Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

Tekstilbank

Tekstilbank şuan ülkemizde ICBC Bank olarak geçmektedir. İsim değişikliğine giden banka bu kapsamda başka yeniliklere daha imza attı. Aynı zamanda bankanın kampanya ve promosyonlarına yeniliklerde eklendi. Yazımızın devamında sizlerle Tekstilbank olarak bilinen ICBC’nin bazı kampanya ve promosyonlarını paylaşacağız.

YENİ MÜŞTERİ KAMPANYASI

Tekstilbank Yeni Müşteri Kampanyası kapsamında kampanya süresince gerekli olan şartları tamamlayan müşterilerine TL mevduatlı hesaplar için yüzde 12.40, dolar vadeli mevduatlı hesaplar için yüzde 3.75 ve Euro vadeli mavduatlı hesaplar için yüzde 1.90 faiz imkanı sunmaktadır. Faiz oranları maksimum 500 bin TL, 250 bin dolar ve 250 bin Euro’da geçerlidir. Aynı zamanda bu faiz oranları ilk ay için geçerlidir. 32 ve 45 günlük vadelerde faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

BP’DE 30 TL İNDİRİM

ICBC kredi kartlarınızla Bonus anlaşmalı BP’lerden farklı günlerde 4 defa yapacağınız 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarınızda 30 TL indirim kazanırsınız. Kampanya 1 Mart ile 15 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Her müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilir. Kazandığınız indirim 20 Nisan ile 30 Nisan arasında yapacağınız BP alışverişlerinizde ekstrenize yansıyacaktır.