Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

Odeabank

Odeabank ’ın müşterilerine sunduğu birçok kampanya ve promosyonu vardır. Banka ülkemize giriş yaptığı tarihten itibaren yaptığı yeniliklerle dikkat çekerken sürekli kampanya düzenlemeleri de yapmaktadır. Bu kampanyaları yazımızda sizlerle paylaşacağız.

ODEABANK’TA NAKİT HAZI KAMPANYASI

Odeabank’ta nakit hazır kampanyası sayesinde günde 10 TL’den başlayan taksitlerle kredi kullanabilirsiniz. 48 aya kadar kullanabileceğiniz bu krediler % 1.35 faiz oranlarından başlamaktadır. Uzun vadeye yayılan ve düşük faizli bu krediden faydalanmak için 75 yaşın altında olmanız gerekir.

REZTORAN’DA GEÇERLİ YÜZDE 10 İNDİRİM

Odeabank Kazandırıy’O kapsamında Reztoran’da kullanabileceğiniz % 10 indirim kampanyasından faydalanabilmek için Odeabank internet şubesini indirmeniz gerekiyor. İndirim kodunu her restoran için bir defa kullanabilirsiniz ve kampanyanın son katılım tarihi 31 Mart 2017 tarihidir. İndirim Reztoran üzerinden Mia Mensa, Münferit, Pera Müptela, Kolcuoğlu Etiler, Whisper ve Madeo restoranları için geçerlidir.

HOMEND.COM.TR KAMPANYASI

Homend.com.tr kampanyası kapsamında internet sitesinden Odeabank Kazandırıy’O ile yapacağınız alışverişlerinizde yüzde 20 indirim kazanırsınız. Bu indirimden faydalanmak için tek yapmanız gereken mobil uygulamayı indirmektir. Kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir. İndirim kodunuz kampanyalı ürünlerde ve outletlerde geçerli değildir.