döküm ile bilgilendiren çok kullanışlı bir program. Giderim var programını gayet basit bir şekilde telefonunuzun uygulama marketinden bulup indirebilirsiniz. Üstelik giderim var uygulaması ücretsiz bir program. Program marketlerde en iyi bütçe uygulamaları arasında gösterilen Giderim var uygulaması ile sahip olduğunuz varlıklarınızın takibini yapabilir,kredi kartı borcunuzu veya önceden kalmış bütün borçlarınızı anında görüntüleyebilirsiniz.

Bütçe uygulamaları ile işinizi kolaylaştırın

Bütçe uygulamaları ile işinizi kolaylaştırın

Sizde ay sonunu getirmekte zorlanıyor yada elinizde çok az bir para kalıyorsa, bütçe planlaması yapmanızın tam zamanı olabilir. Giderim var uygulaması sizlere gelir ve giderlerinizi takip etmekle kalmıyor, günü gelmiş ödemeleri ve fatura borçlarınız da akıllı bildirimleri sayesinde hatırlatıyor. Bütçenizde limit aşımı yaptığınız zaman program tarafından bilgilendirme almanız da mümkün. IOS ve Android marketlerde yer alan Giderim var uygulaması size birçok konuda destek çıkarak, giderlerinizi kontrol altına almanızda yardımcı oluyor.

[mavi_baslik] Cep Bütçem [/mavi_baslik]

Akbank Bankası’nın sizler için hazırlamış olduğu Cep Bütçem uygulaması, Akbank Direkt’in bir uzantısıdır. Yalnızca banka müşterilerinin kullanabilmesi için üretilmiş bir uygulama değildir. Banka müşterileri dışında herkes bu uygulama sayesinde gelir ve giderlerini rahatlıkla takip edebilir, bütçelerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Aylık ulaşım bedeli ,kira geliri, ödenecek faturalar, kredi veya kredi kartı borçlarınız ve daha birçok yaptığınız işlemi ve günlük harcamalarınızı bu uygulamadan takip edebilirsiniz. Akbank’ın sizlere sağlamış olduğu Cep Bütçem uygulaması da ücretsiz uygulamalar arasında yer almakta ve herkes tarafından rahatlıkla indirilip kullanılabilmektedir. Nakit bütçe harcaması konusunda zorlanıyor, yapmış olduğunuz harcamaları hemen unutuyorsanız bu uygulama ile bütçenizi planlamak artık daha kolay.

[mavi_baslik] Kişisel Bütçe Yöntemi [/mavi_baslik]

Kişisel Bütçe Yöntemi mobil uygulamasının ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı uygulama seçeneği bulunmakta. Harcamalarım, not defteri, para birikimi ve dışa aktar gibi çeşitli seçenekleri ile kolaylıkla bütçe yönetimi yapabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir uygulama olan Kişisel Bütçe Yönetimi’ni cep telefonunuza mobil market üzerinden arama bölümüne ismini yazarak rahatlıkla bulabilir ve indirebilirsiniz.Kişisel Bütçe Yönetimi Uygulaması, sizlerle paylaşmış olduğumuz uygulamalardan biraz daha detaylı bir planlama seçeneği içermekte. Apple tarafından en iyi finans uygulaması seçilen bu uygulamanın daha detaylı versiyonuna sahip olmak istiyorsanız uygulamayı ücretli olarak indirmelisiniz.

[mavi_baslik] Defter Uygulaması [/mavi_baslik]

Muhasebe, bütçe ve hesap defteri olarak oldukça işinizi görecek olan bir uygulama. Defter uygulaması en iyi bütçe uygulamaları arasında yer almaktadır. Bu uygulama ile işletmenizin para akışını kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Defter uygulaması ile finansal hesap işleri artık sizin için bir sorun değil.

[mavi_baslik] Gelir Gider Takip Uygulaması [/mavi_baslik]

Grafikler, listeler ve raporlar ile sizlere aylık harcamalarınız hakkında bilgi veren bir uygulama. Aylık gelir ve giderlerinizi kolaylıkla takip edebilir, sizlere sunmuş olduğu kategorilere göre toplam harcamalarınızı görüntüleyebilir, grafikler ile kolay analiz yapabilirsiniz. Ücretsiz bir mobil uygulama olan Gelir Gider Takip Uygulamasını, telefonunuzun IOS ve Android marketinden indirebilirsiniz.