• YARIM ALTIN
  1.578,00
  % 1,18
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  475924,426
  % 2,53
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

İş Bankası Kredi Kartları

İş Bankası Kredi Kartları

Uzun yıllardır kredi kartlarının kullanımı özellikle ülkemizde yoğun bir şekilde devam etmektedir. Birçok bankanın kendine özel kredi kartı türünün yine her bireye özel bir şekilde verilmesi aslında sınıflandırıldığı anlamına gelmektedir.  Yazımızın devamında İş Bankası Kredi Kartları hakkında geniş bir bilgiyi sizlere paylaşmadan önce bu kartlara kimler sahip olabilir, avantajları nelerdir gibi soruların cevaplarını birlikte okuyalım.

Öncelikle herkes kredi kartı sahibi olamaz. Prestij açısından kredi kartının önemi çok yüksektir. Bugün bir araba kiralamak istediğinizde bile kredi kartınızdan provizyon adı altında küçük bir miktar para çekimi yapılabilmektedir. Bunun amacı ise araba kiralayacak kişinin daha önce banka nezdinde kredi kartı alabilecek kadar güven sahibi olup olmadığının bir göstergesi olarak kabul edilmektedir.

[mavi_baslik] İş Bankası Kredi Kartları [/mavi_baslik]

Kredi kartlarının düzenli kullanılmasının avantajları olduğu gibi düzenli geri ödemelerinde kişiye artısı olacağından hiç şüphe edilmemelidir. Bir karta sahip olan kişi için en yakın arkadaş niteliğini taşıyan kartların ödeme zorluğu çekme ihtimaline karşı bankalar tarafından asgari ödeme tutarları belirlenerek kısmi ödemeler yapılmasının da önü açılmıştır.

Şimdi kısaca İş Bankasının kredi kartları hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak adına bir çatı altında topladığımız bu yazımızda hep beraber değerli yorumlarımızı yazarak herkesin bilgilenmesini sağlayabiliriz.

[mavi_baslik] Maximum Kart [/mavi_baslik]

Özellikle alışveriş yapıldıktan sonra kolay ödeme imkanı sunan bir anlayışa sahiptir. Maximum kredi kartı adıyla biliyor olmamız aynı zamanda Maxi Puan denildiğinde de aklımıza gelen bir karttır. Yapılan alışverişlerde Maxi Puan veren bir kart türüdür.

Maximum Kart sahibi olan kişiler dünyanın neresinde olursa olsunlar VİSA / Mastercard ambleminin olduğu her alışveriş merkezlerinde kullanabilirler. Aynı zamanda Maxi Puan kazanımları için sadece yurt içinde olmanız gerekmiyor. Yurtdışı alışverişlerinizde kazandığınız puanları yurt içinde kullanabilirsiniz. Nakit avans çekebilir, taksitli nakit avans çekebilir ya da taksitli alışverişler yapabileceğiniz bir karttır.

[mavi_baslik] Maximum Premier Kart [/mavi_baslik]

Maxi Puan kazanabileceğiniz bir kart türüdür. Özellikle Avrupa ülkelerine sık ziyaret gerçekleştiren kişiler tarafından tercih edilir. Avrupa ülkelerinde avantajlı olan kart türü olsa da puan kazanarak Maximum üye işyerlerinde puanları kullanabilirsiniz. Euro ve TL olarak iki farklı limite sahiptir. Avrupa ülkelerinde harcadığınız Euro hesabınıza TL olarak ödeme yapabilmektesiniz. Maximum kart ile aynı özelliklere sahiptir.

[mavi_baslik] Maximum Gold Kart [/mavi_baslik]

Kart türü Mastercard olarak bilinmektedir.  Maximum kart ile tüm özellikleri aynıdır. Maximum Gold Kart ile Maxi Puanlar kazanabilir, yurtdışında kazandığınız puanları Türkiye’de kullanabilmektesiniz.

İş Bankası Kredi Kartları

İş Bankası Kredi Kartları

[mavi_baslik] Maximum Platinum Kart [/mavi_baslik]

Ayrıcalıklara sahip kart olarak İş bankası tarafından sloganı ile tanınan bir kredi kartıdır. Tüm ülkelerde kullanıma açıktır. Maxi Puanlar kazanabilirsiniz. Alışverişlerinizi taksitlendirebildiğiniz gibi nakit avans da çekilebilmektedir. Maximum Kart ile tüm özelliklere sahiptir. Limiti diğer kredi kartlarına göre daha cazip olarak belirlenmektedir.

[mavi_baslik] İş’te Üniversiteli Kartı [/mavi_baslik]

Üniversiteli öğrenciler için çıkarılan bir karttır. Tüm üniversite öğrencilerinin kolayca başvurarak alabildiği bir karttır. Gerekli olan belgeler ise; 18 yaşını doldurmak, öğrenci kimlik belgesi ve nüfus cüzdanı yeterli olmaktadır. Maximum dünyasının sunmuş olduğu her şeyden faydalanabilmektedir. Çok kısa bir şekilde başvuru yapmak için ÜNİK yaz, TC numaranı yaz ve 4402’ye SMS gönder.  Ayrıca Facebook sayfasından da online başvuru yapılabilmektedir.