Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

HSBC Bankası

İngiliz bankası olan HSBC birçok özel günde kampanya ve avantalar sunmaktadır. Bankanın sunduğu kampanyalar sadece özel günlerde değil yılın belli bölümlerinde sürekli olmaktadır. Yazımızda sizlere bankanın sunduğu kampanyalar hakkında bilgi vereceğiz.

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KAMPANYASI

HSBC Bankası, Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanyasıyla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bu kampanya kapsamında 200 TL ve üzeri kozmetik alışverişlerinizde 25 TL indirim hakkı elde ediyorsunuz

HSBC’nin Dünya Kadınlar Günü kampanyasından faydalanmak için GUZEL yazarak 4477’ye göndermeniz gerekmektedir. Kampanya 1 – 10 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir ve kampanya koşulları gereği 200 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekir.

1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE 50 TL NAKİT PUAN

HSBC , 1000 TL ve üzerinde alışveriş yapan müşterilerine 50 TL nakit puan hediye ediyor. Kampanyaya katılmak için KAZAN yazarak 4477’ye göndermeniz gerekir. Kampanya çok katlı mağaza, zücaciye, elektronik, beyaz eşya, mobilya ve ev tekstil ürünlerinden tek seferde yapacağınız alışverişler için geçerlidir. Kampanyanın geçerlilik tarihi ise 27 Şubat ile 31 Mart 2017 tarihleri arasıdır. Kampanya kapsamında yurt içi veya yurt dışı alışverişleriniz kampanyaya dahildir.