Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

Garanti Bankası

Garanti Bankası da müşterilerine sürekli kampanyalar ve promosyonlar düzenleyen bankalar arasında yer almaktadır. Bankanın şu anda aktif olan birçok kampanyası mevcut. Biz size yazımızda Garanti Bankası’nın kampanyaları hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

ÇİÇEK GİBİ BAHAR KAMPANYASI

Garanti Bankası’nın sunduğu Çiçek Gibi Bahar Kampanyası kapsamında Bonus üye iş yerlerinden yapacağınız 100 TL ve üzerindeki giyim ve kozmetik alışverişlerinizde 10 TL, toplamda ise 50 TL Bonus kazanacaksınız.

Kampanya 2 Mart – 2 Nisan 2017 tarihlerinde geçerledir. Kampanyadan kazandığınız bonularınızı 6 – 16 Nisan 2017 tarihleri arasında kullanmanız gerekiyor. Yoksa kazandığınız bonuslar iptal olacaktır.

SAMSUNG AKILLI CİHAZLARDA YÜZDE 25 İNDİRİM

Garanti cep veya Garanti internet şubesinde işlem yapan kişiler Samsung akıllı cihazlarda yüzde 25 indirim kazanıyor. İndirimi kazanmak için Garanti Bankası cep ve internet şubesinden para transferi, fatura ve kredi kartı ödemesi yapmanız indirim için yeterlidir. Kazandığınız indirimi Genpa Ailem sitesi üzerinden kullanabilirsiniz. Sitede indirimli ürünler yer almaktadır. Kampanyaya dahil olan telefonlar internet sitesinde görülmektedir. Kampanya kapsamında telefonunuza bir kod gelecektir. İşlemleri 31 Mart tarihine kadar yapmalısınız. Kodunuzu 30 Nisan tarihine kadar kullanabilirsiniz.