Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

Akbank

Akbank, müşterilerine birçok kampanya ve promosyon yapan bir bankadır. Bu konuda gerek kredi kartı gerekse kredi konusunda Akbank müşterileri oldukça şanslı diyebiliriz. Yazımızda sizlere Akbank’ın son promosyonları ve kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

UÇURAN BORSA KAMPANYASI

müşterilerine belli şartları tamamlayarak Ak Yatırım Hesabı açtığı takdirde uçak bileti kazanma şansı tanıyor. Akbank’ın müşterilerine sunduğu kriterler şu şekildedir:

-[turuncu]#[/turuncu] Akbank’ın internet sitesinden duyurduğu Pay Piyasaları’nda 3 aylık veya aylık komisyon oranlarıyla ya da daha yüksek komisyon oranlarıyla Akbank Yatırımcı, Ak bank Direkt veya Anlık Borsa kanallarından işlem yapan kişilerin işlem hacminin 300 bin TL üzerinde olması gerekir.

-[turuncu]#[/turuncu] VİOP’ta on binde 5 komisyon oranı veya daha yüksek komisyon oranının tanımlı olduğu müşterilerin tüm kanallardan kampanya sürecinde1 milyon ve üzeri işlem sağlaması gerekir.

Bunlar ve bankanın sunduğu bazı şartları tamamlayan kişiler Avrupa’ya gidiş dönüş uçak bileti kazanacak. Kısaca uçak biletini yapacağınız hisse senedi, VİOP ve Virman işlemlerinde kazanabilirsiniz.

Son katılım tarihi: 23 Ocak – 21 Nisan 2017 tarihleri arasıdır.

Akbank belli dönemlerde müşterilerine bu tarz kampanyalar düzenlemektedir. Bankanın son kampanyaları hakkında ve bu kampanyalara uygun olup olmadığınız hakkında müşteri temsilcisinden daha net bilgi alabilirsiniz.