• YARIM ALTIN
  1.634,00
  % -2,00
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  340050,119
  % 7,84
 • BIST 100
  1.454,25
  % -0,45
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Girişimci kadınlara kredi veren bankalar

Girişimci kadınlara kredi veren bankalar

2017 yılında en hanımlara ve girişimci kadınlara kredi veren bankalar, gerek KOSGEB gerekse diğer kamu kurumlar ile özel bankalar girişimi kadınlarımıza devlet destekli kredi verilmeye devam edilmekte. Sizde devlet destekli kredilerden yararlanmak istiyorsanız, girişimci kadınlara kredi veren bankalar projeniz ile başvurarak maaş bordrosuz kredinizi kolaylıkla çekebilirsiniz.

[mavi_baslik] Girişimci kadınlara kredi veren bankalar [/mavi_baslik]

Maş bordrosu olmayan ve herhangi bir sektörde sigortalı olarak çalışmamış kadınlar, ev hanımlarına ve annelere kredi veren bankalarımızı bu yazımızda konu aldık. Girişimci kadınlara kredi veren bankalar en hanımları ve kadınların büyük bir çoğunluğu herhangi bir yerde çalışmamış olmalarından dolayı bankalardan kredi çekmekte zorlanırlar. Olayı daha doğru anlatmak gerekirse kredi başvuru yaptıkları zaman kendilerinde gelir belgesi istenir ve bu belgeye sahip olamadıkları için kredi çekemezler. Ancak günümüzde bazı bankalar kadınlara destek amacı ile kredi vermektedir. Girişimci kadınlara kredi veren bankalar sırası ile bakarsak.

Girişimci kadınlara kredi veren bankalar

Girişimci kadınlara kredi veren bankalar

Akbank ev hanımları kredisi: Size en yakın olan herhangi bir Akbank şubesini ziyaret ederek, 2.000 TL ye varana kadar verilen kredilere başvuruda bulunabilirsiniz. Düşük meblağ tüketici kredilerine veya ihtiyaç kredilerine hemen başvuru yapabilirsiniz. Ve bayanlara verilen kredi imkanlarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

[mavi_baslik] İş Bankası  [/mavi_baslik]

Bankaya başvura bilmek için yanınızda sadece nüfus cüzdanınızı alarak bankayı ziyaret edip senetsiz ve evraksız kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer çalıştığınız firmadan maaş bordrosu alamıyorsanız, bu durumu müşteri temsilcileri ile görüşebilir, İşbank ayrıcalıkları ile kampanyalar ve düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. En düşük faiz oranları ve en uygun vade seçenekleri ile kadınlara ve ev hanımlarına kredi hizmeti veren bankalar içerisinde İş Bankası en çok tercih edilen bankadır.

[mavi_baslik] Denizbank  [/mavi_baslik]

Denizde bankacılık sloganı ile üretilmiş hizmet evde çalışan kadınlara, maaş bordrosu alamayanlara, bayan esnaf ve memur bayanlara kredi hizmeti veren banka, bulunduğu işte kaç ay çalışmış olmasına bakmadan, başvuru yana kişinin kredi notunu inceleyerek 5 dakikada kredi işlemini tamamlamakta. En hanımlarına verilen kredilerdeki kolaylıkları ve kampanyaları en yakın Denizbank şubesine gidip öğrenebilirsiniz.

[mavi_baslik] Kadın Girişimciye Faizsiz Kredi [/mavi_baslik]

Aile Sosyal Politikalar Başkanlığı iş birliği ile en hanımlarına ve yeni iş kurmak isteyen bayanlara 15.000 TL ye varana kadar şartsız, evraksız ve kefilsiz kredi imkanı sağlanmakta.

[mavi_baslik] KOSGEB İş Kuran Bayanlara 50 Bin TL Hibe [/mavi_baslik]

Kosgeb yeni iş kurmak isteyen girişimci bayanlara 50.000 TL hibe vermektedir. Bu hibe paradan yararlanmak isteyen bayanlar kursa katılıyor. Bu kurs sonunda ise sertifikaları ile KOSGEB’e başvuruda bulunuyorlar. Projesi kabul edilen girişimci bayanlara 50.000 TL hibe kredi ve 100.000 TL’ye kadar 0 faizli kadın girişimci kredisi verilmekte. Kosgeb’in gözünde kadın girişimciler erkek girişimcilerden daha değerli, bu sebepten dolayı %10 daha fazla destek Kosgeb tarafından sağlanmakta.

[mavi_baslik] Esnaf Kadınlara 30.000 TL Halkbank tarafından faizsiz kredi [/mavi_baslik]

Esnaf olan ve işyeri sahibi bayanlara 2016 ve 2017 yılı içerisinde Kefaret kooperatifi aracılığı ile kendinize en yakın Halkbank şubesine başvurmanız durumunda 20 bin liralık faizsiz kredi imkanı kazanabiliyorsunuz. 24 ay vadeli olarak ödenecek kredinin aylık ödemeleri 1.2500 liradır. Sizlere verilmiş olan bu destekten masraf olan sadece 500 TL kesilmektedir.

[mavi_baslik] Ziraat Bankasından Kadınlara Gün İçinde Kredi [/mavi_baslik]

Ziraat Bankası tüm bayanlara gün içinde nakite sıkışan bayanlarımıza gün içinde kredi, yeni iş yeri açmak isteyen bayanlarımıza Ziraat Girişimci paketi, ev almak isteyen bayanlara konur kredisi, otomobil almak isteyen bayanlara araç kredisi hizmetlerini sunmaktadır. Devlet desteği ile Ziraat bankasından kredi alan bayanlar en uygun vade imkanlarından yararlanabilecekler. Kadınlara, ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında en uygun bankaların devlet bankaları olduğu herkes tarafından bilinmektedir.