• YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 1,43
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  480128,366
  % 3,79
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Asgari Ücretli Çalışanlara Ayda 625 Liraya Ev Sahibi Olabilecekler

Asgari Ücretli Çalışanlara Ayda 625 Liraya Ev Sahibi Olabilecekler

Birçok insan kirada oturmaktadır. Bu bir nevi her ay havaya para ödeme gibi bir durumdur. Çoğu insan asgari ücret ile geçinmek için çabalamaktadır. Göz önüne aldığımız da bu durumu birçok sıkıntıyı beraberin de getirmektedir. Şimdiler de ise durum daha da farklılaşmaktadır. Artık bir çok insan ev sahibi olabilecektir. Baktığımız da [gri]faizsiz kredi[/gri] imkanı sunan birçok konut bulunmaktadır. Orta gelirli, dar gelirli aileler için aylık 625 liralık taksitlerle, yaklaşık olarak 81 ay, 160 ay,100 ay gibi bir sürede kendi evlerinin sahibi olabiliyorlar.

Bitiş tarihleri ya da kaç ay süreceği tamamen alacağınız ev ve ödeyeceğiniz miktarlara göre değişiklik göstermektedir. Her ay belki de bu miktardan fazlasını öylesine ödüyorsunuz. Ancak bu fırsat ile bir amaç için; kendi amacınız: evinizin sahibi olabilmek için ödeme yapacaksınız. Buda elbette sizler için büyük bir avantaj, büyük bir fırsat olmaktadır.

Kendi dairenizin sahibi olabilmek için konutlar sahibine bakarsak, kimileri; kura usülü, kimileri ise direkt olarak anahtar teslim şeklinde vermektedirler. Avantajlarını değerlendirip, tercihinizi bu doğrultu da yapmanız gerekmektedir. Sistem olarak bakıldığında imece usülüne dayanabiliyor. Yani her ay bir kişiye bir ev verilebilmektedir.

[mavi_baslik] Uygun Taksitli Ev sahibi olma Avantajı [/mavi_baslik]

Çoğu kişinin hayellerini kurduğu evlere sahip olabilmesi için bu kadar uygun bir avantaj soru işaretleri mutlaka bırakıyordur. Radyolar da, TV reklamların da, yollarda görmüş olduğumuz billboard’lar da bir çok konutlar ile ilgili, sizleri ev sahibi yapabilmek adına birçok yazı, reklam görmekteyiz. Öncelikli olarak;

 • [turuncu]#[/turuncu] Baktığınız evin konumu, ulaşımına bakmalısınız,
 • [turuncu]#[/turuncu] Bakmış olduğunuz ev için faiz riski taşıyor mu,
 • [turuncu]#[/turuncu] Aynı yapıda ki diğer evler ile arasında ki farklar nelerdir,
 • [turuncu]#[/turuncu] Isı yalıtımı olarak, ya da diğer gerekli olan evin temel ihtiyaçları bulunuyor mu,
 • [turuncu]#[/turuncu] Evin sahip olması gereken temel düzen; kapı, pencere gibi, tam donanımlı mı,

Dikkat etmeniz gereken pek çok nokta bulunmaktadır. İletmiş olduklarımız sadece kısmi olarak iletmekteyiz. Gerçek, tüzel kişiler mi satışı yapıyor mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü gün geçtikçe kapmanyaların arttığı, herkesin kendi evinin olması için, ev sahibi olabilmeleri için çaba sarfedilmektedir. Böyle olunca da hemen yüzeye dolandırıcılar çıkmaktadır. O açıdan ev alabilmek için hemen karar vermeden önce mutlaka araştırma yapmanız gerekmektedir. Eğer araştırmalarınız sonucu sizin için avantajlı bulduğunuz yerden mutlaka alınız. Çünkü her gün havaya para ödemek kimseyi mutlu eden bir durum değildir buda gayet açık ve nettir.

ev sahibi

ev sahibi

Mortgage yani [gri]konut kredisi[/gri] olarak çekiliyor alacağınız ev için kredi, ve bu kredileri yani taksitlerinizi 625 liralık tutarlar ile gerçekleştirmektesiniz. Mesken olarak kullanacağınız yerler olması gerekmektedir. Bu kadar kolay imkanı sunan bir kurum, faizsiz ödeme seçenekleri de sunabilmektedirler. Bir çok kişi, gerek dini olarak sahip oldukları inançları sebebi ile faizden dolayı almak istememektedirler. Bu kısmında düşünen yapı sahipleri alternatif seçenekler ile yardımcı olabilmektedirler. Geçim sıkıntısı yüzünden şu zamana kadar hayallerinizde de olmasına izin vermediğiniz, hayallerinizde ki evlere artık sahip olabileceksiniz.

Asgari ücret, belki de daha azını kazanıyor olabilirsiniz bu durum hiç fark etmemektedir. Azimle hedefinize doğru ilerlerseniz. Bu sizlere sunulmuş muazzam fırsatları değerlendirirseniz, elbette ev sahibi olmanız mümkün olacaktır. Elbette ki sadece kendiniz için de değil, kendi eviniz olabilir, kendi eviniz de oturuyor olabilirsiniz, ilerleyen zamanlar için, çocuklarınız için, kendiniz için, yatırım amaçlı da alabilirsiniz.

Fazladan ev sahibi olmak istemez misiniz? 625 lira eğer kendi evinizdeyseniz ve aklınızdan: param boşa gidiyor, bir şeyler yapmalıyım, diyor olabilirsiniz. Bu durum için de elbetteki bu rakamlar çok avantajlıdır. Çünkü para durdukça gider. Nakit çok fazla toplum olarak özellikle elimiz de tutan bir millet değiliz. Tabir yerinde ise; har vurup, harman savurmanın aksine birikim yapmak, elle tutulur bir şeylere sahip olmak en mükemmeli olacaktır.

Sizlere sunulmuş bu fırsatları değerlendirip dilediğinizce kullanabilirsiniz. İster kirada olun ister ev sahibi olun, geleceğin nesillerini de düşünmek faydalı olacaktır. Konutlarınıza sahip olmak hakkınız. Artık ev sahibi olmak istiyorum, ya da çocuklarımın ilerde evleri olsun diyorsanız; avantajlı fırsat tamda sizlere göre olacaktır.