Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

Vakıfbank

Vakıfbank ülkemizin önde gelen bankalarından birisidir. Bu yüzden de müşterilerine sürekli farklı kampanya ve promosyonlar sunmaktadır. Yazımızda sizlere bu promosyon ve kampanyalar hakkında bilgi vereceğiz.

WORLDCARD’DAN 50 TL WORLD PUAN

Vakıfbank, Worldcard kullanıcıları için sunduğu indirim kapsamında yapılacak ilk 100 TL ve üzerin alışverişlerden sonra her 100 TL’lik alışverişe 10 TL world puan hediye etmektedir. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL world puan sahibi olabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp boşluk bırakarak katınızın son  hanesini 6635’e göndermeniz gerekir. Kampanya 1 Mart ile 31 Mart arasında geçerlidir. World puanlarınızı kullanmadığınız takdirde 18 Nisan 2017 tarihinde geri alınır.

KREDİ GARANTİ FONU TEMİNATLI KREDİLER

Vakıfbank, teminat sorunu yaşayan müşterileri içinde çözüm sunuyor ve Kredi Garanti Fonu (KGF) teminatlı kredi imkanı sağlıyor. Teminat sıkıntısı yaşayan KOBİ’ler bu kampanya kapsamında farklı vade ve faiz seçenekleriyle kredi kullanabilecekler. Kullanılabilecek limitler ve vadeler KGF mevzuatına göre belirlenmektedir.

Vakıfbank’ın son kampanyalarını sizlere belirttik. Bankanın ek olarak birçok kredi ve kredi kartı fırsatı da vardır. Bu fırsatlar hakkında detaylı bilgiyi ve yararlanıp yararlanamayacağınızı Vakıfbank’ın müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.