Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

Halk Bankası

Halk Bankası özellikle kredi kullanımlarında yaptığı kampanya ve promosyonlarla dikkat çeken bankalardan birisidir. Halk Bankası üzerinden kredi kullanacağınız zaman yapılan kampanyalar sayesinde oldukça uygun fiyatlara kredi kullanabilirsiniz. Tabi kampanyaların bir süresi vardır ve bu süre geçtiği takdirde kampanyaya katılma isteyiniz onaylanmayacaktır. Yazımızda size bu kampanyalar hakkında bilgi vereceğiz.

SİZE ÖZEL KONUT KREDİSİ PAKETİ

Halk Bankası’nın müşterilerine sunduğu Hesaplı Evim Konut Kredisi paketi sayesinde bütçenize uygun vade ve ödeme seçenekleriyle hayalinizdeki eve sahip olma imkanınız var. Halk Bankası’nın müşterilerine avantalı faiz oranları sunduğu konut kredisi paketinde yapacağınız taksit ödemelerinizi isterseniz eşit taksitlerle isterseniz de kendi belirleyeceğiniz tutarlar çerçevesinde yapabilirsiniz. Aynı zamanda Halk Bankası ilk taksitinizi üç ay erteleme fırsatını da sizlere sunuyor.

Krediyi kullanacağınız zaman Halk Bankası ekspertiz ücreti olarak 650 TL, ipotek tesis ücreti olarak da 155 TL talep etmektedir.

100.000 TL 36 ay vadeli kredi kullandığınız takdirde aylık faiz oranınız % 0.80 olacaktır. Taksit tutarınız ise 3 bin 208 TL olacaktır. Tahsis ücreti 500 TL olan kredinizden diğer ücretler olarak toplam 806 TL alınır. Kredinizi 120 aya kadar uzatabilirsiniz.