Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

Finansbank

QNB Finansbank , ülkemize ilk giriş yaptıklarından itibaren tamamen farklı bir bankacılık anlayışını da beraberinde getirdi. Finansbank özellikle müşterilerine yaptığı promosyon ve kampanyalarla da dikkat çekiyor. Bankanın birçok kurumda ve markada sunduğu indirimler ise ayrıca dikkat çekiyor. Yazımızın devamında size bu kampanyalar hakkında bilgi vereceğiz.

TURKUVAZ GRUBU DERGLERE YILLIK ABONELİKTE İNDİRİM

Finans bank bireysel cep şubenize mart ayı boyunca yapacağınız girişte Turkuvaz dergilerine yüzde 45 indirim ile üye olma hakkına sahipsiniz. Üyeliğiniz yıllık olacak ve 90 TL değerinde 3 yemek kitabı sahibi olacaksınız. Kampanyaya katılmak için bireysel cep şubesinden tek kullanımlık indirim kupasına sahip olabilirsiniz.

Son katılım tarihi: 7 Nisan

HMSTATİL.COM KAMPANYASI

Finans bank bireysel cep şubesine mart ayı boyunca yapacağınız girişte hmstatil.com’da kullanmak üzere indirim koduna sahip olacaksınız. İndirim kodunuzu Kıbrıs otellerinde, yurt içi termal ve kaynak otellerinde kullanabilirsiniz. Finansbank müşterilerine yüzde 45 indirim sunulurken aynı zamanda 1000 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda ek yüzde 10 indirim kullanılmaktadır.

Son katılım tarihi: 7 Nisan 2017

TAZEMASA.COM KAMPANYASI

Bireysel cep şubeye mart ayı boyunca giriş yaptığınızda Tazemasa.com’dan yüzde 30’a varan indirim kazanırsınız.