• YARIM ALTIN
  1.578,00
  % 1,24
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  473801,134
  % 2,29
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Kredinizi biz çekelim sistemi

Kredinizi biz çekelim sistemi

Kredinizi biz çekelim sistemi ile kredi çekemeyen, kara listede olan, sicili bozuk olan , ihtiyaç kredisi çekmek isteyen, [gri]ev kredisi[/gri] çekmek isteyen veya otomobil kredisi çekmek isteyip çekemeyen vatandaşlarımız için, kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin kampanyası oluşturulmaktadır.

Günümüzde birçok kişi birçok nedenden ötürü kredi çekememektedir. İhtiyaç sahibi olmaları ve kredi çekememeleri vatandaşlarımızı bir hayli sıkıntıya sokmaktadır. Kredi çekemeyen kişiler için yapmış oldukları bu başvuru sonucunda, firmalar sizler için kredi çekilmektedir. Bu kredilerin ödenmesi için bazen senetle bazen ipotekli bir mal üzerinden adınıza kredi çekip, taksitleri ödemeyi size bırakmaktadırlar.

Kredinizi biz çekelim sistemi

Kredinizi biz çekelim sistemi

[mavi_baslik] Kredinizi biz çekelim sistemi [/mavi_baslik]

İnternet üzerinden kredi veren bankaların yanı sıra vatandaşlarımıza birçok borç temin eden merkezler bulunmasına rağmen, başka bir kişi için kredi çekip ödenmesi, firma ve ihtiyaç sahibi kişi arasında güven müessesinin kurulmasına ve kredinin ödemelerinin herhangi bir taşınır veya taşınmaz mal ile güvence altına alınmasını gerektirmektedir.

Zor durumda olan ve kredi ihtiyacı olan birçok kişi tefecilerden borç para almaktadır. Bu durum sonucunda kendilerini riske sokmuş olurlar. Ancak bu durumun riskleri ve yan etkilerini görmüş kişiler tefecilerden borç para almak yerine daha çok senet ile borç para hizmeti sunan kuyumcuları ve taksitle cep telefonu, tablet gibi pahalı cihazları alabilecekleri firmaları tercih etmektedirler.

[mavi_baslik] Kara listeye girenler için kredinizi biz çekelim sistemi [/mavi_baslik]

Bankadan borç çeken kişi kredi borcunu üç ay (90 gün) geciktirdiği halde bankalar kişiyi yasal takibe almaktadır. Yasal takibe alınmadan önce kişi banka tarafından gerek mesaj yolu ile gerekse aranarak banka tarafından bilgilendirilir. Kişinin bilgilendirilmesi halinde borcun hala ödenmemesi sonucunda kişi yasal takibe alınır. Kişi yasal takibe alınması ile birlikte artık kara listeye girmiş olmaktadır.

Kara listeye girmiş olan bir kişinin kredi not ortalaması düşer. Kredi not ortalaması düşmüş ve kara listede olan bir kişiye hemen hemen hiçbir banka borç kredi vermez. Kredi not ortalaması her banka için bizim sicilimiz rolünü üstlenmekte olduğu için kredi notu düşük kişilerin artık bankadan kredi alabilme şanslarını kaybetmiş olurlar. Bankadan kredi alabilme şansını kaybetmiş olan kişiler için birçok firma,kişinin kendilerine başvurması halinde kendi adlarına kişi için kredi çekerler.

[mavi_baslik] Kredinizi biz çekelim sistemi ile sizden çok daha fazla para istenir [/mavi_baslik]

Bu konu hakkında en önemli detayları bilmek gerekirse. Sizin yerinize kredi çekmekte olan kişiler, ihtiyacı olan ve aylık net geliri olan kişiler için bankadan çekmiş olduğu kredi tutarının, çok daha fazlasını sizden temin etmektir. Özellikle bu konu hakkında paranın çekilmiş olduğu andan örnek vermek gerekirse, 10.000 TL kredi tutarı için teslimat anında 2000 TL gibi bir tutarı peşin olarak istemektedirler.

Bu durum karşılığında sizin adınıza size kredi çeken firma, 10.000 TL kredi istemeniz durumunda size 8000 TL kredi vermektedirler aslında. Bu firma veya kişilerin ihtiyaç sahibi olan kişiden temin etmiş oldukları masraf, hava parası veya çeşitli tutarları, yerli ve yabancı her bankanın almış oldukları dosya masrafı ve diğer masraflardan çok daha fazla olmaktadır.

[mavi_baslik] Bu tarz firmalara başvururken dikkat! [/mavi_baslik]

Hiçbir okuyucumuza bu gibi firmalara kesinlikle başvurmayın demiyoruz elbette. Sadece firmaların sizin için çekmiş oldukları krediden aşağı yukarı ne kadar pay aldıkları hakkında sizleri aydınlatmak istedir. İhtiyaç sahibi olan kişiye bu firmalara başvurmayın, borç para almayın, tefecilerden para almayın demek herkes için çok kolay olsa gerek. Ancak ihtiyaç olduğu zaman ve başvuracak hiç bir kapı bulunmadığı için, mecbur olduğu için birçok kişi bu tür yöntemlere başvurabiliyor. Ancak bir tavsiyede bulunmak gerekirse, bu gibi durumlara başvurmadan önce kişiler sicili bozuk olan kişilere kredi veren bankalar ile ilgili araştırma yapmalı. Günümüzde sicili bozuk ve [gri]kara liste[/gri]ye girmiş birçok kişiye kredi veren banka bulunmakta.

YORUMLAR YAZ
 • Kenan kurt4 sene önce
 • 15.000 tl ihtiyacım var

 • levent demir4 sene önce
 • 15.000 TL İHTİYACIM VAR. ANKARA 0545 xxx 6 4×0 levent demir.EMEKLİYİM.ACİL PARA İÇİN ARARSANIZ SEVİNİRİM