• YARIM ALTIN
  1.578,00
  % 1,24
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  474164,698
  % 3,46
 • BIST 100
  1.441,33
  % -0,24
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Findeks izleme hizmeti ve Kapsamı Hakkında Detaylı Bilgiler

Findeks izleme hizmeti ve Kapsamı Hakkında Detaylı Bilgiler

Findeks izleme hizmeti , finans dünyasındaki kullanıcıların bilgilerini kontrol ve analiz edebilmesini tek bir ekran üzerinden erişilmesi sağlayan hizmettir. Bu hizmet ile birlikte kullanıcılar tüm bankalarda bulunan kredi, kredi kartı, kredi mevduatı hesaplarına ait borç, limit ve güncel kullanım bilgilerini tek bir ekran üzerinden görebilmekte ve kontrol edebilmektedir. İzleme hizmetinin verdiği grafiksel bilgiler doğrultusunda kullanıcılar tüm verileri kolay bir şekilde analiz edebilmektedir. İzleme hizmeti, Findeks sistemi üzerindeki sahip olunan tüm hizmetleri tek bir yöntemi ekranı üzerinde kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. Bu şekilde kullanıcılar finansal açıdan yaşanan değişimlere hâkim olabilmekte olup gereken durumlar da kolay bir şekilde müdahale edebilmektedir.

[mavi_baslik] Findeks izleme hizmeti bileşenleri [/mavi_baslik]

Tüm findeks üyelerinin sahip olduğu bu özellik, Findeks sisteminin kullanıcılara sunduğu paketlerden birine sahip olması halinde içeriği doldurulan bir hizmettir. Findeks izleme hizmeti pek çok farklı bileşenden oluşmaktadır. Bu bileşenlerden ilki findeks kredi notudur. İzleme hizmeti ile birlikte kredi notu en güncel hali ile takip edilebilmektedir. İkinci bileşen kredi notu trendidir. Kredi notu trendi ise kullanıcının kredi notunda gerçekleşen değişimleri grafiksel olarak gösteren sistemdir. Üçüncü bileşen limit kullanım grafiğidir. Bu grafik toplam kredi limitlerini ve bu limitlerin ne kadarlık bir kısmının kullanıldığını gösteren grafiktir. Dördüncü bileşeni finansal uyarılar olmakla birlikte bu hizmet finansal durumlarda gerçekleşen tüm değişimleri uyarı şeklinde kullanıcılara bildirmektedir. Ayrıca istenirse kullanıcı uyarı sayfasına giderek direkt inceleyebilme şansına da sahiptir.

Findeks izleme hizmeti

Findeks izleme hizmeti

İzleme hizmetinin beşinci bileşeni ise takipçi uyarılarıdır. Kullanıcı takipçi hizmetine sahip olması halinde yapılan takipçi işlemlerinin sonuçlarını izleme ekranında görüntüleyebilmektedir. Bu hizmet riskin yüksek olup olmadığını belirtmekle birlikte tıklanması halinde ilişkin bilgileri görüntüleme şansı vermektedir. Hizmetin altıncı bileşeni önceki raporlardır. Bu hizmette daha önce alınmış olan raporlar görüntülenebilmekte olup üzerine tıklanması halinde detaylı bir şekilde görüntülenebilmektedir. Yedinci bileşen sık kullanılanlardır. Bu hizmette bütün Findeks hizmetlerine kullanıcılara kolay bir şekilde erişebilme olanağı sunmaktadır. Son bileşen ise öneriler ve teklifler hizmetidir. Kullanıcı tarafında kullanım adetleri hesaplanarak farklı paketler önerilmekte olup izleme seçeneği ile anında bildirim yapılmaktadır.

[mavi_baslik] Findeks izleme hizmetini bulunduran paketler [/mavi_baslik]

İzleme hizmeti klasik, gold danışmanlık, gold takip ve Premium paketlerinde yani tüm paketlerde yer almaktadır. Bu paketlerden herhangi birini almadan önce içeriğine bakılmalı ve ihtiyaçlara göre en uygun olan paket tercih edilmelidir.

[turuncu]#[/turuncu] Klasik paketi, aylık ücreti KDV dahil 5,71 TL olmakla birlikte paket içerisinde 12 tane kredi notu risk raporu, uyarı ve izleme hizmeti sunmaktadır.

[turuncu]#[/turuncu] Gold danışmanlık paketi, aylık ücreti 8,95 TL olmakla birlikte KDV fiyata dahildir. Bu pakette ayda bir tane olmakla birlikte 12 ay kredi notu risk raporu, uyarı ve izleme hizmeti bulunmakla birlikte 3 kereye mahsus olarak not danışmanı hizmeti vermektedir.

[turuncu]#[/turuncu] Gold takipçi paketi, KDV dahil fiyatı 8,95 TL olmakla birlikte içinde 12 adet kredi notu risk raporu, takipçi, uyarı ve izleme hizmeti bulunmaktadır.

[turuncu]#[/turuncu] Premium paketi en kapsamlı paket olmakla birlikte fiyatı KDV dahil 14.07 TL’dir. Paket içeriğinde 12 aylık kredi notu risk notu, uyarı, takipçi ve izleme hizmeti, 3 kez olmak üzere not danışmanı hizmeti bulunmaktadır.

Tüm bu paketlerin yanında kullanıcılar tek bir paket almak yerine ayrı ayrı birden fazla paket alabilme şansına sahiptir. Bu şekilde kullanıcılar kendi ihtiyaçları doğrultusunda karma paketler hazırlayabilmekte olup çok daha kazançlı bir hizmet alabilme şansına sahip olmaktadırlar.

Findeks izleme hizmeti ve diğer hizmetlerin bulunduğu paketleri satın almak ve hemen kullanmak için ilk etapta Findeks sistemine üye olmak gerekmektedir. Bu işlem için Findeks ’in resmî sitesine giderek sağ üst köşede bulunan üye ol butonu ile gelen kayıt formunu eksizsiz ve doğru bilgiler ile doldurmak gerekmektedir. Ardından gelen sayfada ise kimlik bilgiler ya da ehliyet üzerinde yazan bilgiler ekrandaki gerekli yerlere yazılmalıdır. Son işlem olarak sisteme verdiğiniz cep telefonu numarasına gelen onay kodunu 180 saniye içinde geri göndererek üyelik işlemi tamamlanabilmektedir. Ayrıca ticari kullanıcılar için ekstra bir işlem gerekmektedir. Tüm üyelik işlemlerinin ardından yetkili bankalara gidilerek istenen belgeler verilmeli ve üyelik işlemi tamamlanmalıdır.