• YARIM ALTIN
  1.638,00
  % -1,65
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  339579,169
  % 7,66
 • BIST 100
  1.454,25
  % -0,45
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Emeklilere kampanyalı kredi veren bankalar

Emeklilere kampanyalı kredi veren bankalar

2017 yılı itibari ile, emeklilere kredi veren bankalar yapmış oldukları çeşitli promosyon ve kampanyalar ile kredi hizmeti sunacaklardır. Emeklilere kampanyalı kredi veren bankalar a bankalara sırası ile bakacak olursak; Şekerbank, Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank gibi avantajlı ve kampanyalı bankalar emekli maaşı alanlara altın kampanyası fırsatlarını da sunacak.

Emeklilere kampanyalı kredi veren bankalar

Emeklilere kampanyalı kredi veren bankalar

Emeklilerimiz için her bankada farklı olmak üzere çeşitli kampanyalarda kredi verilmektedir. Çünkü emeklilerin hayat boyu sabit alacakları bir gelirleri olduğu için, emeklilerimizin ödeme konusunda sıkıntı ve zorluk yaşama ihtimalleri oldukça azdır. Bu sebepten dolayı bankalarımız birçok emeklimize belirli limitler ve kampanyalar ile birlikte kredi kullandırmayı amaçlamaktadır.

[mavi_baslik] Emeklilere kampanyalı kredi veren bankalar [/mavi_baslik]

Emeklilerimizin çoğu maaşlarını Posta hane şubeleri veya Devlet bankalarından aldıkları için, bankalar emekli vatandaşlarımıza ulaşabilmek adına, altın kampanyası, faizsiz kredi kampanyası, altın kampanyası gibi hizmetler sunmakta. Bu hizmetleri emekli maaşlarını taşıma işlemini yapan vatandaşlarımız bu hizmetlerin hepsinden yararlana bilecekler. Örneğin maaşını x bankasına taşıyan emeklilere 2 adet küçük altın ve 10.000 TL ye varan faizsiz kredi imkanı bu kampanyalardan birisidir. Bankaların sizler için sağlamış oldukları kampanya ve kolaylıkları sırası ile inceleyim.

[mavi_baslik] Garanti Bankası [/mavi_baslik]

Garanti bankasının kendi çerçevesi içerisinde emeklilerimiz için planlayıp hazırlamış olduğu hizmet, tüm emekli vatandaşlarımıza 36 aya varan vade kolaylığı ile birlikte, özel indirim ve faiz oranlı ile hazırlığı kredi imkanları. Ayrıca maaşını 3 ayda bir alan kamu emeklileri için, 3 ayda 1 ödeme imkanları ile krediler verilmektedir. Tek yapmanız gerek nüfus cüzdanınız ile birlikte size yakın olan bir Garanti Bankası şubesine giderek bu hizmetten yararlanmak isteğinizi söyleyip, başvuru yapmak. Bunun yanında aylık olarak aldığınız emekli maaşınızı Garanti Bankasına taşırsanız, kredi geri ödemelerinde her ay şubeye gelmenize gerek yok. Vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile çekmiş olduğunuz kredi miktarının aylık ödeme tutarı maaşınızdan otomatik olarak çekilir. Bu kredi kapsamında 5000 TL kredi miktarında 36 ay boyunca aylık olarak ödeyeceğiniz miktar 179,96 TL olacaktır. Bu kredi için belirlenmiş faiz oranı %1.20 dir.

[mavi_baslik] Şekerbank [/mavi_baslik]

Şekerbank aylık maaşını kendi bankasına taşıyan emeklilerimiz için Maaşını Şekerbank’a taşıyan sigorta emeklilerine 2 adet çeyrek altın hediye etmekte. Sizin tercihinize göre faizsiz, masrafsız 25 ay vadeye varan 2400 TL lik bireysel ihtiyaç kredisini banka size temin etmekte. Şekerbank’ın geçtiğimiz yıl başlatmış olduğu ”Şekerbank’ta emeklilerimizin yeri ayrı” sloganı ile, proje kapsamında birçok ilke imza atmış olan banka geçtiğimiz yılın ilk çeyreğinde çok fazla talep gören ”Altın Hediyeli Emekli Maaş adı altında başlatmış olduğu kampanyasının ardından, şimdi de ” Emekli Maaş Kampanyası” nı başlatmış durumda.

[mavi_baslik] Denizbank [/mavi_baslik]

Emekli vatandaşlarımız 300 TL lik nakit hediye etmekte. Emekli maaşını Denizbanka’ sına transfer eden emeklilere hoşgeldin hediyesi olarak 300 TL kazanma fırsatı sunuyor. Bu kampanyadan Kurtaran Hesap başvurusu yapıp, yapmış olduğu başvuru onaylanan ve Sosyal Güvenlik Kurumu ( Bağkur, SSK, Emekli Sandğı), emekli maaşını Denizbank’tan almaya başlayan emeklilerimiz faydalanabilecekler. Kampanyanın öncesinde Kurtaran Hesap sahibi olan emeklilerimizin maaşlarını Denizbank’a aktarmaları halinde nakit ödülden faydalanabilecek. Kampanyaya katılan emekli vatandaşlarımızın maaşını Denizbank hesaplarına yatırmasını takip eden banka, ay içerisinde 300 TL lik nakit hediye tutarı hesaplarına yatırılacaktır. Gördüğünüz gibi bankalar, emekli maaşlarını kendi bankalarından alma koşulunu öne sürerek, emeklilere kredi imkanı, altın ve nakit para gibi kampanyalar yapmaktadırlar.

[mavi_baslik] İş Bankası [/mavi_baslik]

SGK ya bağlı, SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur dan emekli maaşını alan vatandaşların, maaşlarını İş Bankası’na aktardıkları zaman emekli maaşlarının ayda bir ödenmesine göre ayda bir taksit yada üç ayda bir ödenmesine göre üç ayda bir taksit imkanından faydalanabilirler. Sunulan kredi kapsamında 24 ay vadeli 10.000 TL emekli kredisi talep eden bir kişi 490,24 TL taksit ödemesi gerekmekte. Çekmiş olduğu kredinin sigorta sahil toplam masrafı 207,50 TL dir. Kredisinin faiz oranı ise %1,12′ dir.