• YARIM ALTIN
  1.572,00
  % 0,87
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  471892,617
  % 2,84
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Findeks Bireysel Ve Ticari Üyelik Kapsamı Kullanım Koşulları ve Ücretlendirme

Findeks Bireysel Ve Ticari Üyelik Kapsamı Kullanım Koşulları ve Ücretlendirme

Tüketici kesimi ve ticaretle uğraşan kişiler Findeks siteminin verdiği hizmetleri fark etmeye başladıkça her geçen gün daha fazla kişi Findeks sistemine kayıt olmaya çalışmaktadır. Findeks basit bir sorgulama sistemi olmakla birlikte, oldukça uygun fiyatla ile birlikte kullanıcılarına önemli bilgiler sunmaktadır. Vatandaşlar bu bilgilere ulaşabilmek için bankalara gitmeli, geçmişe dönük kayıtlara baktırma gibi pek çok işlemi yapması gerekmektedir. Ayrıca bu işlemleri uzun süreler almakla birlikte acil ihtiyaçlar doğduğunda sorun oluşturmaktadır. Bunun için findeks üyelik ve ücretlendirme siteminin bilinmesi gerekmektedir.

[mavi_baslik] findeks üyelik ve ücretlendirme [/mavi_baslik]

Her şeyden önce Findeks sisteminden yaralanmak tamamen ücretsiz olmakla birlikte sisteme üye olmak gerekmektedir. Üyelik işlemleri için bankalara ya da farklı yerlere gitmek gerekmektedir. Sadece ticari üyelik için anlaşmalı kurumlara gidilmesi ve istenen belgelerin verilmesi gerekmektedir. Geriye kalan tüm işlemler internet ortamından yapılabilmektedir. Findeks sitemine bireysel üye olmak için ilk olarak internet sitesine girilmeli ve üye olma formunda istenilen bilgiler doldurulmalıdır. Ardından açılan sayfada kullanıcın kimlik bilgileri ya da ehliyet bilgiler istenmekte olup bu kısımları eksiksiz doldurulması ardından cep telefonuna gelen onay kodu 180 saniye içinde geri gönderilmeli ve üyelik işlemi tamamlanmalıdır. Findeks sistemine ticari üye olabilmek için aynı işlemlerin ardından son adım olarak yetkili banka ya da ticaret odasına gidilerek gerekli belgelerin teslim edilmesi ile üyelik işlemi gerçekleştirilmektedir.

findeks üyelik ve ücretlendirme

findeks üyelik ve ücretlendirme

[mavi_baslik] Findeks paketleri [/mavi_baslik]

Findeks sistemi, üyelerinin isteklerine göre birbirinden farklı ürün paketleri hazırlamaktadır. Bu paketler ile hizmetlerin hepsine bir arada ve uygun fiyat seçenekleri ile ulaşmak mümkün durumdadır. İstenilmesi halinde hem ürünler hem de paketler ayrı ayrı alınabilmekte olup ihtiyaçlar doğrultusunda uygun karma paketler oluşturulabilmektedir. Yani kullanıcılar kendi karma paketlerini oluşturabilme seçeneğine sahiptir.  Ayrıca paketler kullanıcıların ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Temel ürünleri bulunduğu bir paket alınabileceği gibi tüm katma değerlerin bulunduğu bir pakette alınabilmektedir. Tüm paketlerde ücretsiz ya da çok düşük ücretli ürünler bulmak mümkündür. Bu şekilde her paketi ayrı ayrı almak yerine tek bir paket alarak tüm ihtiyaçlarınız için uygun çözümler bulunabilmektedir.

Bununla beraber findeks üyelik ve ücretlendirme sisteminde ticari kullanıcılar için ticari paketlerde bulunmaktadır. Genel olarak yıllık paketleri tercih eden firmalar bu paketler ile birlikte risk raporu ve çek raporu gibi findeks sistemindeki temel ürünlerine, tüksek adet ve uygun fiyatlar ile sahip olabilmektedirler. Firma olarak sık aralıklarla sorgulama işlemi yapılıyorsa yıllık paketleri almak çok daha iyi bir yöntem olmaktadır. Yıllık tahmini rapor ihtiyacı hesaplanarak uygun paketler seçilebilmektedir. Paket kapsamında bulunan ürünler yükseldikçe, birim rapor maliyeti azalmaktadır.

[mavi_baslik] Findeks ücretlendirme [/mavi_baslik]

[turuncu]#[/turuncu]  Yıllık paketlerin içeriği ve ücretlendirmelerine kdv dahil olmamakla birlikte şu şekildedir. Yılda 100 not paketi, 218 TL, yıllık rapor paketlerinde 63 TL ile 24.300 TL arasında değişmekte olup, yıllık 50 çek rapor 183 TL ve yıllık 250 çek raporu 410 TL üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

[turuncu]#[/turuncu] Bireysel paketlerde klasik, gold danışman ve gold takipçi paketleri bulunmakta olup paket içerikleri ve ayrıntıları şu şekildedir.

[turuncu]#[/turuncu] Klasik paket içinde bulunan hizmetler, Notlu Risk Raporu yılda 12 adet olarak verilmektedir. Yıllık uyarı hizmeti verilmekte olup yıllık izleme hizmeti sunulmaktadır. Klasik paket en temel paket olmakla birlikte her ay [gri]findeks kredi notu[/gri]na ve risk raporunu içinde barındıran notlu risk raporuna sahip olabilir ve yıllık uyarı ve izleme hizmetinden yaralanabilmek mümkün. [turuncu]Ücretlendirilmesi ise aylık KDV dahil olmak üzere 5.71 TL’dir.[/turuncu]

[turuncu]#[/turuncu] Gold danışmanlık paketi içinde ayda bir kere olmak üzere notlu risk raporu, yıllık uyarı ve izleme hizmeti ve yıllık 3 kere not danışmanı hizmeti sunulmaktadır. Ücreti ayda 8.95 TL’dir.

[turuncu]#[/turuncu] Gold takip paketi içinde aylık bir tane olmak üzere notlu risk raporu, yıllık izleme, takipçi ve uyarı hizmet, verilmektedir. Aylık ücreti ise 8.95 TL’dir.

[turuncu]#[/turuncu] Son olarak Premium paket içinde notlu risk raporu, uyarı, izleme takipçi hizmeti ve not danışmanı hizmeti sunulmakta olup aylık ücreti 14.07 TL’dir.

Findeks üyelik ve ücretlendirme  işlemleri tamamen kullanıcı dostu olmakla birlikte, ücretleri ise hem bireysel hem de ticari kullanıcılar için oldukça makul fiyatlara sahiptir.