• YARIM ALTIN
  1.638,00
  % -1,65
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  339424,707
  % 7,74
 • BIST 100
  1.454,25
  % -0,45
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Denizbank Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Denizbank Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Son yıllarda ülkemizde KOBİlere yönelik verilen krediler ve sağlanan avantajlar, giderek heyecanlandırıcı bir hal almaktadır. Genellikle KOSGEB üzerinden verilen kredi ve hibeler ile bu durumun gerçekleştiği sanılsa da, birçok banka ile KOSGEB’in yaptığı anlaşmalar gereği, bankalar vasıtası ile de KOBİlere destek sağlanmaktadır. Bunun en güzel örneklerinden birisi de Denizbank Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi ’dir.

[mavi_baslik] Denizbank Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi [/mavi_baslik]

Denizbank tarafından hazırlanan bu kredi paketi hakkında bilinmesi gereken çok önemli noktalar vardır. Bunlardan ilki, kredinin her KOBİye ya da esnafa verilmeyeceğidir. Eğer kişiler KOSGEB tarafından onaylanmış bir işletmeye sahiplerse yani KOSGEB veri tabanında daha önceden kayıtları bulunuyorsa, sıfır faizli işletme kredisinden faydalanabilecekler. Denizbank’ın işletme sahiplerine vereceği sıfır faizli işletme kredisindeki azami sınır ise 50 bin liradır. Bu sınırlarda kredi ihtiyacı olan kişilerin kredinin geçerlilik süresi bitmeden banka şubelerine gitmelerinde fayda vardır.

Denizbank Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Denizbank Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

[mavi_baslik] Denizbank İşletme Kredisinde Teminat Durumu [/mavi_baslik]

İşletmelerin herhangi bir bankadan kredi alma durumları söz konusu olduğunda, hangi banka olursa olsun işletme sahiplerinden maddi değeri olan bir gayrimenkulün ya da taşınmazlardan herhangi birisinin bankaya teminat olarak gösterilmesi gerekmektedir. Fakat, Denizbank’tan alınacak işletme kredisinde teminat durumları biraz daha farklı işlemektedir. Örnek verecek olursak; kişilerin teminat gösterecekleri herhangi bir varlıkları olsun ya da olmasın, bankanın alacağı teminat Kredi Garanti Fonu’ndan gelmektedir.

Kredi sicil affının hayatımıza girmesi ile birlikte gündeme tekrar gelen Kredi Garanti Fonu, esnafların teminat sıkıntısı çekmelerini de engellemektedir.

[mavi_baslik] Denizbank İşletme Kredisi Özellikleri Nelerdir? [/mavi_baslik]

Denizbank’ın işletmeler için hazırladığı bu kredi paketinde, daha önce de belirttiğimiz gibi KOSGEB veri tabanında işletmelerin kaydının bulunması gerekmektedir. KOSGEB destekli verilecek ve Kredi Garanti Fonu ile de desteklenecek bu kredi paketinden faydalanmak isteyen işletme sahiplerinin ilk olarak [gri]KOSGEB[/gri] 2017 sıfır faizli işletme kredisi destek programına katılım sağlaması gerekmektedir. Burada yapılan başvuru KOSGEB komitesi tarafından incelenip onaylanırsa, onay belgenizi yanınızda bulundurarak banka şubesine gidebilirsiniz. Denizbank şubesinde yapılacak işlemlerde, size verilecek azami 50 bin liralık krediyi ilk yıl ödemeyecek, ikinci yıldan itibaren ise üçer aylık ara ile toplamda üç yıl vadeli olacak şekilde ödeyeceksiniz. Bu kolay ödeme şartlarına karşılık en başta da belirttiğimiz gibi herhangi bir faiz yükümlülüğüne katlanmayacaksınız.

[mavi_baslik] Denizbank İşletme Kredisi’nden Kimler Faydalanabilir? [/mavi_baslik]

Denizbank Sıfır Faizli İşletme Kredisi’ne başvuru yapacak kişilerde aranan özellikler şu şekildedir;

 • [turuncu]#[/turuncu] 2016 yılında yapılan KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği programına başvuru yapmış ya da destek ödemesi alınmış işletmeler dışında, diğer tüm işletmelerin başvurusu değerlendirilecektir.
 • [turuncu]#[/turuncu] Özellikle mikro özellikteki işletmelerin başvuruları değerlendirilecektir.
 • [turuncu]#[/turuncu] Yıllık net satış hasılatı bir milyon liranın altında olan, 10 kişiden az olacak şekilde çalışanı bulunduran ve KOSGEB veri tabanına kaydı bulunan tüm işletmeler, bu kredi paketinden yararlanabilecektir.