• YARIM ALTIN
  1.652,00
  % -0,24
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  342900,140
  % -0,50
 • BIST 100
  1.442,56
  % -0,80
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

Bankalardan kredi talebinde bulunulduğu zaman evraklar istenilmektedir. İşlem prosedürlerin çok fazla olarak sürdüğünü düşündüğümüz de bir nevi iş yükü gibi algılanabilmektedir.  Bankalarda çoğu kez müşterilerine birçok avantajlar sunmaktadır. Bu durumlar için hazırlanmış olan gelir belgesiz krediler de bulunmaktadır. Banka müşteri memnuniyetinin yanı sıra gelir belgesi olarak ödeme koşulları uygun düşük faizli kredi oranları ile seçeneklerini sunmaktadır. Bu kredilerden faydalanmak amacıyla ilk yapmanız gereken şey kredi başvurusunda bulunmaktır. Artık bankacılık sektöründe kredi müşterisi kazanmak amacıyla çaba sarf etmektedir. Gelir belgesi istemek kredilerde zorunlu idi fakat bankalar arasında artan rekabet ile birlikte müşterileri hakkında toplanmakta olan bilgilerin rahat ulaşılabilir olması gelir belgesi isteme konusunda biraz önemsemede getirmiştir. Önceden bir bankaya kredi talebinde bulunduğunuzda bankalar istihbarat ile yetinmekte ve durum zaman kaybına neden olmakta idi. Kredi notu ve risk analizlerine rahat ulaşılabiliyor olması istedikleri anda bazı bilgilerinize ulaşabilmeleri, kredi kartlarınızı, icra takiplerinizi, maaşınızı ve hatta tapu kayıtlarına ulaşma olanaklarının olması gelir belgesiz kredi vermesini kolaylaştırmaktadır. Müşterileri hakkında referans alabildiklerinden dolayı belge olmadan rahatlıkla kredi verebilmektedirler. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir ? Yazımızın devamında bununla ilgili bilgiler aktaracağız.

[mavi_baslik] Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir ? [/mavi_baslik]

Kredi talep etme esnasında şunu da dikkate almak gerekmektedir. Her kredinin kendine göre çeşidi ve de şartları bulunmaktadır. [gri]Konut kredisi[/gri] talep ettiğiniz zaman maaşınızı kredi talep ettiğiniz bankadan aldığınız zaman gelir belgesi istemez fakat kredinin diğer belgelerini de mutlaka sizden talep edecektir. İhtiyaç kredisi alıyorsanız eğer banka sizden sadece kimliğinizin fotokopisi talep eder ve bu onun için yeterli gelmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

[turuncu]#[/turuncu] Türkiye de bulunan bankaların büyük bir kısmı ilk kredi başvurunuzda kimlik fotokopiniz ile kredi taksitlerinizin oranlaması ve geri ödemesi konusunda aylık gelir belgesinin bulunması gerekmektedir.

[turuncu]#[/turuncu] Kredi notunuzda veya risk durumunuzda herhangi bir sorun bulunmuyor ise ve üzerinize bir gayrimenkul varsa rahatlıkla bankalardan gelir belgesiz kredi alma imkanınız bulunmaktadır.

[turuncu]#[/turuncu] Gelir belgesi istemeden kredi kullandıran bankalar arasında Denizbank, Akbank, ING Bank, Finansbank, İş Bankası, Garanti Bankasını sayabiliriz.

[turuncu]#[/turuncu] Bankalardan gelir belgesiz kredisi çekebilecek bir seviyede olsanız bile öncelikle 18 yaşından büyük olmak zorundasınız. Bazı bankalar bu durumu 20 yaş olarak da belirlemişlerdir. Üzerinize mutlaka kayıtlı bir fatura ibraz edilmesini de istemektedirler.

[turuncu]#[/turuncu] Bankalardan sadece bireysel kredi talebinde bulunan kişiler gelir belgesiz kredi alabilirler. Çoğu banka konut ve taşıt kredilerinde mutlaka gelir belgesi istemektedir. Hatta aile fertlerinin tamamının gelirlerinin beyan edilmesini istemektedir.

[turuncu]#[/turuncu] Belgesiz kredi veren bankalar arasında Odeabank faiz oranları ile de avantajlar sağlamaktadır. Kamu çalışanlarına [turuncu]% 0,99 faiz oranı[/turuncu] ile maaşlarının 20 katına kadar kredi vermektedir. Uzun vade seçenekleri sunan bankalardan birisidir. 60 aya kadar vade seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır.

[kirmizi]#[/kirmizi]Sonuç olarak belgesiz kredi veren bankalar bulunsa da esas olan kredi notunuz ve risk durumunuzdur.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar  ile ilgili daha Ayrıntılı bilgi için [gri]şuradaki[/gri] yazımızı da inceleyebilirsiniz