Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

TEB Bankası

Türkiye Ekonomi Bankası kısaca TEB ülkemizin gelişmiş bankalarından birisidir. Bu kapsamda müşterilerine birçok indirim ve kampanyalardan gerek TEB kredi kartlarıyla gerekse TEB bankamatik kartlarıyla faydalanma fırsatı sunmaktadır. Yazımızda sizlere TEB’in sunduğu kampanya ve promosyonlar hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

BP’DEN 30 TL İNDİRİM KAMPANYASI

TEB’in müşterilerine sunduğu kampanyalardan birisi BP’den 30 TL indirim kampanyasıdır. 1 Mart ile 15 Nisan 2017 tarihleri arasında BP akaryakıt istasyonlarından yapacağınız akatyakıt harcamalarınızda bu indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Kampanya 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarınız için geçerlidir. Bu 4 defalık akaryakıt alımınızı farklı günlerde yapmanız gerekir.

DİİTAL ÜYELİKLERDE % 50 İNDİRİM KAMPANYASI

Cepteteb kullanan TEB müşterileri Spotify, Google Play, iTunes, Windows Store, fizy, Deezer, Godaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve App Store’larda % 50 indirim kazanmaktadır. Kampanya 17 Şubat 2017 ile 17 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kapmaya kapsamında aylık 15 TL yıllık ise toplamda 75 TL indirim kazanabilirsiniz. Kampanyaya sanal artlar ve Cepteteb  ek kartlar dahildir. Bu dijital platformlardan birisinden alışveriş yaptıktan sonra 5 gün içerisinde indirim tutarınız kartınıza yansıtılır.