• YARIM ALTIN
  1.575,00
  % 1,05
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  477428,447
  % 3,07
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Şimdi Axess’li olmanın tam zamanı! Sloganı ile sıkça karşımıza gelen Akbank’ın kredi kartı olan Axess hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşmadan önce Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusuna da değineceğiz.

[mavi_baslik] Axess Chip – Para [/mavi_baslik]

Axess kredi kartı ile ister yurtiçi isterseniz yurtdışında kullanıma açık bir özelliğe sahiptir. Ayrıca hangi ülkede olursanız olun nakit avans ile her zaman yanınızda olan bir karttır.  Chip- para özelliği sayesinde harcadıkça kazandıran bir kart olma özelliğinin yanı sıra, yapılan alışverişlerde taksit imkanı da sağlamaktadır. Axess üye iş yeri ailesinde kazandığınız Chip- paraları kullanabilmektesiniz.

[mavi] Akbank Axess Kredi Kartı Çeşitleri [/mavi]

[turuncu]Axess ve Özellikleri[/turuncu]

Chip – Para kazanabilmektesiniz. Taksitli avans ile para ihtiyaçlarınıza karşılık verir. Hızlı para ve SMS para çekme seçenekleri mevcuttur. Taksitli borç transferi, tüm Akbank hesaplarına ulaşma imkanı sunar. İşsizlik sigortası, otomatik fatura ödeme, isteğe göre limit artırımı, elektronik hesap özeti imkanı, Shuttle hizmetti, Cash para gibi özelliklere sahip kredi kartıdır. Bu kredi kartına sahip olmak için 444 25 25 Akbank müşteri hizmetlerinden başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

[turuncu]Axess Gold ve Özellikleri[/turuncu]

Axess kart ile bütün özellikle sahip bir karttır. Hayatınızı kolaylaştırmak adına birçok alanda sizi düşünen bir kart olduğunu söyleyebiliriz. Yıllık 107 TL olan aidat ödemesinin yanı sıra ek kart kullanımlarında ise 53.50 TL ödemesi olan bir karttır.

Axess Gold Kredi Kartı Faizleri; Akdi faiz oranı; %1.84, gecikme faizi; %2.34, limit aşım faiz oranı; %1.84, nakit avans faiz oranı; %1.84, taksitli işlemler faiz oranı; %1.84, taksit iste faiz oranı; %1.84, ekstre böldür faiz oranı; %1.79, otomatik fatura talimat faiz oranı; %1.84, kredi kartı borç taksitlendirme faiz oranı; %1.70 şeklinde olup 1 Şubat 2017 tarihinden itibaren güncellenmiştir.

[turuncu]Axess Platinum ve Özellikleri[/turuncu]

Bir kredi kartı ihtiyacınız varsa beklentilerinize tümüyle karşılık verecek olan kredi kartının ismi Axess Platinum olacaktır. Taksitli nakit avans, otomatik fatura ödeme, Chip – Para kazanma, yurt içi ve yurt dışı kullanıma açık olan bir kart türüdür. Faiz oranları Gold kredi kartı ile aynı olsa da yıllık kart aidat ödemesi ise; 119 TL olarak belirlenmiş olup ek kart kullanmak isteyen kişiler ise yıllık 59,50 TL tutarında ödeme yapmak durumundadırlar.

[turuncu]Axess Exi26 Kart ve Özellikleri[/turuncu]

Akbank gençleri düşünmeyi asla ihmal etmiyor. 18 – 26 yaşı arası gençleri düşünen anlayışı ile kredi kartı çıkarmaktadır. Eğer 18 – 26 yaşları arasındaysanız sizlere özel kredi kartının inanılmaz avantajlarından faydalanabilirsiniz. Kredi kartının şeffaf bir tasarımla oluşturulmasının güzelliği ile yaptığınız harcamalarda Chip para kazanma şansına sahipsiniz. Tabi ki bu Chip paraları ise kullanabileceğiniz Axess ye iş yerlerinde kullanabilmektesiniz. Aidat ödemesi olmayan kredi kartları arayışındaysanız bu kart tam size göre kesinlikle yıllık ödemesi olmayan bir kart türüdür. Ayrıca bu kartın özellikleri arasında yaptığınız alışverişlerde eğer taksit yaptırmayı unuttuysanız ya da o anda yaptırmak istemediğinizde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizi 444 25 25  numarasını arayarak sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

[turuncu]Axess Temassız[/turuncu]

50 TL ve altındaki alıverişlerinizde tek dokunuşla şifre girmeden temassız kart özelliğinden faydalanabilirsiniz. 444 25 25 numaralı telefonu arayarak diğer kredi kartlarınıza Axess temassız özelliğin aktif ettirebilirsiniz. Beklemeden geçin sloganı ile hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

[mavi_baslik] Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim? [/mavi_baslik]

Yukarıda bahsettiğimiz Akbank’a özel kredi kartlarından birisine başvuru yaptıysanız ve sonucunu merakla bekliyorsanız eğer bu merakınızı gidermek için başvurunuzun ne aşamada olduğun öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler ise; 444 25 25 müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kartınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Bazı durumlarda işlemleriniz hızlı ilerlemesi durumunda müşteri hizmetleri ya da SMS bildirimi ile sizlere geri dönüş sağlanabilmektedir. Başvuru yaparken girmiş olduğunuz elektronik posta adresinize kredi kartınızın durumu hakkında bilgilendirme maili atılabilmektedir.

Akbank kredi kartım başvurum nerede özelliği ile kredi kartınızın durumunu öğrenme şansına sahipsiniz. Mobil uygulama olan Akbank Direct veya Akbank resmi web sitesine giriş yaparak ‘’ Başvurum Nerede ‘’ linkine tıklamanız ve sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Başvurum Nerede ile kredi kartınızın onaylanması durumunda kurye bilgilerini de görebilmektesiniz.