• YARIM ALTIN
  1.592,00
  % 0,36
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  405725,671
  % -2,26
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Ticari Kredilerde En Uygun Faizli Kredi Veren 5 Banka Önerisi

Ticari Kredilerde En Uygun Faizli Kredi Veren 5 Banka Önerisi

Ülkemizde son yıllarda Ticari kredi başvurularında ciddi bir artış görünmektedir. Devletin ve bankaların ticari kredilerde sağladıkları kolaylıklar da göz önüne alındığında ticarete adım atmış ve ticaretle uğraşan kişilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için ticari kredilere başvurması kaçınılmaz bir hal almıştır. Bankların sayısının da yüksek olması bankacılık alanında rekabeti kızıştırmakta ve bu durumda kişiler daha kolay kredi çekebilmektedirler. Üstelik bankalar daha fazla müşteriye sahip olmak için uygun faizli ticari kredi imkanları ile ticari kredi çekmek isteyenleri kendilerine çekmektedirler. Yazımız içeriğinde en düşük faiz avantajları sunan 5 farklı bankadan bahsedeceğiz. Ticari kredi almayı düşünüyorsanız ve konu hakkında detaylı bir araştırma yapmak istiyorsanız yazımızda 5 farklı bankanın uygun faiz alternatifleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

uygun faizli ticari kredi

uygun faizli ticari kredi

[mavi_baslik] Uygun Faizli Ticari Kredi Veren 5 Banka Önerisi [/mavi_baslik]

Ticari kredi veren bankalar arasında QNB Finansbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Deniz Bank, Vakıfbank, Akbank, TEB gibi ülkemizde faaliyette bulunan neredeyse tüm bankalar yer almaktadır. Bu bankalar arasında uygun faizli ticari kredi veren 5 bankayı ve detaylarını yazımız devamında bulabilirsiniz.

[mavi]Türkiye İş Bankası[/mavi]

İş bankası ticari kredi konusunda en temel ve sağladığı kredi koşulları ile en iddialı bankalar arasında yer almaktadır. bu güne kadar İş Bankası hazırlamış olduğu ticari kredi kampanyaları ile pek çok kişiye ticari kredi imkanı sağlamaktadır. İş bankasının ticari kredi faizleri %1,20 den başlamaktadır. Uygun faizli ticari kredi imkanı sunan İş Bankası iş yeri kredisi, ticari taşıt kredisi, taksitli ticari spot kredi gibi ticari kredi alternatiflerini müşterilerine sunmaktadır.

[mavi]Garanti Bankası[/mavi]

Uygun faizli ticari kredi olanağını müşterilerine sunan bir diğer banka ise Garanti Bankasıdır.  Garanti Bankası Esnaf ve [gri]Kobi kredi[/gri] ile dikkat çeken bankalar arasında yer almaktadır. Hem uygun faiz alternatifleri, hem vade kolaylığı hem de ticari kredi çeşitliliği ile Garanti Bankası bu konuda oldukça başarılıdır.  Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu kredi alternatifleri içinde;

 • [turuncu]#[/turuncu] İşletme kredisi
 • [turuncu]#[/turuncu] Iskonto Kredisi
 • [turuncu]#[/turuncu] Döviz kredisi
 • [turuncu]#[/turuncu] Taksitli ticari kredi

Şeklinde çeşitli kredi alternatifleri bulunmaktadır. Her kredi türünün farklı getirileri ve farklı ödeme şekilleri, farklı faizleri bulunmaktadır. Garanti bankasında müşteri temsilcinize hangi kredi türüne ihtiyacınız olduğunu söylediğiniz takdirde temsilci kredi hakkında tüm detayları sizlerle paylaşacaktır.

[mavi]Akbank[/mavi]

Akbank ticari kredi konusunda oldukça aktif bir bankadır. Son dönemlerde çıkardıkları ticari kredi alternatifleri ile pek çok nakit ihtiyacı olan Esnaf ve Kobi’ye kredi kullandırmıştır. Gönlüne göre öde kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken Akbank, ticari taşıt kredilerinde sergilediği kolaylıklarla da pek çok Esnaf ve Kobi’yi kendisine çekmeyi başarmıştır.

Ticari taşıt kredisi konusunda uygun faizli ticari kredi atağı yapan Akbank, ödeme kolaylıkları ile de pek çok esnaf ve Kobi’nin ticari araç alımında tercih edilmiştir. 0 km ve ikinci el araçlarda 3 ay ertelemeli ödeme imkanı tanıyan Akbank ayrıca filo alımı yapıldığında çok uygun kredi faizi uygulamaktadır. Gönlüne göre öde kampanyası ile 36 aylık ödeme vadesinde esnaf ve Kobiler 2,3 6 aylık dönemlerde kredi ödemesi alternatifini değerlendirebilmektedirler.

[mavi]QNB Finansbank[/mavi]

Gerçekleştirilen yeni ortaklık ile yenilenen Finansbank artık QNB Finansbank adı ile hizmet göstermektedir. Yeni atılımlar gerçekleştiren banka Ticari kredi konusunda oldukça hassas çalışmalar yürütmektedir. Maaş Kredisi, teminat mektubu, Iskonto Kredisi, Eximbank Kredisi gibi farklı ticari kredi alternatiflerini müşterilerine sunan banka uygun faiz alternatifleri ile de ticari kredi kullanacak olanları desteklemektedir.

[mavi]Vakıfbank[/mavi]

Ticari kredi alternatifleri olarak zengin içerikleri hazırlayan Vakıfbank ticari kredi kullanacak olan müşterilerine hem uygun ödeme hem de uygun faiz alternatifleri sunmaktadır. Farklı ticari kredilerin bilindiği gibi farklı ödeme ve faiz koşulları bulunmaktadır. Çeşitlik konusunda müşterileri tatmin eden bankalar diğer bankaların yanında avantajlı bir konuma geçmektedirler. Vakıfbank özellikle son yıllarda ticari kredilerinde yarattığı çeşitlilik ile ticari kredi kullanacak olanların dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Vakıfbank sunmuş olduğu bazı ticari kredi alternatifleri şöyledir;

 • [turuncu]#[/turuncu] Döviz kredisi,
 • [turuncu]#[/turuncu] Taksitli kredi,
 • [turuncu]#[/turuncu] Döviz odaklı kredi,
 • [turuncu]#[/turuncu] Altın ve benzeri krediler…

Vakıfbank uygun faiz ve ödeme alternatiflerini en yakın Vakıfbank şubesine giderek detayları ile öğrenebilirsiniz.