• YARIM ALTIN
  1.592,00
  % 0,36
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  407935,642
  % -2,20
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

İnternetten Kredi Başvurusu Kabul Eden Bankalar

İnternetten Kredi Başvurusu Kabul Eden Bankalar

Teknoloji hayatımızın vazgeçilmezi olarak hayatımıza girmiş durumdadır. Önceden kendimiz giderek yaptığımız birçok şeyi daha sonraları telefon ile yapmaya başladık ve şuanda internet ile oturduğumuz yerden bilgisayarla yapıyoruz. Yemek siparişlerini dahi internet ortamından yapmaya başladık. Bu teknolojik nimetlerden yararlanan bir sektörde bankalardır. Artık vadeli mevduattan tutun da [gri]kredi işlemleri[/gri]ne kadar tüm işlemleri internet üzerinden yapmaktayız. Bankaların web sitelerinden rahatlıkla kredi başvurularını yapabilirler. Bunun yanında internet web siteleri haricinde bazı sitelerden de kredi başvurusu yapabilmektedirler.

[mavi_baslik] İnternetten Kredi Başvurusu Kabul Eden Bankalar [/mavi_baslik]

İnternet üzerinden kredi başvurusu yapabilecek olduğunuz siteler yasal olarak sözleşme yaptığı bankalara ait faiz oranlarını ve taksit miktarlarını görebilirsiniz.  Bu miktarları görürken aynı zamanda da geri ödeme tutarınız ve masraflarınızı da görebilmektesiniz. Tüm krediler ile ilgili olarak başvurularınızı yapabilmektesiniz. Bankanın uygun görmesi durumunda şubelere çağrılarak gereken işlemler yapılmaktadır. Bu durumda şöyle bir düşüncenizde olabilir kredi müracaatında kimlik bilgilerinizi paylaşabiliyorsunuz. Haklı olarak güvenilir mi mantığı ile hareket etmeniz doğaldır. Fakat bankaların web siteleri ile yapılan güvenlik protokolleri ile şifrelenerek güvenli bir biçimde bankaya iletilmektedir. Böylelikle teknolojinin nimetlerinden en fazla şekilde faydalanarak birçok banka arasından hem doğru krediyi seçebilirsiniz hem de birçok formalite ile de uğraşmış olmazsınız.

İnternetten Kredi Başvurusu Kabul Eden Bankalar

Kredi Başvurusu

[mavi_baslik] Bankalar;  [/mavi_baslik]

[turuncu]Fibabanka;[/turuncu] 27/12/2010 tarihinde Fiba Grup bünyesine katılan banka ülkemizde 68 şubesi ile hizmet vermektedir. İnternet bankacılığı ile sektörde varlığını hissettirmektedir. Uygun faiz koşulları ve vade ile birlikte kredi vermektedir. Bankanın kendi web sitesinden krediye müracaat edebileceğiniz gibi anlaşmalı sitelerden de başvuru yapabilirsiniz.

[turuncu]Denizbank;[/turuncu] kredilerde iddialı olan bankalar arasında yer almaktadır. Şubeleri aracılığı ile tüm bilgileri müracaatlarınızı değerlendirse de teknolojiden son derece faydalanan bankalar arasında yerini korumaktadır.

[turuncu]Vakıfbank;[/turuncu] ülkemizin köklü bankaları arasında yer almaktadır. Tüm bankacılık işlemlerinin yanında internet üzerinden kredi başvurularını da kabul etmektedir. Değerlendirmeden sonra şubelere davet ederek gerekli işlemleri yapmaktadır.

[turuncu]Finansbank;[/turuncu] 1987 yılından bu yana başarılı bir şekilde ülkemizde faaliyet göstermektedir. Sektörün kredi bakımından öncü bankaları arasında yer almaktadır. Kredilerde uygun faiz oranları ve taksit imkanları sunmaktadır. Anlaşmalı internet sitelerinden ve de bankanın kendi web sitesinden müracaat edebilirsiniz.

[turuncu]Şekerbank;[/turuncu] 1953 yılında pancar üreticileri tarafından kurulmuştur. 1971 yılında merkezini İstanbul’a taşımıştır. Şekerbank pancar üreticilerinden sonra hisseleri halka arz ederek tüm kesimlerine hitap etmektedir. İnternet siteleri üzerinden ve web sitesinden kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

[turuncu]T.C. Ziraat Bankası;[/turuncu] Türkiye’deki şubesi en fazla bankadır. Köklü geçmişi ile devlet bankaları arasında öncü olarak yer almaktadır. Daha çok şubelere yapılan müracaatlar üzerinden işlem yapsa da günümüzdeki teknolojiden geri kalmak istememektedir. Kredi başvurularını internet sitelerinden ve web sitesinden yapabilirsiniz.

[turuncu]Garanti Bankası;[/turuncu] sektöründe iddialı bir bankadır. Reklamlarına önem vermekte ve müşterilerine en iyi hizmetleri vermek için çaba göstermektedir. İnternet sitelerinden ve web sitesinden kredi başvurularınızı değerlendirmektedir.

 

YORUMLAR YAZ
 • Erdinc yilmaz3 sene önce
 • Merhaba bana acil olarak 10.000 tl ihtiyac kredisi gerekmektedir fakat kara listede dugum icin cekemiyorum yardimci olabilir misiniz ismim erdinc yilmaz

 • Ahmet dağtekin3 sene önce
 • 25. 000 acil para lazım ofis acagız