Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

ING Bank

Müşterilerine sürekli kampanya ve promosyon sunan bankalardan biriside ING Bank ’tır. ING Bank’ın özellikle krediler alanında sunduğu kampanyalarıyla birçok kişi uygun vadelerle düşük faizli kredi kullanabilmektedir. Yazımızda sizlere ING Bank’ın müşterilerine sunduğu krediler hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Bu kampanyaların bir süresi olduğunu bilmeniz gerekiyor.

DERSİNİ ÇALIŞMIŞ KREDİ

ING Bank’ın Dersini Çalışmış Kredi kampanyası bankanın eğitime ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Bu kampanya ile 48 ay vadeli bir şekilde 50 bin TL’ye kadar kredi ihtiyaçlarınızı oldukça düşük faizlerle karşılayabilirsiniz. ING Bank bu krediyi bütün öğrenci velilerine, öğrencilerin eğitim masrafını üstlenen herhangi bir bireye ve bir mesleği olup gelir belgesi sağlayabilen bir öğrenciye vermektedir.

ING Bank Dersini Çalışmış Kredi kampanyasının üst limiti 50 bin TL’dir. Krediye 3 ile 48 ay arasındaki vadelerle sahip olabilirsiniz. Kredinin faiz oranı yüzde 1.64’tür ve kredi tahsis ücreti de kredinin yüzde 5’i kadardır.

ALTINSEPETİ.COM KAMPANYASI

ING Bank’ın altinsepeti.com kampanyasından 23 Ocak 2017 ile 31 Mart 2017 arasında bireysel internet şubesi veya cep şubesine giriş yaparak kodu alan kişiler faydalanabilir. Bu od size altinsepeti.co adresinde %10 oranında indirim sağlar.