Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

İş Bankası

İş Bankası müşterilerine sürekli kampanyalar düzenleyen bankalar arasında yer alıyor . Bankanın en büyük özelliğiyse sadece kredi veya kredi kartları üzerine kampanyalar değil aynı zamanda iPhone veya PS4 kazandıran kampanyalarda yapması. Fakat bankanın şuan aktif olarak iPhone veya PS4 kampanyası bulunmamaktadır. Yazımızda size aktif kampanyalar hakkında bilgi vereceğiz.

İHTYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

İş Bank ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerine küçük veya büyük bütün ihtiyaçlarında kullanabileceği yüzde 1.16 kredi imkanı sunmaktadır. İş Bankası kredisi çekebileceğiniz bütün kanallardan başvuru yapabileceğiniz kredi kampanyasının son ayıt tarihi ise 4 Nisan 2017’dir. Başvurununuz cevabı hemen size bildirilir ve nereden yaparsanız yapın 48 ay vadeye kadar böldürebilirsiniz.

Ravouna 1906 Coffee ve Bar Kampanyası

İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık kullanıcıları Ravouna 1906 Coffee ve Bar işletmelerinden yapacakları harcamalarında yüzde 10 oranında indirim kazanacaktır. İş Bankası’nın bu kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir. İndirimden faydalanmak için ödemenizi İş Bankası kredi kartı veya bankamatik kartıyla yapmanız gerekir.

İş Bankasının müşterilerine sunduğu daha birçok kampanya mevcuttur. Bu kampanyalar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bankanın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.