• YARIM ALTIN
  1.592,00
  % 0,36
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  408038,737
  % -2,18
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Vakıfbank World Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank World Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde kredi kartı olmayan vatandaş sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır. Kişilerin taksitli alışveriş yapmalarına olanak tanıyan kredi kartları doğru kullanıldığı takdirde oldukça avantajlı kartlardır. Kredi kartı kullanan kişiler akla gelebilecek pek çok alanda taksitli alışveriş yapma imkanı bulmaktadırlar. Gıda, Giyim ve akaryakıt sektöründe kredi kartı alışverişlerini taksitlendirebilmektedirler. Her bankanın kendi bünyesinde bulundurduğu ve farklı avantajlara, farklı faiz oranlarına ve taksit imkanlarına sahiptirler. Vakıfbank World kartta kendisine has avantajları ile kart ihtiyacı olanların ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Kredi kartları doğru bir şekilde kullanıldığında bütçeyi ve mali durumu etkileyici bir unsur olmaktan çıkmaktadır. Fakat eğer kişiler bilinçli bir şekilde kredi kullanımı gerçekleştirmezler ise kredi kartlarının geri ödemeleri konusunda büyük sıkıntılar yaşayabilmektedirler.

[mavi_baslik] Kredi Kartını Doğru Kullanmanın Yolları [/mavi_baslik]

Kart başvurusu aşamasına geçmeden önce okuyucularımızı doğru kredi kartı kullanımı konusunda aydınlatmak istiyoruz. Doğru kredi kartı kullanımı kişilerin mali durumlarını zorlamamaları ve ödeyemeyecekleri borç yükünün altına girmemeleri için oldukça önemlidir. ayrıca kişi kartını ya da kartlarını doğru bir şekilde kullanamazsa bankalar arasında olan finansal işlemlerine verilen kredi notu da olumsuz etkilenecektir. Bu da kişinin bankadan kullanmak isteyeceği kredi ürünlerine engel teşkil edecektir.

[turuncu]#[/turuncu] Kredi kartını doğru kullanmanın ilk maddesi kişilerin gelir durumlarına göre olan limitli kartları tercih etmeleridir.

[turuncu]#[/turuncu] 30 günlük sürelerde kartınızın düzenli olarak aylık taksitlerini ödemeniz gerekmektedir. aylık kart ödemelerini bütçenize göre ayarlamadığınız takdirde gecikmeli ödemeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu da bankada ki sicilinizi olumsuz etkileyecektir.

[turuncu]#[/turuncu] Asgari tutardan ziyade dönem borcunuzun tamamını ödemeye odaklanmanız sizin için en sağlıklısı olacaktır. aksi takdirde asgari tutarı ödediğinizde kalan borcunuza banka faizi işlenecektir.

Kredi kartı düzenli kullanımı yukarıda bahsettiğimiz maddeler ile doğru orantılıdır. Gelir durumunun bilincinde olarak harcamalarda bulunma, aylık kart ödemelerini düzenli yapma doğru kart kullanımı için gerekli olan unsurlardır.

[mavi_baslik] Vakıfbank World Kart Avantajları [/mavi_baslik]

Vakıfbank ülkemizin en köklü bankalarından bir tanesidir. gerek kredi kartları gerekse kredi ürünleri ile nakde ihtiyacı olan vatandaşlara kredibilite sağlayan Vakıfbank, kredi kartında sunmuş olduğu avantajlar ile de dikkat çekmektedir. Vakıfbank World kartın avantajları hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

World kart, kredi kartı puan sistemi olup bankaların kredi kartlarında kullanmayı tercih ettikleri de bir sistemdir. Vakıfbank World, kullanıcıları harcama yaparken World puan kazanmanın avantajından yararlanabilirler. Vakıfbank 250.000 den fazla noktada World kart kullanıcılarının harcamalarında 10 TL de 1 World puanı kartlarına yüklemektedir.

Üstelik Vakıf World kullanıcıları dünyanın her yerinde kartları ile yaptıkları harcamalarda world puan kazanarak, sonrasında biriken world puanlarını tekrar kullanmalarına olanak sağlamaktadır.

Vakıf World kullanıcıları kartlarından taksitli nakit avans çekerek sabit faiz oranından maksimum 9 aylık süreçte kartlarına geri ödeme gerçekleştirebilirler.

Kartların temassız özelliği ile kişiler hızlı bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Vakıf World karta ödeme talimatı verebilen kullanıcılar bu sayede faturalarının günlerini aksatmadan ödemelerini gerçekleştirmenin rahatlığını yaşamaktadırlar.

Vakıfbank World

Vakıfbank World

[mavi_baslik] Vakıfbank World Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? [/mavi_baslik]

Vakıf World kredi kartına başvurmak isteyen kişiler kolaylıkla kart başvurusunda bulunabilirler. Bunun için birden fazla yöntemden siz istediğinizi seçerek vakıf world kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru alternatifleri ise şu şekildedir;

 • [turuncu]#[/turuncu] Vakıfbank resmi internet sayfası üzerinden
 • [turuncu]#[/turuncu]  Mobil bankacılık uygulamalarından
 • [turuncu]#[/turuncu]  Kısa msj yöntemi ile
 • [turuncu]#[/turuncu]  Vakıfbank çağrı merkezini arayarak
 • [turuncu]#[/turuncu]  Tüm Vakıfbank şubelerinden

[mavi_baslik] Vakıfbank World Kart Başvuru Kabul Şartları Nelerdir? [/mavi_baslik]

Vakıfbank kredi kartı başvurusunda bulunduğunuzda kartınızın onaylanıp onaylanmayacağı bankalar ile olan finansal durumunuzun ne kadar sağlıklı olduğuna bağlıdır. Finansal durumun sağlıklı olmasından kastımız ise kredi notudur.

Kredi notu bankaların kredi ürünlerini kullandırırken dikkat ettikleri en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Eğer kişinin kredi notu düşük ise yüksek olasılık ile kişinin kredi kartı başvurusu onaylanmayacaktır. Hiçbir banka ödemelerini aksatan ve kullandığı kartın borcunu ödememe riski yüksek olan bir vatandaşa kredi ürünlerini kullandırmamaktadır.

Vakıfbank World kart başvurusunda bulunan kişiler gelir durumlarını doğru bir şekilde belirttikleri ve [gri]kredi notları[/gri]nın uygun olması durumunda kart başvurusu onaylanacaktır. Kart sahibi kartı teslim aldıktan sonra kart şifresi belirleyerek kartını kullanmaya başlayabilmektedir.