• YARIM ALTIN
  1.631,00
  % -2,24
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  339022,333
  % 7,18
 • BIST 100
  1.454,25
  % -0,45
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Taksit ertelemeli kredi veren bankalar

Taksit ertelemeli kredi veren bankalar

İhtiyaç kredileri günümüzde her banka tarafından verilen, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile başvurduğu ve en uygun faiz olanakları ile desteklenen krediler olarak dikkat çekmektedir. Özellikle de ödeme erteleme özelliği olan krediler normal kredilere göre daha çok tercih edilen krediler arasında. İhtiyaç kredileri normalde 1 ay sonra ödenmeye başlarken, ertelemeli kredide ise bu süre belirli bir süre sonra başlatılabiliyor. 3 ay ertelemeli krediler, günümüzde en fazla tercih edilen kredi olarak bilinmekte. Taksit ertelemeli kredi veren bankalar ve bu bankaların hizmetlerine bakacak olursak;

[mavi_baslik] İNG Bank 2017 ertelemeli ihtiyaç kredisi [/mavi_baslik]

İhtiyaç kredisi denildiği zaman akla ilk olarak İNG Bankın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi gelmekte. Uzun bir süredir bu hizmeti sunmakta olan İNG Bank, ertelemeli ihtiyaç kredileri konusunda oldukça deneyimli bir banka olmakta. Ertelemeli ihtiyaç kredileri vade sayısı 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. İNG Bank ihtiyaç kredilerinden yararlanmak için acele edin. Ertelemeli taksit imkanına sahip olan krediler  %0.99′ dan başlayan faiz oranları ile vatandaşların büyük ilgisini görmüş durumda. Sahip olduğunuz kredi notunuza göre alacağınız bu kredide, kredi notunuzun yüksek olmasının avantajlarından faydalanabileceğinizi göreceksiniz. Yalnızca %0.5 dosya tahsis ücreti ve hat sigortası ücretini ödeyecek oldunuz bu krediden ve kampanlardan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey size en yakın olan ING Bank şubesine giderek başvuru yapmanız olacak. Nüfus cüzdanınızı ve gelirinizi gösteren maaş bordronuz ile kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Taksit ertelemeli kredi veren bankalar

Taksit ertelemeli kredi veren bankalar

[mavi_baslik] Akbank 3 ay ertelemeli kredi  [/mavi_baslik] 

2017 yılında ertelemeli kredi hizmeti sunan Akbank, uygun faiz olanakları ile sizlere destek olan bankalar arasında. Yaz için planlamış olduğunuz bir tatil için haziran ayından ihtiyaçlarınızı karşılamak ve yapmış olduğunuz tatilin parasını eylül ayında ödemeye başlamak istiyorsanız, Akbank’ın vermiş olduğu 3 ay ertelemeli kredi hizmetinden yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi faiz oranları %1.19′ dan başlayan Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları, yapacak olduğunuz ödemeli en uygun şekilde kolaylıkla karşılamanız olanak sağlayacak. Ayrıca Akbank’ın sizlere sunduğu 3 ay ertelemeli kredi imkanı için 48 aya varan vade seçenekleri ile çeşitli ödeme kolaylıkları sizleri bekliyor. Akbankın kredi kolaylıklarından yararlanmak için en yakın Akbank şubesine giderek kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun yanında Akbank Direkt, Akbank telefon bankacılığı ve Akbank mobil uygulamasından da kredi başvurularında bulunabilirsiniz. Aylık maaşını Akbank’ tan alan müşteriler kredilerini daha rahat kullanabilme şekillerine sahiptirler. İkametgah belgesi, gelir belgesi ve SGK hizmet dökümü belgesi gibi belgeleri çıkartmak ve bu belgelerle uğraşmak zorunda kalmayan müşteriler, sadece nüfus cüzdanları ile başvuruda bulunabilirler.

[mavi_baslik] TEB Bankasından ertelemeli kredi  [/mavi_baslik]

% 1.32 faiz oranları ile sunulan 3 at ertelemeli ihtiyaç kredileri esnaf kredileri içinde geçerli sayılmaktadır. 48 aya varan vade seçenekleri ile birlikte kredinizi 3 ay erteleyebilirsiniz. Bu şekilde ödemelerinizi parasal açıdan rahatladığınız veya planınıza göre elinize para gelecek zamanlarda kolaylıkla ödeyebilirsiniz. TEB Bankasının 3 ay ertelemeli kredi imkanlarından yararlanmak için TEB şubelerinden, CEPTETEB veya TEB internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz. Teb 3 ay ertelemeli kredi imkanında dosya tahsis ücreti alınmaz. Masraflarınızı düşünen ve kısan, sizin ihtiyaçlarınızı karşılamanızda sizlere destek olan Türk Ekonomi Bankası, bu alanda en iyi ve destekleyici hizmeti sunan bankalar arasındadır. 3 ay ertelemeli kredi araştırmaları yaparken TEB ihtiyaç kredilerine mutlaka göz atmanızı ve TEB Bankası’ nı değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

[mavi_baslik] Finansbank ertelemeli kredi [/mavi_baslik]

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için TC kimlik numaranızı 5030’a göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer Finansbank müşterisiyseniz internet bankacılığı sayesinde 3 ay ertelemeli kredi seçeneğine başvurabilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredileri 12 ay üzerinden taksitlendirilmektedir. Telefon ve internet aracılığı ile maksimum 3000 TL kredi tutarına başvurabilirsiniz, daha yüksek miktar için banka şubesine uğramanız gerekmektedir.